'Anderlecht krijgt transferboost voor volgend seizoen'

door
'Anderlecht krijgt transferboost voor volgend seizoen'

RSC Anderlecht lijkt op het juiste moment onder stoom te zijn geraakt en maakte indruk met zeges tegen Antwerp en Club Brugge. Dat belooft dus het beste voor de strijd om een Europees ticket. Ondertussen is men achter de schermen ongetwijfeld ook al bezig met de voorbereidingen op de komende transfermarkt.


Het wordt sowieso een drukke zomermercato voor Paars-Wit. Sportief directeur Peter Verbeke en co zullen een oplossing moeten vinden voor de (veelal overbodige) huurlingen die terugkeren, bovendien zal er ook versterking nodig zijn. Daarnaast hoopt RSCA enkele gehuurde spelers langer aan boord te houden. Met name dan Lukas Nmecha. De spits, die tot eind dit seizoen in bruikleen werd overgenomen van Manchester City, geldt als één van de vaste steunpilaren in het elftal van coach Vincent Kompany. Logischerwijs wil de club hem dan ook nog een jaartje in het Lotto Park houden. En bij SudPresse kwam men alvast met goed nieuws in verband met zijn dossier.

Een bron uit zijn entourage laat tegenover het Waalse medium immers weten dat de Duitse belofte-international openstaat voor een verlengd verblijf in ons land. Al zal Nmecha nog geen definitieve knopen doorhakken voor het einde van het seizoen. Wellicht wil hij eerst afwachten of Anderlecht volgend seizoen weer in Europa aantreedt. Bovendien zal RSCA ook een deal moeten vinden met Man City. Een nieuwe huurbeurt lijkt enkel alvast aan de orde indien Nmecha eerst zijn huidige contract, dat loopt tot medio 2022, verlengt bij City. En voor Paars-Wit hangt veel af van het verwachte akkoord onder de aandeelhouders. Dat bepaalt immers hoeveel middelen er beschikbaar zullen zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

Anderlecht moet er alles aan doen om Nmecha te houden ...

Meest recent

‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

13
13
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

90
90
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

54
54
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

266
266
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

112
112
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

98
98
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

121
121
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

104
104
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

173
173
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

170
170
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

180
180
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

308
308
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

223
223
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

358
358
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

158
158
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

171
171
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

106
106
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

232
232
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

865
865
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

226
226
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

574
574
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

400
400
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

244
244
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

279
279
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

173
173

Meer sportnieuws