Gent haalt opgelucht adem in aanloop naar PO's

door
Gent haalt opgelucht adem in aanloop naar PO's

Met een 2-7-monsterzege op het veld van Zulte Waregem, plaatste AA Gent zich afgelopen weekend voor Play-Off II. Daarin hopen de Buffalo's hun seizoen te redden door een Europees ticket te veroveren. Maar in aanloop naar de nacompetitie werd de club opgeschrikt door een corona-uitbraak.


Stefan Smet, die AA Gent van dichtbij volgt voor onder meer Het Nieuwsblad, meldt op Twitter dat het virus opnieuw slachtoffers heeft geëist bij de Oost-Vlamingen. Teammanager Gunther Schepens, assistent-trainer Gino Caen en sportief manager Tim Matthys zouden allemaal een positieve test hebben afgelegd. De vrees dook dan ook op dat het virus zich nog verder had verspreid binnen de club.

Maar de schade lijkt mee te vallen. Uit voorzorg ondergingen de spelers, na enkele dagen verlof, een extra testronde. Die heeft echter geen nieuwe gevallen aan het licht gebracht. Voorlopig blijft de situatie dus onder controle, al blijft het natuurlijk hout vasthouden. Gent opent zijn PO II-campagne op zondag 2 mei met een thuiswedstrijd tegen KV Mechelen.

LEES OOK: AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Ongeacht een Europees ticket, het seizoen van Gent is sowieso mislukt ...

Meest recent

'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

44
44
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

64
64
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

198
198
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

179
179
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

47
47
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

56
56
'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Standard ging de winterstop in als de verrassende nummer zes in de rangschikking, maar de Rouches ...

84
84
'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

35
35
'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Dat bleek ook nog eens tijdens de winterstage, ...

215
215
'Genk blijft in spanning over vertrek sterkhouder'

KRC Genk heeft na de winterstop nog heel wat werk om in de top zes te raken, want de Limburgers ...

109
109
Leko spreekt klare taal over nieuwe spits bij Club

Het belooft bij Club Brugge nog een spannende wintermercato te gaan worden. Ze willen dit seizoen ...

439
439
'Anderlecht steekt transfer voorlopig in koelkast'

Het blijft voorlopig wachten tot er wat beweegt op transfervlak bij Anderlecht. Paars-Wit zit in de ...

241
241
Lokeren baalt na vertrek, Lommel stalt miljoenenaankoop

Sporting Lokeren zit met ontevreden spelers. Radja Nainggolan wil naar Patro Eisden, maar de club ...

108
108
RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken er in 2025 heel wat smaakmakers. De kern is anno 2026 zeker niet beter ...

476
476
Vossen lucht zijn hart en neemt drastische beslissing

Bij Zulte Waregem gaat het al een tijdje over Jelle Vossen. De ex-Rode Duivel komt dit seizoen ...

624
624
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

96
96
'Club Brugge verrast en mikt op oude JPL-bekende'

Club Brugge wil zich deze mercato stevig versterken. De Bruggelingen gaan voor een flankaanvaller en ...

449
449
De Bruyne geschokt: Napoli zet alles op scherp

Hij kwam naar Napels om nog één keer écht te voetballen. Om te winnen, te ...

386
386
'OH Leuven wint jackpot: Premier League-miljoenen lonken'

Bij OH Leuven draaien ze alweer een bijzonder grijs seizoen. De club gaat spelers moeten verkopen om ...

79
79
Union SG aan de bak: Hubert 'bidt' voor deze toptransfer

Union SG kreeg al terecht veel lof voor zijn transfers, maar het afgelopen jaar sloegen ze ook de ...

81
81
Messi geeft heel verrassend toekomstplan prijs

Lionel Messi is nog steeds voortreffelijk bezig bij Inter Miami. De Argentijn is niet zinnens om ...

54
54
Standard in dubio: cashen of nieuw contract?

Bij Standard willen ze in 2026 eindelijk weer eens de top zes halen. De Rouches zullen dan beter ...

161
161
Anderlecht met zorgen: brengt onverwachte pion soelaas?

RSC Anderlecht is 2026 begonnen met een 2-1-nederlaag tegen St. Gallen. Besnik Hasi trekt met veel ...

304
304
Hasi klopt op tafel bij Renard: "Dat heeft geen enkele zin"

RSC Anderlecht heeft zijn oefenkamp in Spanje met een flinke domper moeten afsluiten. In de ...

368
368

Meer sportnieuws