'Chelsea vraagt 6 miljoen euro aan KRC Genk'

door
'Chelsea vraagt 6 miljoen euro aan KRC Genk'

Cercle Brugge heeft zich na een bewogen seizoen alsnog weten te redden, want na de zege tegen OHL en de nederlaag van Moeskroen vorig weekend is het mathematisch zeker van een verlengd verblijf in de Jupiler Pro League. De Vereniging heeft het behoud in grote mate te danken aan de inbreng van Ike Ugbo, die zich ontpopte tot één van de sensaties van de competitie.


De 22-jarige spits werd in de zomer op huurbasis overgenomen van Chelsea en was sindsdien goed voor vijftien goals in de competitie. Daarmee staat hij op de zesde plaats in de topschutterslijst, na Onuachu, Henry, Bruno, Suzuki en Holzhauser. De kans lijkt klein dat hij volgend seizoen nog in het Jan Breydelstadion zal spelen. Cercle beschikt wel over een aankoopoptie, maar die ligt met 5 miljoen euro zeer hoog. Bovendien is de interesse groot.

Goal schrijft dat mogelijk moederclub AS Monaco de optie zal lichten en de Nigeriaanse Engelsman een kans zal geven in het Prinsdom. Ook KRC Genk is geïnteresseerd, waar Ugbo mogelijk in beeld zal komen als Onuachu in de zomer zou vertrekken. Daarnaast lonken ook de Premier League en de Serie A, want Fulham en Bologna zouden ook interesse tonen. In januari brachten Sampdoria en het Russische Rostov al een bod uit bij Chelsea en ook die clubs zouden Ugbo nog steeds volgen.

UPDATE 16/04

Als KRC Genk Ike Ugbo wil vastleggen, moet het stevig betalen. Goal weet immers dat Chelsea maar liefst 6 miljoen euro wil vangen voor de spits. Het Russische Rostov bood in januari nog 3,5 miljoen euro. Zij tonen nog steeds interesse in de aanvaller die dit seizoen op huurbasis furore maakt bij Cercle Brugge. Ook Sampdoria heeft (opnieuw) interesse.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Is hij dat waard?

Meest recent

Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

3
3
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

28
28
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

103
103
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

143
143
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

19
19
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

138
138
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

13
13
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

37
37
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

188
188
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

53
53
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

35
35
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

94
94
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

154
154
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

32
32
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

96
96
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

127
127
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

107
107
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

174
174
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

508
508
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

472
472
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

353
353
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

669
669
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

277
277
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

862
862
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

624
624

Meer sportnieuws