'Club in goede papieren voor eerste zomeraanwinst'

door
'Club in goede papieren voor eerste zomeraanwinst'

Met 24 tegendoelpunten in 34 wedstrijden beschikte Club Brugge in het regulier seizoen opnieuw over veruit de beste defensie in de Jupiler Pro League. Een belangrijke schakel in die stevige afweer is de jonge Odilon Kossounou, die tijdens zijn invalbeurt tegen Moeskroen tevens op offensief vlak weer zijn steentje bijdroeg. Wie weet kan de 20-jarige Ivoriaan, die op flink wat buitenlandse interesse kan rekenen, komende zomer dan ook voor ettelijke miljoenen vertrekken.


Mogelijk moet Vincent Mannaert dus op zoek naar een vervanger voor de jonge goudklomp. En daarvoor wordt Osaze Urhoghide, een 20-jarige Engelsman die momenteel uitkomt voor Sheffield Wednesday – genoemd. Zijn contract loopt af en voorlopig weigert Urhoghide om bij te tekenen. Naast enkele gegadigden uit de Premier League worden daarbij twee bestemmingen uit het Europese vasteland naar voren geschoven: Sporting Lissabon en ... Club Brugge. Beide ploegen zouden alvast reeds in contact staan met de entourage Urhoghide, die voorlopig de boot wel afhoudt tot na het seizoen.

UPDATE 21/04
Urhoghide zou wel eens de eerste zomeraanwinst van Blauw-Zwart kunnen worden. Volgens HITC is de kans immers groot dat hij zal vertrekken bij Sheffield Wednesday. En Club heeft alvast een belangrijke troef om hem binnen te halen: zo zou het vooruitzicht op Champions League-voetbal wel eens de doorslag kunnen geven voor de jonge Engelsman. Maar zoals eerder vermeld zal Urhoghide geen knoppen doorhakken alvorens het seizoen in de Championship voorbij is.

LEES OOK: Nederland verstomt: Club Brugge plant ‘brutale’ transfer

Denkt u dat Kossounou volgend seizoen nog voor Club speelt?

Meest recent

Nederland verstomt: Club Brugge plant ‘brutale’ transfer

Club Brugge jaagt op een verrassende naam uit Nederland. Een tiener die dit seizoen doorbreekt in de ...

65
65
'KRC Genk kan cashen: goudhaantje weg in januari?'

KRC Genk deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waarbij de Limburgers ...

59
59
Club-Barcelona: Hayen & Flick maken selecties bekend

Hoogdag in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdagavond gastheer speelt voor niemand minder dan FC ...

47
47
Hasi maakt brokken: Bertaccini out, Vazquez in?

Met zijn rug tegen de muur besloot Besnik Hasi om tegen KV Mechelen vier aanvallers aan de aftrap te ...

305
305
Antwerp & AA Gent binden strijd aan met Bondsparket

Afgelopen weekend was het Halloween, en dus besloten Max Dean en Daam Foulon om nog eens uit te ...

153
153
Hayen verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. In aanloop naar het ...

154
154
Annelien Coorevits breekt taboe: “Passie was er nooit"

Ze vormden jarenlang één van de bekendste koppels van het Vlaamse medialandschap: ...

128
128
Club is klaar: Seys roept oorlogstaal naar Lamine Yamal

Club Brugge kijkt FC Barcelona recht in de ogen namens de Champions League. De gedroomde affiche ...

124
124
Thibo Somers slaat stevig op tafel: grijpt Antwerp in?

Het rommelt ferm bij Royal Antwerp FC. The Great Old ging afgelopen speeldag weer onderuit en Stef ...

231
231
Depay in vieze papieren: Braziliaanse gooit alles op tafel

Memphis Depay verraste vriend en vijand door plotsklaps naar Brazilië te verkassen, maar in ...

43
43
Hayen ziet groot pijnpunt Barça: “Daar liggen kansen”

Club Brugge is de grote underdog tegen FC Barcelona. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de ...

75
75
Anderlecht en Lierse in diepe rouw: André De Nul overleden

RSC Anderlecht en Lierse zijn in diepe rouw gedompeld. Voormalige Rode Duivel André De Nul is ...

0
0
Oorlog bij DAZN: analisten vliegen elkaar naar de keel

Het is niet enkel oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecombedrijven, maar ook binnen de ...

406
406
Karetsas doet opmerkelijke onthulling bij KRC Genk

Konstantinos Karetsas zat even in een ferme dip bij KRC Genk. De afgelopen wedstrijden kwam de ...

115
115
Waarschuwing Barça: "Club Brugge is net als Atlético"

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona. Blauw-Zwart is uiteraard de ...

198
198
"Moeilijke periode KDB en gezin" - steun uit onverwachte hoek

Kevin De Bruyne zit in zak en as. De middenvelder was sterk begonnen bij Napoli, maar de Rode Duivel ...

138
138
KAA Gent verrast met duidelijk statement over Leko

KAA Gent wisselt sterke prestaties af met zwakke. De Buffalo’s wonnen twee wedstrijden op rij ...

299
299
Binnenlandse Zaken moeit zich: Anderlecht-fans op de korrel

Afgelopen speeldag werden een honderdtal supporters op de vingers getikt omdat hun ticket niet ...

216
216
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge vreest, Anderlecht wil toptalent'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

310
310
Woedende Filip Joos eist ontslag van Belgische ref

Afgelopen speeldag was er heel wat te doen om het openingsdoelpunt van Union SG tegen Zulte Waregem. ...

428
428
De Bilde pakt uit met pikante onthulling: "7 vrouwen..."

Gilles De Bilde blijft ook na zijn carrière een klinkende naam in de Belgische voetbalwereld. ...

209
209
FC Barcelona grijpt drastisch in voor Club Brugge

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona. Dinsdag rond 18 uur komen de ...

357
357
Dender verbaast met stunttransfer: grote naam binnen

FC Dender heeft op de officiële kanalen plots een transfer voorgesteld. De zomermercato is ...

103
103
Weer supportersboycot in JPL: “Een gebrek aan respect”

Dit seizoen komt het plots vaak voor: uitsupporters die een boycot organiseren omdat ze misnoegd ...

530
530
Net op tijd: enorme opsteker Garcia en Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het binnenkort op tegen Kazachstan en Liechtenstein namens de ...

80
80

Meer sportnieuws