'Anderlecht krijgt transferboost voor volgend seizoen'

601 stemmen
'Anderlecht krijgt transferboost voor volgend seizoen'

RSC Anderlecht lijkt op het juiste moment onder stoom te zijn geraakt en maakte indruk met zeges tegen Antwerp en Club Brugge. Dat belooft dus het beste voor de strijd om een Europees ticket. Ondertussen is men achter de schermen ongetwijfeld ook al bezig met de voorbereidingen op de komende transfermarkt.


Het wordt sowieso een drukke zomermercato voor Paars-Wit. Sportief directeur Peter Verbeke en co zullen een oplossing moeten vinden voor de (veelal overbodige) huurlingen die terugkeren, bovendien zal er ook versterking nodig zijn. Daarnaast hoopt RSCA enkele gehuurde spelers langer aan boord te houden. Met name dan Lukas Nmecha. De spits, die tot eind dit seizoen in bruikleen werd overgenomen van Manchester City, geldt als één van de vaste steunpilaren in het elftal van coach Vincent Kompany. Logischerwijs wil de club hem dan ook nog een jaartje in het Lotto Park houden. En bij SudPresse kwam men alvast met goed nieuws in verband met zijn dossier.

Een bron uit zijn entourage laat tegenover het Waalse medium immers weten dat de Duitse belofte-international openstaat voor een verlengd verblijf in ons land. Al zal Nmecha nog geen definitieve knopen doorhakken voor het einde van het seizoen. Wellicht wil hij eerst afwachten of Anderlecht volgend seizoen weer in Europa aantreedt. Bovendien zal RSCA ook een deal moeten vinden met Man City. Een nieuwe huurbeurt lijkt enkel alvast aan de orde indien Nmecha eerst zijn huidige contract, dat loopt tot medio 2022, verlengt bij City. En voor Paars-Wit hangt veel af van het verwachte akkoord onder de aandeelhouders. Dat bepaalt immers hoeveel middelen er beschikbaar zullen zijn.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Anderlecht moet er alles aan doen om Nmecha te houden ...

Meest recent

'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

8
8
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

11
11
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

26
26
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

101
101
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

80
80
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

20
20
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

135
135
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

113
113
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

95
95
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

70
70
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

320
320
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

247
247
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

116
116
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

105
105
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

78
78
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

27
27
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

141
141
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

177
177
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

37
37
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

119
119
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

342
342
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

383
383
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

246
246
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

74
74
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

78
78

Meer sportnieuws