'AA Gent ruikt miljoenen: Yaremchuk grof wild'

door
'AA Gent ruikt miljoenen: Yaremchuk grof wild'

Bij AA Gent gaan ze een jaar na de verkoop van Jonathan David, die 32 miljoen euro opbracht, nog een topspeler verkopen. De interesse in de absolute smaakmaker van de Buffalo’s wordt stilaan groot. Drie clubs worden alvast genoemd.

Het Laatste Nieuws weet dat Wolverhampton, Lazio en Arsenal Roman Yaremchuk in het vizier hebben. De aanvaller verlaat AA Gent na het seizoen en de Buffalo’s willen 15 à 20 miljoen euro. Voorlopig is er nog geen concreet aanbod, maar de komende weken en maanden zullen er zeker de nodige aanbiedingen gaan volgen.

Yaremchuk werd door AA Gent na een tip van Roger Henrotay voor 2 miljoen euro weggehaald bij Dinamo Kiev. De aanvaller groeide uit tot een absolute topspits in de Jupiler Pro League. Afgelopen zomer dacht Club Brugge nog aan hem, maar de spits was financieel geen spek voor Brugse bek.

UPDATE 22/04

De kans dat Roman Yaremchuk AA Gent straks zal verlaten lijkt met de dag groter te worden. Al zullen de Buffalo's hem niet zomaar laten vertrekken. Zij zouden namelijk minstens 20 miljoen euro verlangen voor de Oekraïner. Dat lijkt evenwel niet onmogelijk te zullen worden, gezien de interesse in Yaremchuk nog steeds groeiende is. Zo meent Tuttomercatoweb dat na Arsenal, Lazio en Wolverhampton nu ook AS Roma en Sporting Lissabon zich in het rijtje van geïnteresseerde clubs hebben gevoegd.

LEES OOK: Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

Vangt AA Gent 20 miljoen voor Yaremchuk?

Meest recent

'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

4
4
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

6
6
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

6
6
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

89
89
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

98
98
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

49
49
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

121
121
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

106
106
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

110
110
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

208
208
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

276
276
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

110
110
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

340
340
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

282
282
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

40
40
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

145
145
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

237
237
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

409
409
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

263
263
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

271
271
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

411
411
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

511
511
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

333
333
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

118
118

Meer sportnieuws