TRANSFERUURTJE: 'Twee vertrekkers bij Club, Agüero zorgt voor stunt'

door
TRANSFERUURTJE: 'Twee vertrekkers bij Club, Agüero zorgt voor stunt'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht mag dan toch hopen op een verlengd verblijf van Lukas Nmecha. Een bron uit zijn entourage laat tegenover SudPresse immers weten dat de Duitse belofte-international openstaat voor een verlengd verblijf in ons land. Al zal Nmecha nog geen definitieve knopen doorhakken voor het einde van het seizoen. Wellicht wil hij eerst afwachten of Anderlecht volgend seizoen weer in Europa aantreedt. Bovendien zal RSCA ook een deal moeten vinden met moederclub Manchester City.

Club Brugge gaat komende zomer op zoek naar een definitieve overnemer voor Emmanuel Dennis, die op huurbasis niet overtuigd bij FC Köln. Volgens Het Laatste Nieuws heeft het kamp-Dennis inmiddels de onderhandelingen heeft opgestart met onder meer Atalanta Bergamo. Al is een transfer zeker nog niet voor meteen. Indien de speler en zijn entourage een persoonlijk akkoord vinden met Atalanta, zal er ook op clubniveau nog een overeenkomst bereikt moeten worden. Ook de samenwerking met Tahith Chong, gehuurd van Manchester United, zou niet verlengd gaan worden.

KV Mechelen lijkt weldra afscheid te nemen van twee extra spelers. Zo weet Het Nieuwsblad dat Issa Kaboré door zijn moederclub Manchester City allicht aan een andere ploeg zal worden verhuurd. Daarnaast wordt ook het contract van Trova Boni niet verlengd, en kan de middenvelder transfervrij vertrekken.

Op een verlengd verblijf van huurling Michael Frey moet er bij Waasland-Beveren niet gehoopt worden. De Zwitser werd dit seizoen gehuurd van Fenerbahce, en zou volgens de Turkse journalist Alper Kurtoglu met zekerheid terugkeren naar zijn moederclub. Bij Fener zou men Frey dan wel weer definitief van de hand willen doen, aangezien de club nog steeds in financiële moeilijkheden verkeert.

BUITENLAND
Dries Mertens moet mogelijk op zoek naar een nieuwe werkgever. Volgens Il Mattino denkt SSC Napoli er namelijk aan om onze landgenoot komende zomer van de hand te doen. Het Italiaanse medium stelt dat het loon van Mertens te zwaar weegt op het budget. Daarnaast loopt het contract van de Duivel tot 2022, waardoor ze deze zomer nog een transfersom voor hem zouden kunnen vangen. Ook vorige transferperiodes werd Mertens al meermaals gelinkt aan een transfer, waarbij verschillende clubs werden genoemd.

Volgens TNT Sports heeft Sergio Agüero zijn nieuwe club gekozen. Het medium stelt dat de Argentijn volgend seizoen bij Chelsea FC aan de slag zal gaan. Bij de Blues zou hij de nieuwe joker van de aanvalslinie worden én zou hij de ideale leermeester zijn voor de andere spitsen als Timo Werner en Tammy Abraham. Het gerucht moet wel nog bevestigd worden, bovendien liggen nog meer ploegen op de loer voor zijn (transfervrije) diensten.

De terugkeer van Neymar naar FC Barcelona is opnieuw een item. Volgens Mundo Deportivo proberen voorzitter Joan Laporta en Lionel Messi de komst van de Braziliaan erdoor te drukken in het Camp Nou-stadion. De aanvaller beschikt over een contract tot medio 2022 en dus bevindt Paris Saint-Germain zich in een precaire situatie. Dat is een drukmiddel voor Barcelona, dat Neymar het liefste in de aankomende zomer wil hebben. Dan moet PSG echter wél akkoord gaan met een ruildeal waarbij Ousmane Dembélé en Jean-Clair Todibo naar Parijs vertrekken.

Volgens The Sun zou Manchester United zijn zinnen op Sergeij Milinkovic-Savic hebben gezet. De ploeg uit Noord-Engeland zou in de Serviër dé ideale opvolger zien van de ondertussen 33-jarige Nemanja Matic. Het is nog niet duidelijk of SS Lazio ook zal meewerken aan een eventuele transfer van de Serviër, al staat het wel vast dat United minstens 80 (!) miljoen op tafel zal moeten leggen als het de Romeinen wil overtuigen.

LEES OOK: Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

Denkt u dat Nmecha volgend seizoen nog bij RSCA speelt?

Meest recent

Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

85
85
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

72
72
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

58
58
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

125
125
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

135
135
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

301
301
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

197
197
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

67
67
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

231
231
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

121
121
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

169
169
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

455
455
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

62
62
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

178
178
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

516
516
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

167
167
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

234
234
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

296
296
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

510
510
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

258
258
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

577
577
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

447
447
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

237
237
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

58
58

Meer sportnieuws