TRANSFERUURTJE: 'Twee vertrekkers bij Club, Agüero zorgt voor stunt'

513
TRANSFERUURTJE: 'Twee vertrekkers bij Club, Agüero zorgt voor stunt'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht mag dan toch hopen op een verlengd verblijf van Lukas Nmecha. Een bron uit zijn entourage laat tegenover SudPresse immers weten dat de Duitse belofte-international openstaat voor een verlengd verblijf in ons land. Al zal Nmecha nog geen definitieve knopen doorhakken voor het einde van het seizoen. Wellicht wil hij eerst afwachten of Anderlecht volgend seizoen weer in Europa aantreedt. Bovendien zal RSCA ook een deal moeten vinden met moederclub Manchester City.

Club Brugge gaat komende zomer op zoek naar een definitieve overnemer voor Emmanuel Dennis, die op huurbasis niet overtuigd bij FC Köln. Volgens Het Laatste Nieuws heeft het kamp-Dennis inmiddels de onderhandelingen heeft opgestart met onder meer Atalanta Bergamo. Al is een transfer zeker nog niet voor meteen. Indien de speler en zijn entourage een persoonlijk akkoord vinden met Atalanta, zal er ook op clubniveau nog een overeenkomst bereikt moeten worden. Ook de samenwerking met Tahith Chong, gehuurd van Manchester United, zou niet verlengd gaan worden.

KV Mechelen lijkt weldra afscheid te nemen van twee extra spelers. Zo weet Het Nieuwsblad dat Issa Kaboré door zijn moederclub Manchester City allicht aan een andere ploeg zal worden verhuurd. Daarnaast wordt ook het contract van Trova Boni niet verlengd, en kan de middenvelder transfervrij vertrekken.

Op een verlengd verblijf van huurling Michael Frey moet er bij Waasland-Beveren niet gehoopt worden. De Zwitser werd dit seizoen gehuurd van Fenerbahce, en zou volgens de Turkse journalist Alper Kurtoglu met zekerheid terugkeren naar zijn moederclub. Bij Fener zou men Frey dan wel weer definitief van de hand willen doen, aangezien de club nog steeds in financiële moeilijkheden verkeert.

BUITENLAND
Dries Mertens moet mogelijk op zoek naar een nieuwe werkgever. Volgens Il Mattino denkt SSC Napoli er namelijk aan om onze landgenoot komende zomer van de hand te doen. Het Italiaanse medium stelt dat het loon van Mertens te zwaar weegt op het budget. Daarnaast loopt het contract van de Duivel tot 2022, waardoor ze deze zomer nog een transfersom voor hem zouden kunnen vangen. Ook vorige transferperiodes werd Mertens al meermaals gelinkt aan een transfer, waarbij verschillende clubs werden genoemd.

Volgens TNT Sports heeft Sergio Agüero zijn nieuwe club gekozen. Het medium stelt dat de Argentijn volgend seizoen bij Chelsea FC aan de slag zal gaan. Bij de Blues zou hij de nieuwe joker van de aanvalslinie worden én zou hij de ideale leermeester zijn voor de andere spitsen als Timo Werner en Tammy Abraham. Het gerucht moet wel nog bevestigd worden, bovendien liggen nog meer ploegen op de loer voor zijn (transfervrije) diensten.

De terugkeer van Neymar naar FC Barcelona is opnieuw een item. Volgens Mundo Deportivo proberen voorzitter Joan Laporta en Lionel Messi de komst van de Braziliaan erdoor te drukken in het Camp Nou-stadion. De aanvaller beschikt over een contract tot medio 2022 en dus bevindt Paris Saint-Germain zich in een precaire situatie. Dat is een drukmiddel voor Barcelona, dat Neymar het liefste in de aankomende zomer wil hebben. Dan moet PSG echter wél akkoord gaan met een ruildeal waarbij Ousmane Dembélé en Jean-Clair Todibo naar Parijs vertrekken.

Volgens The Sun zou Manchester United zijn zinnen op Sergeij Milinkovic-Savic hebben gezet. De ploeg uit Noord-Engeland zou in de Serviër dé ideale opvolger zien van de ondertussen 33-jarige Nemanja Matic. Het is nog niet duidelijk of SS Lazio ook zal meewerken aan een eventuele transfer van de Serviër, al staat het wel vast dat United minstens 80 (!) miljoen op tafel zal moeten leggen als het de Romeinen wil overtuigen.

LEES OOK: Thorup zet KRC Genk-spelers ferm op hun plek

Denkt u dat Nmecha volgend seizoen nog bij RSCA speelt?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

27
27
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

13
13
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

37
37
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

139
139
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

39
39
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

95
95
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

185
185
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

174
174
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

919
919
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

160
160
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

903
903
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

48
48
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

300
300
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws