'Real is overtuigd: Ramos vertrekt na betere aanbieding'

door
'Real is overtuigd: Ramos vertrekt na betere aanbieding'

Real Madrid wist zich woensdagavond bij de laatste vier in de Champions League te scharen dankzij een 0-0 op Liverpool en daar had het niet eens Sergio Ramos voor nodig. De aanvoerder moest de partij aan zich laten voorbijgaan, want hij is geblesseerd én raakte besmet met het coronavirus. Intussen lijkt de kans ook alsmaar kleiner te worden dat de 35-jarige volgend seizoen nog voor de Koninklijke zal spelen.


Het contract van Ramos loopt eind juni af en er is nog altijd geen witte rook om dat te verlengen. Volgens AS zijn er ook geen vorderingen geweest sinds Ramos het laatste voorstel van Real eind december afwees en is de onderhandelingspositie van de verdediger bovendien een pak zwakker geworden. Daar waar de verdediger eind december nog onmisbaar leek - Real had acht van zijn tien matchen zonder hem verloren -, werd zijn afwezigheid de jongste weken vlekkeloos opgevangen door Nacho en Eder Militão. Het sterkt Real in zijn overtuiging om Ramos geen nieuw voorstel te doen. Als de verdediger nog wil blijven, zal hij dus het oude voorstel van de club moeten aanvaarden.

UPDATE 16/04
Een definitieve beslissing is er nog niet genomen, maar de kans op een vertrek van Ramos lijkt met de dag groter te worden. De laatste berichtgeving stelt namelijk dat de verdediger inmiddels een beter aanbod op zak heeft. Dat wordt beweerd in Hora 25 Deportes, een radioshow van Cadena SER. Door het feit dat Ramos niet inging op de verschillende contractaanbiedingen, denkt Real dat de aanvoerder bij een andere club een betere aanbieding kreeg. En dat hij dus al heeft besloten om Madrid te verlaten. Om welke ploeg het zou gaan, is voorlopig niet bekend. De laatste weken werd vooral Paris Saint-Germain aangehaald als mogelijke bestemming.

LEES OOK: Courtois en co klagen: Real Madrid is het beu en grijpt in

Indien Ramos vertrekt, moet Real sowieso een nieuwe verdediger halen ...

Meest recent

Geweldig nieuws voor Club: pion keert na 10 maanden terug

Bij Club Brugge lijken ze nog veel werk te hebben om hun ploeg voor volgend seizoen samen te ...

6
6
'Lucas Stassin dropt stevig transferbommetje'

De voorbije maanden bleek dat er nog werk aan de winkel is bij de Rode Duivels, waar Rudi Garcia aan ...

26
26
Vakantie ontspoort voor Gert Verheyen: ‘Net op tijd gered’

Voor veel 'voetbaldieren' is eindelijk een periode van rust aangebroken. Zo ook voor Gert Verheyen. ...

26
26
Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

27
27
'Rode Duivel moet vertrek Wirtz bij Leverkusen opvangen'

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

339
339
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

124
124
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

80
80
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

89
89
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

137
137
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

309
309
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

164
164
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

274
274
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

185
185
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

137
137
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

35
35
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

669
669
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

403
403
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

153
153
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1326
1326
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

796
796
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

68
68
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

670
670
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1525
1525
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

600
600

Meer sportnieuws