'Clement schuift met basiself: eerste wissels staan vast'

door
'Clement schuift met basiself: eerste wissels staan vast'

Club Brugge wil zondag tegen Moeskroen nog een laatste keer vertrouwen tanken voor de start van de Play-Offs en heeft bovendien iets recht te zetten na de slipper van vorig weekend tegen Anderlecht. Het wordt wel uitkijken naar hoe coach Philippe Clement zijn manschappen zal posteren. Zo worden enkele wissels in de basiself verwacht.


Club zal het sowieso moeten doen zonder zijn drie geblesseerden: Eder Balanta, Fede Ricca en Youssouph Badji. Die laatste startte vorige week nog in de basis, zijn plaats wordt allicht ingenomen door Noa Lang. De Nederlandse smaakmaker heeft weliswaar vier gele kaarten achter zijn naam staan en zou bij een volgende geel karton geschorst zijn voor de eerste wedstrijd in de PO's. Maar dat risico durft Clement wel te nemen. In een inzetloze partij zoals die van zondag moet Lang in staat zijn om het hoofd koel te houden.

Ook Eduard Sobol zit in hetzelfde schuitje, met hem zou Clement geen risico gaan nemen. De algemene verwachting is dan ook Stefano Denswil zal starten als linksback. Zeker omdat de jonge Maxim De Cuyper geblesseerd is. Clinton Mata en Odilon Kossounou staan eveneens op scherp. Zij worden wel in de basis verwacht, al zou Matej Mitrovic nog kunnen profiteren. Verder worden geen al te grote veranderingen verwacht. Tahith Chong, Dani Pérez en Ignace Van der Brempt mogen wel hopen op minstens een langere invalbeurt.

De mogelijke basiself:
Mignolet; Mata, Mitrovic, Mechele, Denswil; Vormer, Rits, Vanaken; De Ketelaere, Dost, Lang

LEES OOK: 'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Clement moet meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

62
62
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

68
68
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

49
49
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

157
157
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

216
216
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

324
324
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

224
224
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

34
34
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

75
75
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

65
65
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

42
42
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

122
122
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

58
58
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

78
78
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

86
86
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

78
78
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

170
170
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

536
536
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

189
189
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

19
19
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

222
222
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

299
299
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

215
215
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

509
509

Meer sportnieuws