TRANSFERUURTJE: 'Twee vertrekkers bij Club, Agüero zorgt voor stunt'

door
TRANSFERUURTJE: 'Twee vertrekkers bij Club, Agüero zorgt voor stunt'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht mag dan toch hopen op een verlengd verblijf van Lukas Nmecha. Een bron uit zijn entourage laat tegenover SudPresse immers weten dat de Duitse belofte-international openstaat voor een verlengd verblijf in ons land. Al zal Nmecha nog geen definitieve knopen doorhakken voor het einde van het seizoen. Wellicht wil hij eerst afwachten of Anderlecht volgend seizoen weer in Europa aantreedt. Bovendien zal RSCA ook een deal moeten vinden met moederclub Manchester City.

Club Brugge gaat komende zomer op zoek naar een definitieve overnemer voor Emmanuel Dennis, die op huurbasis niet overtuigd bij FC Köln. Volgens Het Laatste Nieuws heeft het kamp-Dennis inmiddels de onderhandelingen heeft opgestart met onder meer Atalanta Bergamo. Al is een transfer zeker nog niet voor meteen. Indien de speler en zijn entourage een persoonlijk akkoord vinden met Atalanta, zal er ook op clubniveau nog een overeenkomst bereikt moeten worden. Ook de samenwerking met Tahith Chong, gehuurd van Manchester United, zou niet verlengd gaan worden.

KV Mechelen lijkt weldra afscheid te nemen van twee extra spelers. Zo weet Het Nieuwsblad dat Issa Kaboré door zijn moederclub Manchester City allicht aan een andere ploeg zal worden verhuurd. Daarnaast wordt ook het contract van Trova Boni niet verlengd, en kan de middenvelder transfervrij vertrekken.

Op een verlengd verblijf van huurling Michael Frey moet er bij Waasland-Beveren niet gehoopt worden. De Zwitser werd dit seizoen gehuurd van Fenerbahce, en zou volgens de Turkse journalist Alper Kurtoglu met zekerheid terugkeren naar zijn moederclub. Bij Fener zou men Frey dan wel weer definitief van de hand willen doen, aangezien de club nog steeds in financiële moeilijkheden verkeert.

BUITENLAND
Dries Mertens moet mogelijk op zoek naar een nieuwe werkgever. Volgens Il Mattino denkt SSC Napoli er namelijk aan om onze landgenoot komende zomer van de hand te doen. Het Italiaanse medium stelt dat het loon van Mertens te zwaar weegt op het budget. Daarnaast loopt het contract van de Duivel tot 2022, waardoor ze deze zomer nog een transfersom voor hem zouden kunnen vangen. Ook vorige transferperiodes werd Mertens al meermaals gelinkt aan een transfer, waarbij verschillende clubs werden genoemd.

Volgens TNT Sports heeft Sergio Agüero zijn nieuwe club gekozen. Het medium stelt dat de Argentijn volgend seizoen bij Chelsea FC aan de slag zal gaan. Bij de Blues zou hij de nieuwe joker van de aanvalslinie worden én zou hij de ideale leermeester zijn voor de andere spitsen als Timo Werner en Tammy Abraham. Het gerucht moet wel nog bevestigd worden, bovendien liggen nog meer ploegen op de loer voor zijn (transfervrije) diensten.

De terugkeer van Neymar naar FC Barcelona is opnieuw een item. Volgens Mundo Deportivo proberen voorzitter Joan Laporta en Lionel Messi de komst van de Braziliaan erdoor te drukken in het Camp Nou-stadion. De aanvaller beschikt over een contract tot medio 2022 en dus bevindt Paris Saint-Germain zich in een precaire situatie. Dat is een drukmiddel voor Barcelona, dat Neymar het liefste in de aankomende zomer wil hebben. Dan moet PSG echter wél akkoord gaan met een ruildeal waarbij Ousmane Dembélé en Jean-Clair Todibo naar Parijs vertrekken.

Volgens The Sun zou Manchester United zijn zinnen op Sergeij Milinkovic-Savic hebben gezet. De ploeg uit Noord-Engeland zou in de Serviër dé ideale opvolger zien van de ondertussen 33-jarige Nemanja Matic. Het is nog niet duidelijk of SS Lazio ook zal meewerken aan een eventuele transfer van de Serviër, al staat het wel vast dat United minstens 80 (!) miljoen op tafel zal moeten leggen als het de Romeinen wil overtuigen.

LEES OOK: STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Denkt u dat Nmecha volgend seizoen nog bij RSCA speelt?

Meest recent

'Lukaku stuurt aan op transferbom en biedt zichzelf aan'

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

7
7
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

9
9
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

15
15
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

77
77
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

44
44
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

25
25
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

130
130
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

234
234
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

55
55
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

169
169
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

179
179
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

231
231
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

236
236
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

42
42
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

311
311
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

25
25
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

198
198
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

28
28
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

545
545
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

228
228
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

410
410
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

320
320
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

658
658
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

664
664
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

95
95

Meer sportnieuws