TU: 'Prijskaartje Onuachu bekend, twee aanwinsten Anderlecht'

door
TU: 'Prijskaartje Onuachu bekend, twee aanwinsten Anderlecht'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans is groot dat Gouden Stier Paul Onuachu komende zomer een nieuwe stap zal zetten. Maar KRC Genk wil een flink stuk boter bij de vis. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat Onuachu minstens 25 miljoen euro (bonussen exclusief) moet kosten. Daarmee zou hij Sander Berge overtreffen als duurste vertrekker in de clubgeschiedenis. Als mogelijke vervanger wordt Ike Ugbo alvast genoemd. Chelsea FC zou wel zo'n 6 miljoen euro willen voor de huidige huurling van Cercle Brugge.

Clinton Mata is momenteel één van de beste verdedigers in de Jupiler Pro League. Club Brugge wil hem dan ook liefst behouden. Toch is het niet uitgesloten dat hij in de zomer vertrekt. Mata is 28 jaar en als verdediger is het dan een beetje nu of nooit. Tegenover La Dernière Heure houdt hij zijn opties alvast open. "Het is het ideale moment voor een transfer, maar ik voel me goed in Brugge. Ik wil enkel naar een club uit de top zes uit een groot kampioenschap, klinkt het.

Onze redactie vernam uit goede bron dat RSC Anderlecht de 19-jarige Ibrahim Saidou gaat laten proefdraaien. Dit is een linksachter die in Kameroen uitkomt voor Fauve Azur. Ook de Ghanese middenvelder Christian Nfodjo zou de kans krijgen om een contract af te dwingen bij RSCA. Michel Vlap hoopt dan weer dat hij na zijn huurbeurt een nieuwe kans krijgt bij Paars-Wit. Ondertussen wil de club het contract van Yari Verschaeren zo snel mogelijk openbreken. Het dossier sleept echter aan en de onderhandelingen zouden vrij moeizaam verlopen.

De 18-jarige middenvelder Mandela Keita heeft zijn debuut bij OH Leuven nu ook beloond zien worden. Via de officiële kanalen laten de Leuvenaars immers weten dat de jonge Belg met Guineese roots zopas zijn eerste profcontract ondertekende. Keita, die al sinds 2009 aan den Dreef vertoeft, ligt nu vast tot 2024.

BUITENLAND
De Italiaanse journalist Nicolo Schira stelt dat Paris Saint-Germain en Neymar er nu helemaal uit zijn. De Braziliaan zou zijn contract inderdaad verlengen tot 2026, en jaarlijks een waar monstersalaris van 30 miljoen euro opstrijken. Ter vergelijking: De Bruyne tekende pas een contractverlenging voor om en beide 20 miljoen euro per jaar. Een terugkeer van Neymar bij FC Barcelona lijkt zo dus ook definitief van de baan.

Een definitieve beslissing is er nog niet genomen, maar de kans op een vertrek van Sergio Ramos lijkt met de dag groter te worden. Dat wordt beweerd bij Cadena SER. Door het feit dat Ramos niet inging op verschillende contractaanbiedingen, denkt Real Madrid dat de aanvoerder bij een andere club een betere aanbieding kreeg. En dat hij dus al heeft besloten om Madrid te verlaten. Om welke ploeg het zou gaan, is voorlopig niet bekend. Karim Benzema zou volgens Marca wél verlengen bij Real.

Voorzitter Joan Laporta heeft laten weten dat hij 'zeker weet' dat Lionel Messi zijn loopbaan wil voortzetten bij FC Barcelona. De preses heeft die informatie medegedeeld aan Deportes Cuatro. Vanwege de financiële problemen heeft Barça nog geen officiële aanbieding gedaan. Laporta wil immers eerst een concreet zicht krijgen op de volledige situatie. Wel is het de bedoeling dat Messi binnen afzienbare tijd een officieel voorstel voorgeschoteld krijgt.

LEES OOK: Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

68
68
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

96
96
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

153
153
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

311
311
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

112
112
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

54
54
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

554
554
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

315
315
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

134
134
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

311
311
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

865
865
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

137
137
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

327
327
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

119
119
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

341
341
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

35
35
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

229
229
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

344
344
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

133
133
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

173
173
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

333
333
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws