'Anderlecht krijgt transferboost voor volgend seizoen'

door
'Anderlecht krijgt transferboost voor volgend seizoen'

RSC Anderlecht lijkt op het juiste moment onder stoom te zijn geraakt en maakte indruk met zeges tegen Antwerp en Club Brugge. Dat belooft dus het beste voor de strijd om een Europees ticket. Ondertussen is men achter de schermen ongetwijfeld ook al bezig met de voorbereidingen op de komende transfermarkt.


Het wordt sowieso een drukke zomermercato voor Paars-Wit. Sportief directeur Peter Verbeke en co zullen een oplossing moeten vinden voor de (veelal overbodige) huurlingen die terugkeren, bovendien zal er ook versterking nodig zijn. Daarnaast hoopt RSCA enkele gehuurde spelers langer aan boord te houden. Met name dan Lukas Nmecha. De spits, die tot eind dit seizoen in bruikleen werd overgenomen van Manchester City, geldt als één van de vaste steunpilaren in het elftal van coach Vincent Kompany. Logischerwijs wil de club hem dan ook nog een jaartje in het Lotto Park houden. En bij SudPresse kwam men alvast met goed nieuws in verband met zijn dossier.

Een bron uit zijn entourage laat tegenover het Waalse medium immers weten dat de Duitse belofte-international openstaat voor een verlengd verblijf in ons land. Al zal Nmecha nog geen definitieve knopen doorhakken voor het einde van het seizoen. Wellicht wil hij eerst afwachten of Anderlecht volgend seizoen weer in Europa aantreedt. Bovendien zal RSCA ook een deal moeten vinden met Man City. Een nieuwe huurbeurt lijkt enkel alvast aan de orde indien Nmecha eerst zijn huidige contract, dat loopt tot medio 2022, verlengt bij City. En voor Paars-Wit hangt veel af van het verwachte akkoord onder de aandeelhouders. Dat bepaalt immers hoeveel middelen er beschikbaar zullen zijn.

LEES OOK: 'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Anderlecht moet er alles aan doen om Nmecha te houden ...

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

228
228
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

190
190
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

109
109
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

53
53
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

161
161
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

305
305
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

273
273
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

111
111
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

41
41
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

114
114
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

229
229
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

276
276
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

558
558
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

365
365
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

450
450
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

139
139
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

78
78
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

651
651
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

650
650
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

429
429
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

440
440
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

303
303
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2283
2283
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

155
155

Meer sportnieuws