TRANSFERUURTJE: 'El Hadj lokt interesse, grote terugkeer Fellaini'

door
TRANSFERUURTJE: 'El Hadj lokt interesse, grote terugkeer Fellaini'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anouar Aït El Hadj wordt nauwlettend in de gaten gehouden door verschillende buitenlandse clubs. La Capitale weet namelijk te melden dat El Hadj's naam genoemd werd door aantal Engelse en Duitse ploegen. Concrete teams werden niet genoemd, maar het is duidelijk dat de sterke prestaties van de jonkie ook weerklank krijgen in Europa. RSC Anderlecht zal zijn handen dus vol hebben om de smaakmaker nog een jaartje aan boord te houden.

KRC Genk heeft grote plannen met Paul Onuachu, dat wordt nu ook bevestigd door Dimitri De Condé. De technisch directeur laat bij RTBF immers verstaan dat het wel degelijk de bedoeling is om de spits voor een recordbedrag te verkopen. "Ik ga geen concrete cijfers noemen. Maar 20 miljoen euro is niet overdreven. En ja, we zitten in ons hoofd met de grootste uitgaande transfer in de geschiedenis van de club", aldus De Condé.

Het begint er meer en meer op te lijken dat Nana Ampomah na het seizoen weer vertrekt bij Antwerp FC. Tegen KRC Genk werd hij voor de tweede wedstrijd op rij uit de selectie gelaten. RAFC beschikt weliswaar over een aankoopoptie in de huurovereenkomst met Fortuna Düsseldorf, maar de kans dat die gelicht zal worden is momenteel bijzonder klein. Daarvoor zijn zijn prestaties te ondermaats.

Standard maakt komende zomer allicht enkele spelers ten gelde, ook Nicolas Gavory komt daarvoor in aanmerking. De speler lost niets over een mogelijk vertrek, maar La Dernière Heure weet dat de kans bestaat dat hij in de zomer andere oorden gaat opzoeken. Gavory ligt nog twee jaar onder contract en heeft een marktwaarde van 2,2 miljoen euro.

Voor Charleroi zit het seizoen erop en dus kan al naar de komende jaargang toe gewerkt worden. Volgens La Dernière Heure gaan de aflopende contracten van Guillaume Gillet en Massimo Bruno wellicht opengebroken worden. In een ideaal scenario blijven huurlingen Ognjen Vranjes en Jordan Botaka ook aan boord. Kaveh Rezaei, Lukasz Teodorczyk, Saido Berahino en Christian Benavente zouden wel mogen beschikken.

Bij KV Mechelen en Cercle Brugge gaan ze een aantal contracten niet openbreken. Het Laatste Nieuws weet dat KVM nog geen beslissing nam over Lucas Bijker en Igor De Camargo. De Maneblussers gaan beiden mogelijk gratis laten vertrekken. Bij Cercle hebben ze volgens de krant al beslissingen genomen over drie spelers. De aflopende contracten van Merveille Goblet, Jérémy Taravel en Calvin Dekuyper worden niet verlengd.

BUITENLAND
Marouane Fellaini speelt momenteel voor Shandong Luneng in China. Maar de 33-jarige Rode Duivel keert mogelijk terug naar Europa. Onder meer Galatasaray zou de ervaren middenvelder willen aantrekken. De broer van Fellaini, die tevens de manager is van ‘Big Fella’, zou hem volgens Turkse media hebben aangeboden in Istanbul. De Turkse topclub is wel geïnteresseerd en zou in de zomer een poging willen wagen bij de kopbalsterke middenvelder.

Liverpool FC lijkt op zoek te moeten gaan naar een vervanger voor Georginio Wijnaldum. Het begint er steeds meer op te lijken dat het aflopende contract van de Nederlander niet verlengd wordt. Wijnaldum eist naar verluidt een gigantisch salaris en de Reds zijn naar verluidt niet geneigd om daar in mee te gaan. Liverpool Echo weet daarnaast dat de de club een contractverlenging van vier jaar te lang vindt voor een speler 'die toch niet beter zal worden'.

Ajax wil komend seizoen opnieuw een gooi doen naar Europees succes en speurt dus al naar mogelijke aanwinsten. Zo zou de Nederlandse topclub zijn zinnen hebben gezet op Kamaldeen Sulemana van FC Nordsjaelland. Naar verluidt is de kans groot dat de aanvaller, die in Denemarken vergeleken wordt met Neymar, voor 11,5 miljoen euro naar de Johan Cruijff ArenA vertrekt.

LEES OOK: Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Denkt u dat El Hadj nu al klaar voor de stap naar een grotere competitie?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

67
67
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

68
68
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

55
55
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

123
123
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

129
129
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

297
297
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

189
189
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

66
66
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

229
229
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

119
119
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

167
167
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

453
453
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

61
61
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

176
176
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

514
514
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

166
166
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

232
232
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

296
296
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

508
508
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

258
258
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

576
576
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

446
446
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

237
237
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

58
58
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

327
327

Meer sportnieuws