TRANSFERUURTJE: 'Club wil smaakmaker JPL, toptransfer Malinovskyi'

922 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wil smaakmaker JPL, toptransfer Malinovskyi'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge moet komende zomer allicht op zoek naar een nieuwe tweede doelman en speurt daarvoor ook in eigen land rond. Volgens het Venezolaanse televisiekanaal Meridiano is Rafael Romo namelijk in beeld bij Blauw-Zwart. Dat neemt komende zomer afscheid van Ethan Horvath, want de Amerikaan is einde contract en wil elders eerste doelman worden. Romo, die een sterk seizoen achter de rug heeft bij OH Leuven, zou dan binnengehaald kunnen worden als doublure/concurrent voor Simon Mignolet.

Anderlecht heeft volgens buitenlandse media in december een bod gedaan van 2,3 miljoen euro op Alexis Duarte. Paars-Wit hoopte daarmee 70% van de transferrechten van de speler te bekomen, maar dat voorstel werd geweigerd. Duarte is een verdediger van 21 jaar en speelt voor Cerro Porteno. Hij is ook jeugdinternational bij Paraguay. Het is niet bekend of Anderlecht in de zomer zal terugkeren voor de speler, al is het duidelijk dat er achteraan versterking bij moet komen.

Maarten Vandevoordt heeft zich bij KRC Genk in de kijker gespeeld van een aantal ploegen. De voorbije weken werd hij al genoemd bij een aantal Italiaanse topclubs, met name AC Milan, AS Roma en Atalanta. La Gazzetta dello Sport weet dat hij bij die laatste club alvast nog steeds op het lijstje staat. De club uit Bergamo gaat komende zomer wellicht twee nieuwe doelmannen aantrekken. Al zijn er nog een pak andere kandidaten, een concreet bod kwam er ook nog niet.

Standard kocht Zinho Vanheusden voor ruim 12 miljoen euro weg bij Internazionale Milano en hij deed het zeer goed in Luik. Inter heeft echter een terugkoopoptie om hem deze zomer voor ruim 17 miljoen euro terug te halen. Standard deelde mee dat dit al in de boekhouding is opgenomen. En Tuttosport bevestigt dat Inter de optie inderdaad gaat lichten. Volgens de Italiaanse krant zal Vanheusden in de voorbereiding zijn kans krijgen, coach Antonio Conte gaat hem dan evolueren.

Beerschot kende een zeer mooi seizoen, maar de club wil verder blijven groeien. De fans mogen dan ook een aantal aanwinsten verwachten tijdens de komende transferzomer. Dat werd inmiddels bevestigd door vice-voorzitter Walter Damen. "Ik reken erop dat er de nodige versterkingen komen, en daar is al over gesproken", vertelde Damen tijdens de Youtube-show op het officiële kanaal van Beerschot.

STVV is al druk in de weer met de voorbereidingen op het komende seizoen. De Kanaries bevestigden op hun officiële kanalen immers dat Stan Van Dessel en Mory Konaté een nieuw contract getekend hebben. De twee middenvelder hadden een aflopende overeenkomst, maar blijven dus langer bij de club.

BUITENLAND
Ruslan Malinovskyi is de laatste weken uitstekend bezig bij Atalanta. En die prestaties kunnen hem een nieuwe toptransfer opleveren want volgens Calciomercato heeft Internazionale Milano nu zijn oog laten vallen op de 27-jarige. De aanstaande kampioen zal wel uit zijn pijp moeten komen als het Malinovskyi wil binnenhalen, want Atalanta zal niet staan springen om hem te laten vertrekken. Zijn transferprijs wordt momenteel op zo'n 25 miljoen euro geschat.

Ajax zou concreet in de markt zijn voor Claudinho, een 24-jarige aanvallende middenvelder van Red Bull Bragantino. De speler in kwestie was in het afgelopen Braziliaanse voetbalseizoen zéér doelgericht: in 35 Série A-wedstrijden scoorde hij maar liefst achttien keer. Volgens het Portugese dagblad A Bola heeft de Nederlandse club al een bod van 13 miljoen euro uitgebracht, ook Sporting CP ligt op de loer.

LEES OOK: Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

Bij welke club verwacht u komende zomer de meeste nieuwkomers?

Meest recent

'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

14
14
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

46
46
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

321
321
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

12
12
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

294
294
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

67
67
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

153
153
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

637
637
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

97
97
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

172
172
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

198
198
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

521
521
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

424
424
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

844
844
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

299
299
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

482
482
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

265
265
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

170
170
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

423
423
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

44
44
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

507
507
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

105
105
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

335
335
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

718
718
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

81
81

Meer sportnieuws