TRANSFERUURTJE: 'El Hadj lokt interesse, grote terugkeer Fellaini'

409 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'El Hadj lokt interesse, grote terugkeer Fellaini'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anouar Aït El Hadj wordt nauwlettend in de gaten gehouden door verschillende buitenlandse clubs. La Capitale weet namelijk te melden dat El Hadj's naam genoemd werd door aantal Engelse en Duitse ploegen. Concrete teams werden niet genoemd, maar het is duidelijk dat de sterke prestaties van de jonkie ook weerklank krijgen in Europa. RSC Anderlecht zal zijn handen dus vol hebben om de smaakmaker nog een jaartje aan boord te houden.

KRC Genk heeft grote plannen met Paul Onuachu, dat wordt nu ook bevestigd door Dimitri De Condé. De technisch directeur laat bij RTBF immers verstaan dat het wel degelijk de bedoeling is om de spits voor een recordbedrag te verkopen. "Ik ga geen concrete cijfers noemen. Maar 20 miljoen euro is niet overdreven. En ja, we zitten in ons hoofd met de grootste uitgaande transfer in de geschiedenis van de club", aldus De Condé.

Het begint er meer en meer op te lijken dat Nana Ampomah na het seizoen weer vertrekt bij Antwerp FC. Tegen KRC Genk werd hij voor de tweede wedstrijd op rij uit de selectie gelaten. RAFC beschikt weliswaar over een aankoopoptie in de huurovereenkomst met Fortuna Düsseldorf, maar de kans dat die gelicht zal worden is momenteel bijzonder klein. Daarvoor zijn zijn prestaties te ondermaats.

Standard maakt komende zomer allicht enkele spelers ten gelde, ook Nicolas Gavory komt daarvoor in aanmerking. De speler lost niets over een mogelijk vertrek, maar La Dernière Heure weet dat de kans bestaat dat hij in de zomer andere oorden gaat opzoeken. Gavory ligt nog twee jaar onder contract en heeft een marktwaarde van 2,2 miljoen euro.

Voor Charleroi zit het seizoen erop en dus kan al naar de komende jaargang toe gewerkt worden. Volgens La Dernière Heure gaan de aflopende contracten van Guillaume Gillet en Massimo Bruno wellicht opengebroken worden. In een ideaal scenario blijven huurlingen Ognjen Vranjes en Jordan Botaka ook aan boord. Kaveh Rezaei, Lukasz Teodorczyk, Saido Berahino en Christian Benavente zouden wel mogen beschikken.

Bij KV Mechelen en Cercle Brugge gaan ze een aantal contracten niet openbreken. Het Laatste Nieuws weet dat KVM nog geen beslissing nam over Lucas Bijker en Igor De Camargo. De Maneblussers gaan beiden mogelijk gratis laten vertrekken. Bij Cercle hebben ze volgens de krant al beslissingen genomen over drie spelers. De aflopende contracten van Merveille Goblet, Jérémy Taravel en Calvin Dekuyper worden niet verlengd.

BUITENLAND
Marouane Fellaini speelt momenteel voor Shandong Luneng in China. Maar de 33-jarige Rode Duivel keert mogelijk terug naar Europa. Onder meer Galatasaray zou de ervaren middenvelder willen aantrekken. De broer van Fellaini, die tevens de manager is van ‘Big Fella’, zou hem volgens Turkse media hebben aangeboden in Istanbul. De Turkse topclub is wel geïnteresseerd en zou in de zomer een poging willen wagen bij de kopbalsterke middenvelder.

Liverpool FC lijkt op zoek te moeten gaan naar een vervanger voor Georginio Wijnaldum. Het begint er steeds meer op te lijken dat het aflopende contract van de Nederlander niet verlengd wordt. Wijnaldum eist naar verluidt een gigantisch salaris en de Reds zijn naar verluidt niet geneigd om daar in mee te gaan. Liverpool Echo weet daarnaast dat de de club een contractverlenging van vier jaar te lang vindt voor een speler 'die toch niet beter zal worden'.

Ajax wil komend seizoen opnieuw een gooi doen naar Europees succes en speurt dus al naar mogelijke aanwinsten. Zo zou de Nederlandse topclub zijn zinnen hebben gezet op Kamaldeen Sulemana van FC Nordsjaelland. Naar verluidt is de kans groot dat de aanvaller, die in Denemarken vergeleken wordt met Neymar, voor 11,5 miljoen euro naar de Johan Cruijff ArenA vertrekt.

LEES OOK: Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Denkt u dat El Hadj nu al klaar voor de stap naar een grotere competitie?

Meest recent

Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

0
0
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

3
3
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

7
7
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

25
25
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

201
201
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

219
219
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

176
176
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

128
128
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

164
164
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

389
389
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

114
114
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

66
66
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

107
107
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

510
510
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

101
101
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

348
348
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

177
177
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

192
192
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

326
326
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

302
302
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

167
167
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

86
86
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

232
232
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

666
666
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

632
632

Meer sportnieuws