Vercauteren geeft Jordan Lukaku verse hoop op EK

289 stemmen
Vercauteren geeft Jordan Lukaku verse hoop op EK

Nadat hij mede door blessureleed op een zijspoor was geraakt bij SS Lazio, besloot Jordan Lukaku dit seizoen tijdelijk terug te keren naar ons land en ging hij op huurbasis bij Antwerp FC aan de slag. Op die manier kon hij zich ook makkelijker in de kijker van bondscoach Roberto Martinez spelen. De vleugelback droomt immers van een nieuwe EK-selectie.


Maar dat lijkt stilaan een utopie te worden. Het feit dat hij tijdens de voorbije interland-break niet in de 33-koppige selectie zat, was al een teken aan de wand. Bovendien slaagt Lukaku er niet in om week na week tot de uitblinkers te behoren bij de Antwerp. Afgelopen maandag tegen Moeskroen startte hij bijvoorbeeld nog op de bank. Maar dat wil volgens Frank Vercauteren niets zeggen. Tegenover Het Laatste Nieuws laat zijn trainer verstaan dat hij Lukaku nog niet afschrijft voor een EK-selectie.

Vercauteren benadrukt in eerste instantie wel dat dit louter van Martinez afhangt, maar vindt het veel te vroeg om de vleugelback nu al uit te tellen voor het EK. "Hij weet hoe hoog de lat ligt, maar hem afschrijven doe ik zeker en vast niet", aldus de trainer. Lukaku lijkt zaterdag tegen KRC Genk alvast een nieuwe kans te krijgen om zich te tonen. Door de schorsing van Maxime Le Marchand is Vercauteren genoodzaakt om te schuiven en dus verschijnt de 26-jarige allicht weer in de basisploeg op de linkerflank.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
210

Is Jordan Lukaku volgens u nog een optie voor het EK?

Meest recent

Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

33
33
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

454
454
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

34
34
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

28
28
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

48
48
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

42
42
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

120
120
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

204
204
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

216
216
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

385
385
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

857
857
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

131
131
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

748
748
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

199
199
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

596
596
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

200
200
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

63
63
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

182
182
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

160
160
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

923
923
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

594
594
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

211
211
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

73
73
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

51
51

Meer sportnieuws