'AA Gent ruikt miljoenen: Yaremchuk grof wild'

door
'AA Gent ruikt miljoenen: Yaremchuk grof wild'

Bij AA Gent gaan ze een jaar na de verkoop van Jonathan David, die 32 miljoen euro opbracht, nog een topspeler verkopen. De interesse in de absolute smaakmaker van de Buffalo’s wordt stilaan groot. Drie clubs worden alvast genoemd.

Het Laatste Nieuws weet dat Wolverhampton, Lazio en Arsenal Roman Yaremchuk in het vizier hebben. De aanvaller verlaat AA Gent na het seizoen en de Buffalo’s willen 15 à 20 miljoen euro. Voorlopig is er nog geen concreet aanbod, maar de komende weken en maanden zullen er zeker de nodige aanbiedingen gaan volgen.

Yaremchuk werd door AA Gent na een tip van Roger Henrotay voor 2 miljoen euro weggehaald bij Dinamo Kiev. De aanvaller groeide uit tot een absolute topspits in de Jupiler Pro League. Afgelopen zomer dacht Club Brugge nog aan hem, maar de spits was financieel geen spek voor Brugse bek.

UPDATE 22/04

De kans dat Roman Yaremchuk AA Gent straks zal verlaten lijkt met de dag groter te worden. Al zullen de Buffalo's hem niet zomaar laten vertrekken. Zij zouden namelijk minstens 20 miljoen euro verlangen voor de Oekraïner. Dat lijkt evenwel niet onmogelijk te zullen worden, gezien de interesse in Yaremchuk nog steeds groeiende is. Zo meent Tuttomercatoweb dat na Arsenal, Lazio en Wolverhampton nu ook AS Roma en Sporting Lissabon zich in het rijtje van geïnteresseerde clubs hebben gevoegd.

LEES OOK: Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Vangt AA Gent 20 miljoen voor Yaremchuk?

Meest recent

Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

7
7
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

34
34
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

8
8
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

57
57
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

37
37
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

64
64
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

182
182
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

199
199
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

91
91
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

235
235
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

187
187
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

220
220
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

616
616
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

214
214
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

596
596
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

96
96
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

73
73
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

137
137
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

65
65
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

94
94
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

438
438
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

255
255
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

84
84
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

266
266
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

299
299

Meer sportnieuws