'Real is overtuigd: Ramos vertrekt na betere aanbieding'

door
'Real is overtuigd: Ramos vertrekt na betere aanbieding'

Real Madrid wist zich woensdagavond bij de laatste vier in de Champions League te scharen dankzij een 0-0 op Liverpool en daar had het niet eens Sergio Ramos voor nodig. De aanvoerder moest de partij aan zich laten voorbijgaan, want hij is geblesseerd én raakte besmet met het coronavirus. Intussen lijkt de kans ook alsmaar kleiner te worden dat de 35-jarige volgend seizoen nog voor de Koninklijke zal spelen.


Het contract van Ramos loopt eind juni af en er is nog altijd geen witte rook om dat te verlengen. Volgens AS zijn er ook geen vorderingen geweest sinds Ramos het laatste voorstel van Real eind december afwees en is de onderhandelingspositie van de verdediger bovendien een pak zwakker geworden. Daar waar de verdediger eind december nog onmisbaar leek - Real had acht van zijn tien matchen zonder hem verloren -, werd zijn afwezigheid de jongste weken vlekkeloos opgevangen door Nacho en Eder Militão. Het sterkt Real in zijn overtuiging om Ramos geen nieuw voorstel te doen. Als de verdediger nog wil blijven, zal hij dus het oude voorstel van de club moeten aanvaarden.

UPDATE 16/04
Een definitieve beslissing is er nog niet genomen, maar de kans op een vertrek van Ramos lijkt met de dag groter te worden. De laatste berichtgeving stelt namelijk dat de verdediger inmiddels een beter aanbod op zak heeft. Dat wordt beweerd in Hora 25 Deportes, een radioshow van Cadena SER. Door het feit dat Ramos niet inging op de verschillende contractaanbiedingen, denkt Real dat de aanvoerder bij een andere club een betere aanbieding kreeg. En dat hij dus al heeft besloten om Madrid te verlaten. Om welke ploeg het zou gaan, is voorlopig niet bekend. De laatste weken werd vooral Paris Saint-Germain aangehaald als mogelijke bestemming.

LEES OOK: Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Indien Ramos vertrekt, moet Real sowieso een nieuwe verdediger halen ...

Meest recent

Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, ook tijdlijn De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

6
6
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

13
13
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

243
243
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

164
164
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

175
175
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

218
218
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

148
148
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

159
159
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

217
217
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

672
672
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

237
237
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

181
181
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

97
97
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

170
170
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

82
82
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

287
287
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

37
37
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1009
1009
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

325
325
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

345
345
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

97
97
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

490
490
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

208
208
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

26
26
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

369
369

Meer sportnieuws