Domper Club: drie spelers onbepaalde tijd aan de kant

door
Domper Club: drie spelers onbepaalde tijd aan de kant

Leider Club Brugge wil zich tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie herpakken na de nederlaag op Anderlecht en hoopt tegen Moeskroen vertrouwen te tanken richting Play-Off I. De nacompetitie gaat in ieder geval van start in het eerste weekend van mei. Blauw-Zwart krijgt dus nog een extra weekje om op adem te komen en dat blijkt ook noodzakelijk.


Zo kreeg de competitieleider in de voorbije dagen af te rekenen met enkele blessuregevallen. Coach Philippe Clement liet op zijn persbabbel van vrijdagmiddag verstaan dat een drietal spelers voor onbepaald tijd niet beschikbaar zullen zijn. Eder Balanta liep tijdens zijn invalbeurt tegen Anderlecht een spierblessure op aan de kuit. De Colombiaanse middenvelder staat een aantal weken aan de kant. In diezelfde partij liep Youssouph Badji een letsel op aan de rug nadat hij verkeerd neerkwam. Ook hij zal enkele weken aan de zijlijn moeten toekijken.

Tot slot blijft Fede Ricca last ondervinden aan de hiel. De Uruguayaanse verdediger zou wel eens als snelste van de drie kunnen terugkeren, maar de wedstrijd van zondag komt sowieso te vroeg voor hem. Daarnaast hebben Clinton Mata, Odilon Kossounou, Eduard Sobol en Noa Lang vier gele kaarten achter hun naam staan. Indien zij tegen Moeskroen een nieuwe gele kaart pakken, zijn ze dus geschorst voor de eerste wedstrijd van PO I. Mogelijk wordt met (enkele van) dit viertal dus ook risico genomen.

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Wie is het momenteel het belangrijkst voor Club?

Meest recent

Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

3
3
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

41
41
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

94
94
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

105
105
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

5
5
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

236
236
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

40
40
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

108
108
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

151
151
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

39
39
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

176
176
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

220
220
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

107
107
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

140
140
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

60
60
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

512
512
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

43
43
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

113
113
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

299
299
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

67
67
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

432
432
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

455
455
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

111
111
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

465
465
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

115
115

Meer sportnieuws