TRANSFERUURTJE: 'Twee vertrekkers bij Club, Agüero zorgt voor stunt'

door
TRANSFERUURTJE: 'Twee vertrekkers bij Club, Agüero zorgt voor stunt'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht mag dan toch hopen op een verlengd verblijf van Lukas Nmecha. Een bron uit zijn entourage laat tegenover SudPresse immers weten dat de Duitse belofte-international openstaat voor een verlengd verblijf in ons land. Al zal Nmecha nog geen definitieve knopen doorhakken voor het einde van het seizoen. Wellicht wil hij eerst afwachten of Anderlecht volgend seizoen weer in Europa aantreedt. Bovendien zal RSCA ook een deal moeten vinden met moederclub Manchester City.

Club Brugge gaat komende zomer op zoek naar een definitieve overnemer voor Emmanuel Dennis, die op huurbasis niet overtuigd bij FC Köln. Volgens Het Laatste Nieuws heeft het kamp-Dennis inmiddels de onderhandelingen heeft opgestart met onder meer Atalanta Bergamo. Al is een transfer zeker nog niet voor meteen. Indien de speler en zijn entourage een persoonlijk akkoord vinden met Atalanta, zal er ook op clubniveau nog een overeenkomst bereikt moeten worden. Ook de samenwerking met Tahith Chong, gehuurd van Manchester United, zou niet verlengd gaan worden.

KV Mechelen lijkt weldra afscheid te nemen van twee extra spelers. Zo weet Het Nieuwsblad dat Issa Kaboré door zijn moederclub Manchester City allicht aan een andere ploeg zal worden verhuurd. Daarnaast wordt ook het contract van Trova Boni niet verlengd, en kan de middenvelder transfervrij vertrekken.

Op een verlengd verblijf van huurling Michael Frey moet er bij Waasland-Beveren niet gehoopt worden. De Zwitser werd dit seizoen gehuurd van Fenerbahce, en zou volgens de Turkse journalist Alper Kurtoglu met zekerheid terugkeren naar zijn moederclub. Bij Fener zou men Frey dan wel weer definitief van de hand willen doen, aangezien de club nog steeds in financiële moeilijkheden verkeert.

BUITENLAND
Dries Mertens moet mogelijk op zoek naar een nieuwe werkgever. Volgens Il Mattino denkt SSC Napoli er namelijk aan om onze landgenoot komende zomer van de hand te doen. Het Italiaanse medium stelt dat het loon van Mertens te zwaar weegt op het budget. Daarnaast loopt het contract van de Duivel tot 2022, waardoor ze deze zomer nog een transfersom voor hem zouden kunnen vangen. Ook vorige transferperiodes werd Mertens al meermaals gelinkt aan een transfer, waarbij verschillende clubs werden genoemd.

Volgens TNT Sports heeft Sergio Agüero zijn nieuwe club gekozen. Het medium stelt dat de Argentijn volgend seizoen bij Chelsea FC aan de slag zal gaan. Bij de Blues zou hij de nieuwe joker van de aanvalslinie worden én zou hij de ideale leermeester zijn voor de andere spitsen als Timo Werner en Tammy Abraham. Het gerucht moet wel nog bevestigd worden, bovendien liggen nog meer ploegen op de loer voor zijn (transfervrije) diensten.

De terugkeer van Neymar naar FC Barcelona is opnieuw een item. Volgens Mundo Deportivo proberen voorzitter Joan Laporta en Lionel Messi de komst van de Braziliaan erdoor te drukken in het Camp Nou-stadion. De aanvaller beschikt over een contract tot medio 2022 en dus bevindt Paris Saint-Germain zich in een precaire situatie. Dat is een drukmiddel voor Barcelona, dat Neymar het liefste in de aankomende zomer wil hebben. Dan moet PSG echter wél akkoord gaan met een ruildeal waarbij Ousmane Dembélé en Jean-Clair Todibo naar Parijs vertrekken.

Volgens The Sun zou Manchester United zijn zinnen op Sergeij Milinkovic-Savic hebben gezet. De ploeg uit Noord-Engeland zou in de Serviër dé ideale opvolger zien van de ondertussen 33-jarige Nemanja Matic. Het is nog niet duidelijk of SS Lazio ook zal meewerken aan een eventuele transfer van de Serviër, al staat het wel vast dat United minstens 80 (!) miljoen op tafel zal moeten leggen als het de Romeinen wil overtuigen.

LEES OOK: KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

Denkt u dat Nmecha volgend seizoen nog bij RSCA speelt?

Meest recent

Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

2
2
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

184
184
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

59
59
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

107
107
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

217
217
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

45
45
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

19
19
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

37
37
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

72
72
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

140
140
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

74
74
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

96
96
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

171
171
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

196
196
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

218
218
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

61
61
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

44
44
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

260
260
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

162
162
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

177
177
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

119
119
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

278
278
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

286
286

Meer sportnieuws