Arsenal-parel transfervrij naar de JPL?

door
Arsenal-parel transfervrij naar de JPL?

Na het 1-1 gelijkspel in het eigen Emirates Stadium zag het er benard uit voor Arsenal in de kwartfinale van de Europa League tegen Slavia Praag. Echter zetten The Gunners donderdag orde op zaken en wonnen ze met 0-4 in Tsjechië. Daar was er alweer een hoofdrol weggelegd voor de eigen opgeleide jeugdspelers.

Zo waren Bukayo Saka en Emile Smith Rowe namelijk eens te meer de grote uitblinkers. En er loopt wel meer talent rond op Hale End. Kido Taylor-Hart bijvoorbeeld. De vleugelspelers is momenteel topschutter bij de U18 en is hij ook Engels jeugdinternational. Desondanks zit zijn periode er bij Arsenal straks mogelijk op.

Zo loopt zijn jeugdcontract in juni ten einde, en is er nog steeds geen nieuwe verbintenis getekend. Dat weet voetbaljournalist Chris Wheatley te melden. Die gaf vorige maand reeds aan dat er ook Belgische interesse is voor de groeibriljant, evenwel zonder specifieke clubnamen te benoemen.

Echter stelt Wheatley nu dat er ‘enkele grote clubs uit Europa’ interesse tonen in Taylor-Hart. Daardoor kan dan ook worden geïnterpreteerd dat we niet spreken over Moeskroen of Cercle Brugge, maar eerder moeten denken aan Club Brugge, Anderlecht, AA Gent, Racing Genk, Standard of Antwerp. Het is momenteel dus echter wel niet duidelijke welke Belgische club(s) interesse tonen.

Maar voornamelijk de huidige landskampioen lijkt zeker een realistische mogelijkheid te zijn, zonder de andere genoemde clubs af te schrijven. Zo scout Club de laatste jaren meer en meer in Engeland, al boekten ze daar tot nog toe geen succes mee. Daarnaast is Taylor-Hart dus ook een vleugelspeler, een positie waar Blauw-Zwart zich deze zomer wil versterken.

LEES OOK: ‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Zou de JPL een goeie stap zijn voor hem?

Meest recent

Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

27
27
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

129
129
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

36
36
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

67
67
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

210
210
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

119
119
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

238
238
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

100
100
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

251
251
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

244
244
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

236
236
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

495
495
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

542
542
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

95
95
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

172
172
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

493
493
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

522
522
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

316
316
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

252
252
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

78
78
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

275
275
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

251
251
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

269
269
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

81
81
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

398
398

Meer sportnieuws