TRANSFERUURTJE: 'El Hadj lokt interesse, grote terugkeer Fellaini'

door
TRANSFERUURTJE: 'El Hadj lokt interesse, grote terugkeer Fellaini'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anouar Aït El Hadj wordt nauwlettend in de gaten gehouden door verschillende buitenlandse clubs. La Capitale weet namelijk te melden dat El Hadj's naam genoemd werd door aantal Engelse en Duitse ploegen. Concrete teams werden niet genoemd, maar het is duidelijk dat de sterke prestaties van de jonkie ook weerklank krijgen in Europa. RSC Anderlecht zal zijn handen dus vol hebben om de smaakmaker nog een jaartje aan boord te houden.

KRC Genk heeft grote plannen met Paul Onuachu, dat wordt nu ook bevestigd door Dimitri De Condé. De technisch directeur laat bij RTBF immers verstaan dat het wel degelijk de bedoeling is om de spits voor een recordbedrag te verkopen. "Ik ga geen concrete cijfers noemen. Maar 20 miljoen euro is niet overdreven. En ja, we zitten in ons hoofd met de grootste uitgaande transfer in de geschiedenis van de club", aldus De Condé.

Het begint er meer en meer op te lijken dat Nana Ampomah na het seizoen weer vertrekt bij Antwerp FC. Tegen KRC Genk werd hij voor de tweede wedstrijd op rij uit de selectie gelaten. RAFC beschikt weliswaar over een aankoopoptie in de huurovereenkomst met Fortuna Düsseldorf, maar de kans dat die gelicht zal worden is momenteel bijzonder klein. Daarvoor zijn zijn prestaties te ondermaats.

Standard maakt komende zomer allicht enkele spelers ten gelde, ook Nicolas Gavory komt daarvoor in aanmerking. De speler lost niets over een mogelijk vertrek, maar La Dernière Heure weet dat de kans bestaat dat hij in de zomer andere oorden gaat opzoeken. Gavory ligt nog twee jaar onder contract en heeft een marktwaarde van 2,2 miljoen euro.

Voor Charleroi zit het seizoen erop en dus kan al naar de komende jaargang toe gewerkt worden. Volgens La Dernière Heure gaan de aflopende contracten van Guillaume Gillet en Massimo Bruno wellicht opengebroken worden. In een ideaal scenario blijven huurlingen Ognjen Vranjes en Jordan Botaka ook aan boord. Kaveh Rezaei, Lukasz Teodorczyk, Saido Berahino en Christian Benavente zouden wel mogen beschikken.

Bij KV Mechelen en Cercle Brugge gaan ze een aantal contracten niet openbreken. Het Laatste Nieuws weet dat KVM nog geen beslissing nam over Lucas Bijker en Igor De Camargo. De Maneblussers gaan beiden mogelijk gratis laten vertrekken. Bij Cercle hebben ze volgens de krant al beslissingen genomen over drie spelers. De aflopende contracten van Merveille Goblet, Jérémy Taravel en Calvin Dekuyper worden niet verlengd.

BUITENLAND
Marouane Fellaini speelt momenteel voor Shandong Luneng in China. Maar de 33-jarige Rode Duivel keert mogelijk terug naar Europa. Onder meer Galatasaray zou de ervaren middenvelder willen aantrekken. De broer van Fellaini, die tevens de manager is van ‘Big Fella’, zou hem volgens Turkse media hebben aangeboden in Istanbul. De Turkse topclub is wel geïnteresseerd en zou in de zomer een poging willen wagen bij de kopbalsterke middenvelder.

Liverpool FC lijkt op zoek te moeten gaan naar een vervanger voor Georginio Wijnaldum. Het begint er steeds meer op te lijken dat het aflopende contract van de Nederlander niet verlengd wordt. Wijnaldum eist naar verluidt een gigantisch salaris en de Reds zijn naar verluidt niet geneigd om daar in mee te gaan. Liverpool Echo weet daarnaast dat de de club een contractverlenging van vier jaar te lang vindt voor een speler 'die toch niet beter zal worden'.

Ajax wil komend seizoen opnieuw een gooi doen naar Europees succes en speurt dus al naar mogelijke aanwinsten. Zo zou de Nederlandse topclub zijn zinnen hebben gezet op Kamaldeen Sulemana van FC Nordsjaelland. Naar verluidt is de kans groot dat de aanvaller, die in Denemarken vergeleken wordt met Neymar, voor 11,5 miljoen euro naar de Johan Cruijff ArenA vertrekt.

LEES OOK: Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Denkt u dat El Hadj nu al klaar voor de stap naar een grotere competitie?

Meest recent

Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

19
19
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

75
75
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

15
15
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

22
22
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

63
63
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

55
55
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

145
145
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

91
91
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

112
112
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

73
73
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

526
526
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

42
42
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

273
273
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

28
28
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

93
93
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

41
41
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

91
91
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

80
80
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

57
57
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

487
487
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

122
122
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

74
74
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

250
250
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

167
167
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

64
64

Meer sportnieuws