Grote uitblinker na Anderlecht-Club: "Lust voor het oog"

door
Grote uitblinker na Anderlecht-Club:

RSC Anderlecht heeft zondag opnieuw een statement gemaakt in de race om Play-Off I. Enkele dagen na de knappe zege op Antwerp FC, legden de Brusselaars ook leider Club Brugge over de knie. De ploeg van coach Vincent Kompany haalde het uiteindelijk met 2-1 van Blauw-Zwart.


Het werd geen hoogstaande topper, maar RSCA toonde wel veerkracht nadat het op achterstand was gekomen door invaller Noa Lang. Bovendien staken een aantal spelers er bovenuit. Met name Anouar Aït El Hadj speelde opnieuw een sterke wedstrijd. De meeste kranten duiden hem dan ook aan als de grote uitblinker. "Het net vond hij dit keer niet, maar hij was wel de man met de ideeën en lag aan de basis van de 1-1. Hij gaf verticale ballen en was altijd in beweging. Bovendien deed hij ook zijn verdedigende werk tegen Mata en co", verklaart La Dernière Heure zijn verkiezing tot Man van de Match.

Bij Het Nieuwsblad schuift men Aït El Hadj zelfs naar voren als kandidaat-Rode Duivel. "Als Verschaeren in aanmerking komt voor de Duivels, waarom El Hadj dan niet?", klinkt het. "Het jonge 'Made in Neerpede'-product zorgt vaak voor verwarring bij de tegenstander met zijn versnellingen en afwisseling tussen korte en lange ballen", is ook SudPresse enthousiast. Slotwoord is voor Het Laatste Nieuws. "Met z'n flair en technische kwaliteiten is Anouar Ait El Hadj elke week een lust voor het oog als hij aan de bal is. Maar ook als RSCA die niet heeft, is hij van waarde."

LEES OOK: Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

El-Hadj verdient stilaan een selectie voor de Rode Duivels ...

Meest recent

Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

64
64
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

22
22
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

221
221
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

16
16
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

283
283
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

105
105
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

215
215
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

372
372
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

252
252
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

264
264
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

461
461
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

490
490
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

273
273
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

240
240
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

294
294
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

153
153
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

330
330
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

81
81
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

237
237
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

388
388
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

307
307
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

323
323
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

311
311
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

407
407
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

374
374

Meer sportnieuws