'Clement schuift met basiself: eerste wissels staan vast'

door
'Clement schuift met basiself: eerste wissels staan vast'

Club Brugge wil zondag tegen Moeskroen nog een laatste keer vertrouwen tanken voor de start van de Play-Offs en heeft bovendien iets recht te zetten na de slipper van vorig weekend tegen Anderlecht. Het wordt wel uitkijken naar hoe coach Philippe Clement zijn manschappen zal posteren. Zo worden enkele wissels in de basiself verwacht.


Club zal het sowieso moeten doen zonder zijn drie geblesseerden: Eder Balanta, Fede Ricca en Youssouph Badji. Die laatste startte vorige week nog in de basis, zijn plaats wordt allicht ingenomen door Noa Lang. De Nederlandse smaakmaker heeft weliswaar vier gele kaarten achter zijn naam staan en zou bij een volgende geel karton geschorst zijn voor de eerste wedstrijd in de PO's. Maar dat risico durft Clement wel te nemen. In een inzetloze partij zoals die van zondag moet Lang in staat zijn om het hoofd koel te houden.

Ook Eduard Sobol zit in hetzelfde schuitje, met hem zou Clement geen risico gaan nemen. De algemene verwachting is dan ook Stefano Denswil zal starten als linksback. Zeker omdat de jonge Maxim De Cuyper geblesseerd is. Clinton Mata en Odilon Kossounou staan eveneens op scherp. Zij worden wel in de basis verwacht, al zou Matej Mitrovic nog kunnen profiteren. Verder worden geen al te grote veranderingen verwacht. Tahith Chong, Dani Pérez en Ignace Van der Brempt mogen wel hopen op minstens een langere invalbeurt.

De mogelijke basiself:
Mignolet; Mata, Mitrovic, Mechele, Denswil; Vormer, Rits, Vanaken; De Ketelaere, Dost, Lang

LEES OOK: Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Clement moet meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

43
43
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

89
89
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

45
45
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

142
142
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

265
265
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

220
220
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

143
143
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

263
263
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

333
333
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

498
498
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

91
91
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

220
220
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

195
195
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

100
100
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

32
32
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

190
190
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

217
217
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

473
473
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

461
461
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

262
262
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

467
467
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

56
56
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

515
515
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

422
422
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

819
819

Meer sportnieuws