'AA Gent ruikt miljoenen: Yaremchuk grof wild'

door
'AA Gent ruikt miljoenen: Yaremchuk grof wild'

Bij AA Gent gaan ze een jaar na de verkoop van Jonathan David, die 32 miljoen euro opbracht, nog een topspeler verkopen. De interesse in de absolute smaakmaker van de Buffalo’s wordt stilaan groot. Drie clubs worden alvast genoemd.

Het Laatste Nieuws weet dat Wolverhampton, Lazio en Arsenal Roman Yaremchuk in het vizier hebben. De aanvaller verlaat AA Gent na het seizoen en de Buffalo’s willen 15 à 20 miljoen euro. Voorlopig is er nog geen concreet aanbod, maar de komende weken en maanden zullen er zeker de nodige aanbiedingen gaan volgen.

Yaremchuk werd door AA Gent na een tip van Roger Henrotay voor 2 miljoen euro weggehaald bij Dinamo Kiev. De aanvaller groeide uit tot een absolute topspits in de Jupiler Pro League. Afgelopen zomer dacht Club Brugge nog aan hem, maar de spits was financieel geen spek voor Brugse bek.

UPDATE 22/04

De kans dat Roman Yaremchuk AA Gent straks zal verlaten lijkt met de dag groter te worden. Al zullen de Buffalo's hem niet zomaar laten vertrekken. Zij zouden namelijk minstens 20 miljoen euro verlangen voor de Oekraïner. Dat lijkt evenwel niet onmogelijk te zullen worden, gezien de interesse in Yaremchuk nog steeds groeiende is. Zo meent Tuttomercatoweb dat na Arsenal, Lazio en Wolverhampton nu ook AS Roma en Sporting Lissabon zich in het rijtje van geïnteresseerde clubs hebben gevoegd.

LEES OOK: AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

Vangt AA Gent 20 miljoen voor Yaremchuk?

Meest recent

Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

118
118
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

58
58
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

137
137
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

183
183
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

839
839
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

395
395
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

116
116
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

510
510
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

312
312
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

247
247
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

207
207
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

222
222
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

298
298
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

402
402
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

476
476
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

234
234
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

90
90
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

478
478
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

180
180
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

856
856
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

588
588
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

235
235
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1330
1330
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

157
157

Meer sportnieuws