'Real is overtuigd: Ramos vertrekt na betere aanbieding'

door
'Real is overtuigd: Ramos vertrekt na betere aanbieding'

Real Madrid wist zich woensdagavond bij de laatste vier in de Champions League te scharen dankzij een 0-0 op Liverpool en daar had het niet eens Sergio Ramos voor nodig. De aanvoerder moest de partij aan zich laten voorbijgaan, want hij is geblesseerd én raakte besmet met het coronavirus. Intussen lijkt de kans ook alsmaar kleiner te worden dat de 35-jarige volgend seizoen nog voor de Koninklijke zal spelen.


Het contract van Ramos loopt eind juni af en er is nog altijd geen witte rook om dat te verlengen. Volgens AS zijn er ook geen vorderingen geweest sinds Ramos het laatste voorstel van Real eind december afwees en is de onderhandelingspositie van de verdediger bovendien een pak zwakker geworden. Daar waar de verdediger eind december nog onmisbaar leek - Real had acht van zijn tien matchen zonder hem verloren -, werd zijn afwezigheid de jongste weken vlekkeloos opgevangen door Nacho en Eder Militão. Het sterkt Real in zijn overtuiging om Ramos geen nieuw voorstel te doen. Als de verdediger nog wil blijven, zal hij dus het oude voorstel van de club moeten aanvaarden.

UPDATE 16/04
Een definitieve beslissing is er nog niet genomen, maar de kans op een vertrek van Ramos lijkt met de dag groter te worden. De laatste berichtgeving stelt namelijk dat de verdediger inmiddels een beter aanbod op zak heeft. Dat wordt beweerd in Hora 25 Deportes, een radioshow van Cadena SER. Door het feit dat Ramos niet inging op de verschillende contractaanbiedingen, denkt Real dat de aanvoerder bij een andere club een betere aanbieding kreeg. En dat hij dus al heeft besloten om Madrid te verlaten. Om welke ploeg het zou gaan, is voorlopig niet bekend. De laatste weken werd vooral Paris Saint-Germain aangehaald als mogelijke bestemming.

LEES OOK: 'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Indien Ramos vertrekt, moet Real sowieso een nieuwe verdediger halen ...

Meest recent

'AA Gent zet verrassende naam op verlanglijstje'

AA Gent wil deze mercato een aantal nieuwe spelers halen. Ze worden ondertussen steeds vaker aan ...

16
16
'Union SG legt spits vast: kostprijs een half miljoen euro'

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens Sky Sports Deutschland staat de ...

29
29
Tielemans bepalend, Celtic onderuit in Old Firm

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Aston Villa ontving ...

29
29
Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia maakt zich klaar voor het WK. In maart trekken de Belgen naar Chicago om er ...

56
56
'Club Brugge heeft vervanger Ordoñez al in het vizier'

Joel Ordoñez gaat Club Brugge deze maand of ten laatste in de zomer verlaten. Dat staat vast. ...

177
177
Nieuwe topclub in JPL? 'Kompany waarschuwt'

In België zijn er zeer veel buitenlandse eigenaren en dat is tot op heden niet bepaald vaak een ...

198
198
Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

36
36
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

277
277
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

44
44
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

273
273
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

316
316
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

341
341
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

309
309
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

277
277
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

158
158
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

144
144
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

530
530
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

287
287
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

679
679
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

85
85
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

123
123
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

72
72
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

193
193
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

330
330
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

896
896

Meer sportnieuws