Grote uitblinker na Anderlecht-Club: "Lust voor het oog"

door
Grote uitblinker na Anderlecht-Club:

RSC Anderlecht heeft zondag opnieuw een statement gemaakt in de race om Play-Off I. Enkele dagen na de knappe zege op Antwerp FC, legden de Brusselaars ook leider Club Brugge over de knie. De ploeg van coach Vincent Kompany haalde het uiteindelijk met 2-1 van Blauw-Zwart.


Het werd geen hoogstaande topper, maar RSCA toonde wel veerkracht nadat het op achterstand was gekomen door invaller Noa Lang. Bovendien staken een aantal spelers er bovenuit. Met name Anouar Aït El Hadj speelde opnieuw een sterke wedstrijd. De meeste kranten duiden hem dan ook aan als de grote uitblinker. "Het net vond hij dit keer niet, maar hij was wel de man met de ideeën en lag aan de basis van de 1-1. Hij gaf verticale ballen en was altijd in beweging. Bovendien deed hij ook zijn verdedigende werk tegen Mata en co", verklaart La Dernière Heure zijn verkiezing tot Man van de Match.

Bij Het Nieuwsblad schuift men Aït El Hadj zelfs naar voren als kandidaat-Rode Duivel. "Als Verschaeren in aanmerking komt voor de Duivels, waarom El Hadj dan niet?", klinkt het. "Het jonge 'Made in Neerpede'-product zorgt vaak voor verwarring bij de tegenstander met zijn versnellingen en afwisseling tussen korte en lange ballen", is ook SudPresse enthousiast. Slotwoord is voor Het Laatste Nieuws. "Met z'n flair en technische kwaliteiten is Anouar Ait El Hadj elke week een lust voor het oog als hij aan de bal is. Maar ook als RSCA die niet heeft, is hij van waarde."

LEES OOK: "Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

El-Hadj verdient stilaan een selectie voor de Rode Duivels ...

Meest recent

De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

4
4
Smaakmaker geeft STVV nog sprankeltje hoop

STVV heeft in de voorbije week een geweldige zaak gedaan in de strijd om Europees voetbal. De ...

9
9
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

132
132
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

30
30
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

46
46
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

143
143
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

126
126
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

105
105
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

123
123
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

255
255
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

265
265
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

68
68
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

28
28
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

156
156
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

415
415
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

337
337
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

239
239
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

275
275
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

81
81
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

238
238
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

294
294
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

394
394
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

102
102

Meer sportnieuws