Pijnlijke middag West Ham, eerste PL-promovendus gekend

door
Pijnlijke middag West Ham, eerste PL-promovendus gekend

In de Engelse Premier League heeft West Ham United zich opgeworpen tot de revelatie van het seizoen. De ploeg van coach David Moyes doet volop mee voor de Champions League-tickets, maar incasseerde zaterdagmiddag een flinke tip. Na een spectaculaire wedstrijd werd met 3-2 verloren op het veld van Newcastle United.


Na 36 minuten liep het voor de Hammers helemaal mis in St James' Park. Issa Diop wou de bal wegwerken, maar devieerde het leer prompt in eigen doel. Vlak daarna liep Craig Dawson tegen zijn tweede gele kaart aan en dus moest West Ham met 10 man verder. En het ging van kwaad naar erger: nog voor rust maakte Joelinton er 2-0 van.

West Ham gaf zich echter niet zomaar gewonnen en tankte na de pauze vertrouwen via de aansluitingstreffer van Jarrod Bowen. In de 80ste minuut leek de comeback helemaal compleet toen sensatie Jesse Lingard vanaf de stip gelijk maakte. Maar toch liep het weer fout voor de Londenaren: Joe Willock schonk de thuisploeg alsnog de volle buit.

De Londenaren blijven voorlopig wel op de vierde plaats staan, maar kunnen tijdens deze speeldag nog voorbij gestoken worden door Chelsea FC en Liverpool. Newcastle is dan weer opgeklommen naar een voorlopige 15de stek en lijkt stilaan zeker van het behoud. Ondertussen staat ook al vast dat Norwich City komend seizoen zijn rentree viert in de Premier League. De Canaries zijn sinds zaterdagmiddag zeker van promotie.

LEES OOK: Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Denkt u dat West Ham een CL-ticket zal pakken?

Meest recent

Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

6
6
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

1
1
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

8
8
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

13
13
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

12
12
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

20
20
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

39
39
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

12
12
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

251
251
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

55
55
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

95
95
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

230
230
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

26
26
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

39
39
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

283
283
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

52
52
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

60
60
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

442
442
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

147
147
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

170
170
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

328
328
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

67
67
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

30
30
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

54
54

Meer sportnieuws