TRANSFERUURTJE: 'El Hadj lokt interesse, grote terugkeer Fellaini'

door
TRANSFERUURTJE: 'El Hadj lokt interesse, grote terugkeer Fellaini'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anouar Aït El Hadj wordt nauwlettend in de gaten gehouden door verschillende buitenlandse clubs. La Capitale weet namelijk te melden dat El Hadj's naam genoemd werd door aantal Engelse en Duitse ploegen. Concrete teams werden niet genoemd, maar het is duidelijk dat de sterke prestaties van de jonkie ook weerklank krijgen in Europa. RSC Anderlecht zal zijn handen dus vol hebben om de smaakmaker nog een jaartje aan boord te houden.

KRC Genk heeft grote plannen met Paul Onuachu, dat wordt nu ook bevestigd door Dimitri De Condé. De technisch directeur laat bij RTBF immers verstaan dat het wel degelijk de bedoeling is om de spits voor een recordbedrag te verkopen. "Ik ga geen concrete cijfers noemen. Maar 20 miljoen euro is niet overdreven. En ja, we zitten in ons hoofd met de grootste uitgaande transfer in de geschiedenis van de club", aldus De Condé.

Het begint er meer en meer op te lijken dat Nana Ampomah na het seizoen weer vertrekt bij Antwerp FC. Tegen KRC Genk werd hij voor de tweede wedstrijd op rij uit de selectie gelaten. RAFC beschikt weliswaar over een aankoopoptie in de huurovereenkomst met Fortuna Düsseldorf, maar de kans dat die gelicht zal worden is momenteel bijzonder klein. Daarvoor zijn zijn prestaties te ondermaats.

Standard maakt komende zomer allicht enkele spelers ten gelde, ook Nicolas Gavory komt daarvoor in aanmerking. De speler lost niets over een mogelijk vertrek, maar La Dernière Heure weet dat de kans bestaat dat hij in de zomer andere oorden gaat opzoeken. Gavory ligt nog twee jaar onder contract en heeft een marktwaarde van 2,2 miljoen euro.

Voor Charleroi zit het seizoen erop en dus kan al naar de komende jaargang toe gewerkt worden. Volgens La Dernière Heure gaan de aflopende contracten van Guillaume Gillet en Massimo Bruno wellicht opengebroken worden. In een ideaal scenario blijven huurlingen Ognjen Vranjes en Jordan Botaka ook aan boord. Kaveh Rezaei, Lukasz Teodorczyk, Saido Berahino en Christian Benavente zouden wel mogen beschikken.

Bij KV Mechelen en Cercle Brugge gaan ze een aantal contracten niet openbreken. Het Laatste Nieuws weet dat KVM nog geen beslissing nam over Lucas Bijker en Igor De Camargo. De Maneblussers gaan beiden mogelijk gratis laten vertrekken. Bij Cercle hebben ze volgens de krant al beslissingen genomen over drie spelers. De aflopende contracten van Merveille Goblet, Jérémy Taravel en Calvin Dekuyper worden niet verlengd.

BUITENLAND
Marouane Fellaini speelt momenteel voor Shandong Luneng in China. Maar de 33-jarige Rode Duivel keert mogelijk terug naar Europa. Onder meer Galatasaray zou de ervaren middenvelder willen aantrekken. De broer van Fellaini, die tevens de manager is van ‘Big Fella’, zou hem volgens Turkse media hebben aangeboden in Istanbul. De Turkse topclub is wel geïnteresseerd en zou in de zomer een poging willen wagen bij de kopbalsterke middenvelder.

Liverpool FC lijkt op zoek te moeten gaan naar een vervanger voor Georginio Wijnaldum. Het begint er steeds meer op te lijken dat het aflopende contract van de Nederlander niet verlengd wordt. Wijnaldum eist naar verluidt een gigantisch salaris en de Reds zijn naar verluidt niet geneigd om daar in mee te gaan. Liverpool Echo weet daarnaast dat de de club een contractverlenging van vier jaar te lang vindt voor een speler 'die toch niet beter zal worden'.

Ajax wil komend seizoen opnieuw een gooi doen naar Europees succes en speurt dus al naar mogelijke aanwinsten. Zo zou de Nederlandse topclub zijn zinnen hebben gezet op Kamaldeen Sulemana van FC Nordsjaelland. Naar verluidt is de kans groot dat de aanvaller, die in Denemarken vergeleken wordt met Neymar, voor 11,5 miljoen euro naar de Johan Cruijff ArenA vertrekt.

LEES OOK: Sneeuwfiasco in JPL: Lardot geeft opmerkelijke reactie

Denkt u dat El Hadj nu al klaar voor de stap naar een grotere competitie?

Meest recent

Club bestolen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Om net als vorig seizoen de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge over ...

10
10
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

110
110
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

106
106
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

38
38
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

152
152
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

17
17
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

109
109
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1182
1182
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

93
93
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

562
562
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

39
39
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

107
107
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

150
150
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

131
131
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

247
247
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

144
144
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

114
114
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

95
95
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

113
113
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

313
313
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

39
39
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

658
658
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

348
348
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

131
131
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

164
164

Meer sportnieuws