Domper Club: drie spelers onbepaalde tijd aan de kant

door
Domper Club: drie spelers onbepaalde tijd aan de kant

Leider Club Brugge wil zich tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie herpakken na de nederlaag op Anderlecht en hoopt tegen Moeskroen vertrouwen te tanken richting Play-Off I. De nacompetitie gaat in ieder geval van start in het eerste weekend van mei. Blauw-Zwart krijgt dus nog een extra weekje om op adem te komen en dat blijkt ook noodzakelijk.


Zo kreeg de competitieleider in de voorbije dagen af te rekenen met enkele blessuregevallen. Coach Philippe Clement liet op zijn persbabbel van vrijdagmiddag verstaan dat een drietal spelers voor onbepaald tijd niet beschikbaar zullen zijn. Eder Balanta liep tijdens zijn invalbeurt tegen Anderlecht een spierblessure op aan de kuit. De Colombiaanse middenvelder staat een aantal weken aan de kant. In diezelfde partij liep Youssouph Badji een letsel op aan de rug nadat hij verkeerd neerkwam. Ook hij zal enkele weken aan de zijlijn moeten toekijken.

Tot slot blijft Fede Ricca last ondervinden aan de hiel. De Uruguayaanse verdediger zou wel eens als snelste van de drie kunnen terugkeren, maar de wedstrijd van zondag komt sowieso te vroeg voor hem. Daarnaast hebben Clinton Mata, Odilon Kossounou, Eduard Sobol en Noa Lang vier gele kaarten achter hun naam staan. Indien zij tegen Moeskroen een nieuwe gele kaart pakken, zijn ze dus geschorst voor de eerste wedstrijd van PO I. Mogelijk wordt met (enkele van) dit viertal dus ook risico genomen.

LEES OOK: 'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Wie is het momenteel het belangrijkst voor Club?

Meest recent

Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

18
18
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

145
145
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

87
87
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

40
40
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

99
99
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

236
236
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

51
51
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

153
153
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

77
77
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

513
513
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

313
313
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

277
277
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

283
283
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

539
539
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

273
273
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

59
59
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

177
177
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

93
93
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

587
587
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

171
171
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

108
108
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

180
180
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

63
63
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

445
445
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

530
530

Meer sportnieuws