Arsenal-parel transfervrij naar de JPL?

216 stemmen
Arsenal-parel transfervrij naar de JPL?

Na het 1-1 gelijkspel in het eigen Emirates Stadium zag het er benard uit voor Arsenal in de kwartfinale van de Europa League tegen Slavia Praag. Echter zetten The Gunners donderdag orde op zaken en wonnen ze met 0-4 in Tsjechië. Daar was er alweer een hoofdrol weggelegd voor de eigen opgeleide jeugdspelers.

Zo waren Bukayo Saka en Emile Smith Rowe namelijk eens te meer de grote uitblinkers. En er loopt wel meer talent rond op Hale End. Kido Taylor-Hart bijvoorbeeld. De vleugelspelers is momenteel topschutter bij de U18 en is hij ook Engels jeugdinternational. Desondanks zit zijn periode er bij Arsenal straks mogelijk op.

Zo loopt zijn jeugdcontract in juni ten einde, en is er nog steeds geen nieuwe verbintenis getekend. Dat weet voetbaljournalist Chris Wheatley te melden. Die gaf vorige maand reeds aan dat er ook Belgische interesse is voor de groeibriljant, evenwel zonder specifieke clubnamen te benoemen.

Echter stelt Wheatley nu dat er ‘enkele grote clubs uit Europa’ interesse tonen in Taylor-Hart. Daardoor kan dan ook worden geïnterpreteerd dat we niet spreken over Moeskroen of Cercle Brugge, maar eerder moeten denken aan Club Brugge, Anderlecht, AA Gent, Racing Genk, Standard of Antwerp. Het is momenteel dus echter wel niet duidelijke welke Belgische club(s) interesse tonen.

Maar voornamelijk de huidige landskampioen lijkt zeker een realistische mogelijkheid te zijn, zonder de andere genoemde clubs af te schrijven. Zo scout Club de laatste jaren meer en meer in Engeland, al boekten ze daar tot nog toe geen succes mee. Daarnaast is Taylor-Hart dus ook een vleugelspeler, een positie waar Blauw-Zwart zich deze zomer wil versterken.

LEES OOK: Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Zou de JPL een goeie stap zijn voor hem?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

33
33
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

58
58
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

16
16
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

74
74
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

121
121
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

85
85
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

225
225
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

61
61
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

409
409
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

364
364
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

295
295
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

80
80
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

148
148
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

655
655
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

41
41
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

122
122
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

100
100
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

202
202
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

180
180
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

98
98
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

717
717
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

213
213

Meer sportnieuws