Arsenal-parel transfervrij naar de JPL?

door
Arsenal-parel transfervrij naar de JPL?

Na het 1-1 gelijkspel in het eigen Emirates Stadium zag het er benard uit voor Arsenal in de kwartfinale van de Europa League tegen Slavia Praag. Echter zetten The Gunners donderdag orde op zaken en wonnen ze met 0-4 in Tsjechië. Daar was er alweer een hoofdrol weggelegd voor de eigen opgeleide jeugdspelers.

Zo waren Bukayo Saka en Emile Smith Rowe namelijk eens te meer de grote uitblinkers. En er loopt wel meer talent rond op Hale End. Kido Taylor-Hart bijvoorbeeld. De vleugelspelers is momenteel topschutter bij de U18 en is hij ook Engels jeugdinternational. Desondanks zit zijn periode er bij Arsenal straks mogelijk op.

Zo loopt zijn jeugdcontract in juni ten einde, en is er nog steeds geen nieuwe verbintenis getekend. Dat weet voetbaljournalist Chris Wheatley te melden. Die gaf vorige maand reeds aan dat er ook Belgische interesse is voor de groeibriljant, evenwel zonder specifieke clubnamen te benoemen.

Echter stelt Wheatley nu dat er ‘enkele grote clubs uit Europa’ interesse tonen in Taylor-Hart. Daardoor kan dan ook worden geïnterpreteerd dat we niet spreken over Moeskroen of Cercle Brugge, maar eerder moeten denken aan Club Brugge, Anderlecht, AA Gent, Racing Genk, Standard of Antwerp. Het is momenteel dus echter wel niet duidelijke welke Belgische club(s) interesse tonen.

Maar voornamelijk de huidige landskampioen lijkt zeker een realistische mogelijkheid te zijn, zonder de andere genoemde clubs af te schrijven. Zo scout Club de laatste jaren meer en meer in Engeland, al boekten ze daar tot nog toe geen succes mee. Daarnaast is Taylor-Hart dus ook een vleugelspeler, een positie waar Blauw-Zwart zich deze zomer wil versterken.

LEES OOK: ‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Zou de JPL een goeie stap zijn voor hem?

Meest recent

Anderlecht - Club Brugge: van FC Drita tot Tokyo FC

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

3
3
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

28
28
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

46
46
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

60
60
'Anderlecht voor toptransfer: impact is enorm'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

119
119
Taravel ziet kans: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

53
53
Vrancken zet Union op plaats met rake opmerking

STVV blijft dit seizoen maar stunten. Het was de play-offs nog moeizaam begonnen, maar pronkt ...

536
536
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

392
392
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

63
63
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

308
308
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

135
135
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

94
94
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

213
213
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

328
328
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

82
82
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

32
32
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

31
31
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

68
68
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

672
672
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

49
49
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

67
67
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

171
171
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

94
94
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

82
82
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

181
181

Meer sportnieuws