Vercauteren geeft Jordan Lukaku verse hoop op EK

door
Vercauteren geeft Jordan Lukaku verse hoop op EK

Nadat hij mede door blessureleed op een zijspoor was geraakt bij SS Lazio, besloot Jordan Lukaku dit seizoen tijdelijk terug te keren naar ons land en ging hij op huurbasis bij Antwerp FC aan de slag. Op die manier kon hij zich ook makkelijker in de kijker van bondscoach Roberto Martinez spelen. De vleugelback droomt immers van een nieuwe EK-selectie.


Maar dat lijkt stilaan een utopie te worden. Het feit dat hij tijdens de voorbije interland-break niet in de 33-koppige selectie zat, was al een teken aan de wand. Bovendien slaagt Lukaku er niet in om week na week tot de uitblinkers te behoren bij de Antwerp. Afgelopen maandag tegen Moeskroen startte hij bijvoorbeeld nog op de bank. Maar dat wil volgens Frank Vercauteren niets zeggen. Tegenover Het Laatste Nieuws laat zijn trainer verstaan dat hij Lukaku nog niet afschrijft voor een EK-selectie.

Vercauteren benadrukt in eerste instantie wel dat dit louter van Martinez afhangt, maar vindt het veel te vroeg om de vleugelback nu al uit te tellen voor het EK. "Hij weet hoe hoog de lat ligt, maar hem afschrijven doe ik zeker en vast niet", aldus de trainer. Lukaku lijkt zaterdag tegen KRC Genk alvast een nieuwe kans te krijgen om zich te tonen. Door de schorsing van Maxime Le Marchand is Vercauteren genoodzaakt om te schuiven en dus verschijnt de 26-jarige allicht weer in de basisploeg op de linkerflank.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

🚀

Is Jordan Lukaku volgens u nog een optie voor het EK?

Meest recent

'Goto pakt koffers: afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

22
22
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

14
14
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

92
92
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

108
108
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

43
43
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

297
297
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

86
86
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

131
131
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

125
125
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

63
63
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

73
73
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

71
71
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

191
191
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

178
178
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

313
313
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

429
429
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

377
377
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

55
55
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

186
186
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

170
170
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

91
91
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

206
206
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

63
63
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

174
174

Meer sportnieuws