TRANSFERUURTJE: 'El Hadj lokt interesse, grote terugkeer Fellaini'

409
TRANSFERUURTJE: 'El Hadj lokt interesse, grote terugkeer Fellaini'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anouar Aït El Hadj wordt nauwlettend in de gaten gehouden door verschillende buitenlandse clubs. La Capitale weet namelijk te melden dat El Hadj's naam genoemd werd door aantal Engelse en Duitse ploegen. Concrete teams werden niet genoemd, maar het is duidelijk dat de sterke prestaties van de jonkie ook weerklank krijgen in Europa. RSC Anderlecht zal zijn handen dus vol hebben om de smaakmaker nog een jaartje aan boord te houden.

KRC Genk heeft grote plannen met Paul Onuachu, dat wordt nu ook bevestigd door Dimitri De Condé. De technisch directeur laat bij RTBF immers verstaan dat het wel degelijk de bedoeling is om de spits voor een recordbedrag te verkopen. "Ik ga geen concrete cijfers noemen. Maar 20 miljoen euro is niet overdreven. En ja, we zitten in ons hoofd met de grootste uitgaande transfer in de geschiedenis van de club", aldus De Condé.

Het begint er meer en meer op te lijken dat Nana Ampomah na het seizoen weer vertrekt bij Antwerp FC. Tegen KRC Genk werd hij voor de tweede wedstrijd op rij uit de selectie gelaten. RAFC beschikt weliswaar over een aankoopoptie in de huurovereenkomst met Fortuna Düsseldorf, maar de kans dat die gelicht zal worden is momenteel bijzonder klein. Daarvoor zijn zijn prestaties te ondermaats.

Standard maakt komende zomer allicht enkele spelers ten gelde, ook Nicolas Gavory komt daarvoor in aanmerking. De speler lost niets over een mogelijk vertrek, maar La Dernière Heure weet dat de kans bestaat dat hij in de zomer andere oorden gaat opzoeken. Gavory ligt nog twee jaar onder contract en heeft een marktwaarde van 2,2 miljoen euro.

Voor Charleroi zit het seizoen erop en dus kan al naar de komende jaargang toe gewerkt worden. Volgens La Dernière Heure gaan de aflopende contracten van Guillaume Gillet en Massimo Bruno wellicht opengebroken worden. In een ideaal scenario blijven huurlingen Ognjen Vranjes en Jordan Botaka ook aan boord. Kaveh Rezaei, Lukasz Teodorczyk, Saido Berahino en Christian Benavente zouden wel mogen beschikken.

Bij KV Mechelen en Cercle Brugge gaan ze een aantal contracten niet openbreken. Het Laatste Nieuws weet dat KVM nog geen beslissing nam over Lucas Bijker en Igor De Camargo. De Maneblussers gaan beiden mogelijk gratis laten vertrekken. Bij Cercle hebben ze volgens de krant al beslissingen genomen over drie spelers. De aflopende contracten van Merveille Goblet, Jérémy Taravel en Calvin Dekuyper worden niet verlengd.

BUITENLAND
Marouane Fellaini speelt momenteel voor Shandong Luneng in China. Maar de 33-jarige Rode Duivel keert mogelijk terug naar Europa. Onder meer Galatasaray zou de ervaren middenvelder willen aantrekken. De broer van Fellaini, die tevens de manager is van ‘Big Fella’, zou hem volgens Turkse media hebben aangeboden in Istanbul. De Turkse topclub is wel geïnteresseerd en zou in de zomer een poging willen wagen bij de kopbalsterke middenvelder.

Liverpool FC lijkt op zoek te moeten gaan naar een vervanger voor Georginio Wijnaldum. Het begint er steeds meer op te lijken dat het aflopende contract van de Nederlander niet verlengd wordt. Wijnaldum eist naar verluidt een gigantisch salaris en de Reds zijn naar verluidt niet geneigd om daar in mee te gaan. Liverpool Echo weet daarnaast dat de de club een contractverlenging van vier jaar te lang vindt voor een speler 'die toch niet beter zal worden'.

Ajax wil komend seizoen opnieuw een gooi doen naar Europees succes en speurt dus al naar mogelijke aanwinsten. Zo zou de Nederlandse topclub zijn zinnen hebben gezet op Kamaldeen Sulemana van FC Nordsjaelland. Naar verluidt is de kans groot dat de aanvaller, die in Denemarken vergeleken wordt met Neymar, voor 11,5 miljoen euro naar de Johan Cruijff ArenA vertrekt.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Denkt u dat El Hadj nu al klaar voor de stap naar een grotere competitie?

Meest recent

Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

57
57
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

24
24
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

45
45
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

32
32
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

88
88
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

9
9
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

10
10
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

65
65
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

169
169
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

86
86
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

77
77
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

712
712
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

136
136
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

85
85
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

35
35
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

368
368
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

397
397
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

203
203
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

384
384
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

374
374
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

84
84
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

351
351
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

118
118
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132

Meer sportnieuws