Arsenal-parel transfervrij naar de JPL?

door
Arsenal-parel transfervrij naar de JPL?

Na het 1-1 gelijkspel in het eigen Emirates Stadium zag het er benard uit voor Arsenal in de kwartfinale van de Europa League tegen Slavia Praag. Echter zetten The Gunners donderdag orde op zaken en wonnen ze met 0-4 in Tsjechië. Daar was er alweer een hoofdrol weggelegd voor de eigen opgeleide jeugdspelers.

Zo waren Bukayo Saka en Emile Smith Rowe namelijk eens te meer de grote uitblinkers. En er loopt wel meer talent rond op Hale End. Kido Taylor-Hart bijvoorbeeld. De vleugelspelers is momenteel topschutter bij de U18 en is hij ook Engels jeugdinternational. Desondanks zit zijn periode er bij Arsenal straks mogelijk op.

Zo loopt zijn jeugdcontract in juni ten einde, en is er nog steeds geen nieuwe verbintenis getekend. Dat weet voetbaljournalist Chris Wheatley te melden. Die gaf vorige maand reeds aan dat er ook Belgische interesse is voor de groeibriljant, evenwel zonder specifieke clubnamen te benoemen.

Echter stelt Wheatley nu dat er ‘enkele grote clubs uit Europa’ interesse tonen in Taylor-Hart. Daardoor kan dan ook worden geïnterpreteerd dat we niet spreken over Moeskroen of Cercle Brugge, maar eerder moeten denken aan Club Brugge, Anderlecht, AA Gent, Racing Genk, Standard of Antwerp. Het is momenteel dus echter wel niet duidelijke welke Belgische club(s) interesse tonen.

Maar voornamelijk de huidige landskampioen lijkt zeker een realistische mogelijkheid te zijn, zonder de andere genoemde clubs af te schrijven. Zo scout Club de laatste jaren meer en meer in Engeland, al boekten ze daar tot nog toe geen succes mee. Daarnaast is Taylor-Hart dus ook een vleugelspeler, een positie waar Blauw-Zwart zich deze zomer wil versterken.

LEES OOK: Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Zou de JPL een goeie stap zijn voor hem?

Meest recent

Van Gucht drijft VRT, Play én VTM tot het kookpunt

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

14
14
Club dankt Hayen genadeloos af: Sonck haalt fors uit

De spectaculaire trainerswissel bij Club Brugge heeft heel wat stof doen opwaaien. Analist Wesley ...

129
129
'Fink op de schopstoel: spelersgroep keert volledig'

KRC Genk heeft andermaal een rotweek achter de rug: het sneuvelde in de beker en verloor vervolgens ...

174
174
Club zorgt voor schokgolf: Europese pers fileert trainersbom

Club Brugge maakte maandagavond bekend dat hoofdcoach Nicky Hayen is ontslagen en plukte met Ivan ...

379
379
‘Club Brugge davert al: Leko-bom kan elk moment ontploffen’

De terugkeer van Ivan Leko naar Club Brugge voelt voor niemand als een gewone trainerswissel. Meteen ...

434
434
'Salah-explosie leidt tot spraakmakende transfer'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

150
150
'Hete winter Renard: transferplannen Anderlecht onthuld'

Terwijl de spelers zich klaarstomen voor de laatste wedstrijden van 2025, bereidt de sportieve ...

220
220
'Leko klopt meteen op tafel: stevige transfereis bij Club'

Ivan Leko is de nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Kroatische trainer werd maandag tot ieders ...

538
538
Hayen brutaal aan de kant gezet: trieste details komen uit

Nicky Hayen is niet langer de hoofdcoach van Club Brugge. Amper anderhalf jaar nadat hij overnam als ...

867
867
Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Het is oorlog bij Liverpool. Na het 3-3 gelijkspel tegen Leeds United haalde sterspeler Mohamed ...

141
141
STVV moet vrezen: smaakmaker weg in januari?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De Truienaars leveren al vele ...

111
111
'Anderlecht krijgt ideale kans op ingaande topdeal'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in januari de transfermarkt op. De Brusselaars zullen achteraan ...

280
280
Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Er kwamen twee Belgen in actie in de buitenlandse competities op maandagavond. Bij AC Milan was ...

71
71
Defour geeft Genk transfertip: ex-Rode Duivel naar Limburg?

Bij KRC Genk kennen ze in België geen goed seizoen. De Limburgers staan achtste in de Jupiler ...

270
270
Ommekeer Rode Duivel: verrassing naar het WK?

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Bij de Franse topclub speelt ...

98
98
Leko-schok: 'Club Brugge betaalt AA Gent deze riante som'

Ivan Leko is vanaf heden de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat vertrok maandag met ...

950
950
Gent koud gepakt: 'opportunist' Leko krijgt draai om de oren

KAA Gent moet vlak voor de jaarwissel in allerijl op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Ivan Leko ...

526
526
Lardot geeft toe: 'Flagrante VAR-blunder in Union-Gent'

Union SG heeft afgelopen weekend gedeeltelijk geprofiteerd van de nederlagen bij concurrenten Club ...

231
231
Trainersbom Club Brugge: 'exacte rol Bart Verhaeghe onthuld'

Club Brugge heeft het Belgische voetbal maandag in rep en roer gezet. Daags voor het Champions ...

1704
1704
Toekomst titularis in gevaar: 'nachtmerrie' bij Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

556
556
Italië in alle staten: hysterische De Ketelaere gaat te ver

Je kent dat moment waarop je ontploft en achteraf denkt: wat heb ik gedaan? Daar zit Charles De ...

352
352
Bijltjesdag bij Club Brugge: reden ontslag Hayen gelekt

De nederlaag tegen STVV, en bijhorende drie op 12 in de competitie, bleek de druppel voor Club ...

1147
1147
AA Gent-fans spuwen Leko uit én kiezen verrassende opvolger

Ivan Leko mag dan wel kind aan huis zijn bij Club Brugge, dat hun coach nu prompt naar de ...

3197
3197
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

908
908
Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

1396
1396

Meer sportnieuws