Grote uitblinker na Anderlecht-Club: "Lust voor het oog"

878 stemmen
Grote uitblinker na Anderlecht-Club:

RSC Anderlecht heeft zondag opnieuw een statement gemaakt in de race om Play-Off I. Enkele dagen na de knappe zege op Antwerp FC, legden de Brusselaars ook leider Club Brugge over de knie. De ploeg van coach Vincent Kompany haalde het uiteindelijk met 2-1 van Blauw-Zwart.


Het werd geen hoogstaande topper, maar RSCA toonde wel veerkracht nadat het op achterstand was gekomen door invaller Noa Lang. Bovendien staken een aantal spelers er bovenuit. Met name Anouar Aït El Hadj speelde opnieuw een sterke wedstrijd. De meeste kranten duiden hem dan ook aan als de grote uitblinker. "Het net vond hij dit keer niet, maar hij was wel de man met de ideeën en lag aan de basis van de 1-1. Hij gaf verticale ballen en was altijd in beweging. Bovendien deed hij ook zijn verdedigende werk tegen Mata en co", verklaart La Dernière Heure zijn verkiezing tot Man van de Match.

Bij Het Nieuwsblad schuift men Aït El Hadj zelfs naar voren als kandidaat-Rode Duivel. "Als Verschaeren in aanmerking komt voor de Duivels, waarom El Hadj dan niet?", klinkt het. "Het jonge 'Made in Neerpede'-product zorgt vaak voor verwarring bij de tegenstander met zijn versnellingen en afwisseling tussen korte en lange ballen", is ook SudPresse enthousiast. Slotwoord is voor Het Laatste Nieuws. "Met z'n flair en technische kwaliteiten is Anouar Ait El Hadj elke week een lust voor het oog als hij aan de bal is. Maar ook als RSCA die niet heeft, is hij van waarde."

LEES OOK: Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

El-Hadj verdient stilaan een selectie voor de Rode Duivels ...

Meest recent

'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

3
3
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

12
12
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

17
17
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

22
22
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

45
45
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

144
144
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

112
112
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

55
55
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

47
47
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

63
63
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

496
496
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

552
552
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

127
127
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

382
382
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

177
177
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

276
276
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

225
225
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1182
1182
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

88
88
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

474
474
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

324
324
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

712
712
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

845
845
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

88
88
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

177
177

Meer sportnieuws