'Chelsea vraagt 6 miljoen euro aan KRC Genk'

811 stemmen
'Chelsea vraagt 6 miljoen euro aan KRC Genk'

Cercle Brugge heeft zich na een bewogen seizoen alsnog weten te redden, want na de zege tegen OHL en de nederlaag van Moeskroen vorig weekend is het mathematisch zeker van een verlengd verblijf in de Jupiler Pro League. De Vereniging heeft het behoud in grote mate te danken aan de inbreng van Ike Ugbo, die zich ontpopte tot één van de sensaties van de competitie.


De 22-jarige spits werd in de zomer op huurbasis overgenomen van Chelsea en was sindsdien goed voor vijftien goals in de competitie. Daarmee staat hij op de zesde plaats in de topschutterslijst, na Onuachu, Henry, Bruno, Suzuki en Holzhauser. De kans lijkt klein dat hij volgend seizoen nog in het Jan Breydelstadion zal spelen. Cercle beschikt wel over een aankoopoptie, maar die ligt met 5 miljoen euro zeer hoog. Bovendien is de interesse groot.

Goal schrijft dat mogelijk moederclub AS Monaco de optie zal lichten en de Nigeriaanse Engelsman een kans zal geven in het Prinsdom. Ook KRC Genk is geïnteresseerd, waar Ugbo mogelijk in beeld zal komen als Onuachu in de zomer zou vertrekken. Daarnaast lonken ook de Premier League en de Serie A, want Fulham en Bologna zouden ook interesse tonen. In januari brachten Sampdoria en het Russische Rostov al een bod uit bij Chelsea en ook die clubs zouden Ugbo nog steeds volgen.

UPDATE 16/04

Als KRC Genk Ike Ugbo wil vastleggen, moet het stevig betalen. Goal weet immers dat Chelsea maar liefst 6 miljoen euro wil vangen voor de spits. Het Russische Rostov bood in januari nog 3,5 miljoen euro. Zij tonen nog steeds interesse in de aanvaller die dit seizoen op huurbasis furore maakt bij Cercle Brugge. Ook Sampdoria heeft (opnieuw) interesse.

LEES OOK: 'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Is hij dat waard?

Meest recent

Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

12
12
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

72
72
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

110
110
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

131
131
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

10
10
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

23
23
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

81
81
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

19
19
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

112
112
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

571
571
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

174
174
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

107
107
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

60
60
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

366
366
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

331
331
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

805
805
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

147
147
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

23
23
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

528
528
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

143
143
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

741
741
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

861
861
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

379
379

Meer sportnieuws