'Real is overtuigd: Ramos vertrekt na betere aanbieding'

door
'Real is overtuigd: Ramos vertrekt na betere aanbieding'

Real Madrid wist zich woensdagavond bij de laatste vier in de Champions League te scharen dankzij een 0-0 op Liverpool en daar had het niet eens Sergio Ramos voor nodig. De aanvoerder moest de partij aan zich laten voorbijgaan, want hij is geblesseerd én raakte besmet met het coronavirus. Intussen lijkt de kans ook alsmaar kleiner te worden dat de 35-jarige volgend seizoen nog voor de Koninklijke zal spelen.


Het contract van Ramos loopt eind juni af en er is nog altijd geen witte rook om dat te verlengen. Volgens AS zijn er ook geen vorderingen geweest sinds Ramos het laatste voorstel van Real eind december afwees en is de onderhandelingspositie van de verdediger bovendien een pak zwakker geworden. Daar waar de verdediger eind december nog onmisbaar leek - Real had acht van zijn tien matchen zonder hem verloren -, werd zijn afwezigheid de jongste weken vlekkeloos opgevangen door Nacho en Eder Militão. Het sterkt Real in zijn overtuiging om Ramos geen nieuw voorstel te doen. Als de verdediger nog wil blijven, zal hij dus het oude voorstel van de club moeten aanvaarden.

UPDATE 16/04
Een definitieve beslissing is er nog niet genomen, maar de kans op een vertrek van Ramos lijkt met de dag groter te worden. De laatste berichtgeving stelt namelijk dat de verdediger inmiddels een beter aanbod op zak heeft. Dat wordt beweerd in Hora 25 Deportes, een radioshow van Cadena SER. Door het feit dat Ramos niet inging op de verschillende contractaanbiedingen, denkt Real dat de aanvoerder bij een andere club een betere aanbieding kreeg. En dat hij dus al heeft besloten om Madrid te verlaten. Om welke ploeg het zou gaan, is voorlopig niet bekend. De laatste weken werd vooral Paris Saint-Germain aangehaald als mogelijke bestemming.

LEES OOK: Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Indien Ramos vertrekt, moet Real sowieso een nieuwe verdediger halen ...

Meest recent

Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

12
12
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

24
24
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

101
101
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

36
36
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

161
161
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

68
68
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

60
60
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

132
132
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

177
177
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

441
441
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

99
99
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

67
67
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

162
162
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

587
587
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

195
195
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

229
229
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

806
806
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

363
363
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

134
134
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

143
143
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

159
159
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

59
59
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

104
104
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

1498
1498
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

69
69

Meer sportnieuws