'Winteraanwinst al op weg naar uitgang bij Club Brugge'

985 stemmen
'Winteraanwinst al op weg naar uitgang bij Club Brugge'

Club Brugge begon op weergaloze wijze aan het nieuwe kalenderjaar, maar tot dusver leverde de tweede seizoenshelft niet het gewenste succes op. Mede door een corona-uitbraak sneuvelde Blauw-Zwart vroeger dan gehoopt in de Europa League én in de beker. Met 7 op 15 waren ook de recentste competitieduels geen doorslaggevend succes.


Nochtans deed de clubleiding er tijdens de wintermercato alles aan om coach Philippe Clement van de nodige wapens te voorzien. Zo werden de nodige miljoenen neergelegd voor de komst van Bas Dost, keerden Nabil Dirar en Stefano Denswil op huurbasis terug naar het vertrouwde nest en werd het veelbelovende talent Tahith Chong tijdelijk overgenomen van Manchester United. Maar enkel die eerste transfer is voorlopig een succes. Vooral Chong kon de verwachtingen tot dusver niet waarmaken. Bij Het Laatste Nieuws wordt de Nederlander dan ook al bestempeld als 'een mislukte wintertransfer'.

De flankaanvaller doet naar verluidt wel zijn best op training en ligt ook behoorlijk goed in de groep, maar kon nog niet bevestigen op het veld. Dat hij zondag tegen Anderlecht naast de ploeg viel ten voordele van Youssouph Badji, was alvast een veelzeggend signaal van Clement. Het heeft er momenteel dan ook alle schijn van dat de passage van Chong bij Club beperkt zal blijven tot slechts enkele maanden. Tenzij hij in de Play-Offs voor een onverwachte ommekeer zorgt, wordt er op Jan Breydel geen vervolg gebreid aan zijn huurbeurt.

LEES OOK: Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Moet Club de samenwerking met Chong verder zetten?

Meest recent

'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

9
9
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

50
50
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

283
283
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

58
58
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

126
126
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

157
157
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

463
463
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

301
301
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

671
671
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

256
256
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

420
420
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

212
212
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

138
138
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

379
379
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

40
40
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

471
471
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

97
97
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

317
317
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

635
635
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

75
75
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

242
242
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

111
111
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

382
382
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

619
619
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

455
455

Meer sportnieuws