TRANSFERUURTJE: 'Twee vertrekkers bij Club, Agüero zorgt voor stunt'

door
TRANSFERUURTJE: 'Twee vertrekkers bij Club, Agüero zorgt voor stunt'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht mag dan toch hopen op een verlengd verblijf van Lukas Nmecha. Een bron uit zijn entourage laat tegenover SudPresse immers weten dat de Duitse belofte-international openstaat voor een verlengd verblijf in ons land. Al zal Nmecha nog geen definitieve knopen doorhakken voor het einde van het seizoen. Wellicht wil hij eerst afwachten of Anderlecht volgend seizoen weer in Europa aantreedt. Bovendien zal RSCA ook een deal moeten vinden met moederclub Manchester City.

Club Brugge gaat komende zomer op zoek naar een definitieve overnemer voor Emmanuel Dennis, die op huurbasis niet overtuigd bij FC Köln. Volgens Het Laatste Nieuws heeft het kamp-Dennis inmiddels de onderhandelingen heeft opgestart met onder meer Atalanta Bergamo. Al is een transfer zeker nog niet voor meteen. Indien de speler en zijn entourage een persoonlijk akkoord vinden met Atalanta, zal er ook op clubniveau nog een overeenkomst bereikt moeten worden. Ook de samenwerking met Tahith Chong, gehuurd van Manchester United, zou niet verlengd gaan worden.

KV Mechelen lijkt weldra afscheid te nemen van twee extra spelers. Zo weet Het Nieuwsblad dat Issa Kaboré door zijn moederclub Manchester City allicht aan een andere ploeg zal worden verhuurd. Daarnaast wordt ook het contract van Trova Boni niet verlengd, en kan de middenvelder transfervrij vertrekken.

Op een verlengd verblijf van huurling Michael Frey moet er bij Waasland-Beveren niet gehoopt worden. De Zwitser werd dit seizoen gehuurd van Fenerbahce, en zou volgens de Turkse journalist Alper Kurtoglu met zekerheid terugkeren naar zijn moederclub. Bij Fener zou men Frey dan wel weer definitief van de hand willen doen, aangezien de club nog steeds in financiële moeilijkheden verkeert.

BUITENLAND
Dries Mertens moet mogelijk op zoek naar een nieuwe werkgever. Volgens Il Mattino denkt SSC Napoli er namelijk aan om onze landgenoot komende zomer van de hand te doen. Het Italiaanse medium stelt dat het loon van Mertens te zwaar weegt op het budget. Daarnaast loopt het contract van de Duivel tot 2022, waardoor ze deze zomer nog een transfersom voor hem zouden kunnen vangen. Ook vorige transferperiodes werd Mertens al meermaals gelinkt aan een transfer, waarbij verschillende clubs werden genoemd.

Volgens TNT Sports heeft Sergio Agüero zijn nieuwe club gekozen. Het medium stelt dat de Argentijn volgend seizoen bij Chelsea FC aan de slag zal gaan. Bij de Blues zou hij de nieuwe joker van de aanvalslinie worden én zou hij de ideale leermeester zijn voor de andere spitsen als Timo Werner en Tammy Abraham. Het gerucht moet wel nog bevestigd worden, bovendien liggen nog meer ploegen op de loer voor zijn (transfervrije) diensten.

De terugkeer van Neymar naar FC Barcelona is opnieuw een item. Volgens Mundo Deportivo proberen voorzitter Joan Laporta en Lionel Messi de komst van de Braziliaan erdoor te drukken in het Camp Nou-stadion. De aanvaller beschikt over een contract tot medio 2022 en dus bevindt Paris Saint-Germain zich in een precaire situatie. Dat is een drukmiddel voor Barcelona, dat Neymar het liefste in de aankomende zomer wil hebben. Dan moet PSG echter wél akkoord gaan met een ruildeal waarbij Ousmane Dembélé en Jean-Clair Todibo naar Parijs vertrekken.

Volgens The Sun zou Manchester United zijn zinnen op Sergeij Milinkovic-Savic hebben gezet. De ploeg uit Noord-Engeland zou in de Serviër dé ideale opvolger zien van de ondertussen 33-jarige Nemanja Matic. Het is nog niet duidelijk of SS Lazio ook zal meewerken aan een eventuele transfer van de Serviër, al staat het wel vast dat United minstens 80 (!) miljoen op tafel zal moeten leggen als het de Romeinen wil overtuigen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Denkt u dat Nmecha volgend seizoen nog bij RSCA speelt?

Meest recent

Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

7
7
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

8
8
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

26
26
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

232
232
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

75
75
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

18
18
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

55
55
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

46
46
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

45
45
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

43
43
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

59
59
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

168
168
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

278
278
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

130
130
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

203
203
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

363
363
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

45
45
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

103
103
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

74
74
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

178
178
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

43
43
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

331
331
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

424
424
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

149
149

Meer sportnieuws