Grote uitblinker na Anderlecht-Club: "Lust voor het oog"

door
Grote uitblinker na Anderlecht-Club:

RSC Anderlecht heeft zondag opnieuw een statement gemaakt in de race om Play-Off I. Enkele dagen na de knappe zege op Antwerp FC, legden de Brusselaars ook leider Club Brugge over de knie. De ploeg van coach Vincent Kompany haalde het uiteindelijk met 2-1 van Blauw-Zwart.


Het werd geen hoogstaande topper, maar RSCA toonde wel veerkracht nadat het op achterstand was gekomen door invaller Noa Lang. Bovendien staken een aantal spelers er bovenuit. Met name Anouar Aït El Hadj speelde opnieuw een sterke wedstrijd. De meeste kranten duiden hem dan ook aan als de grote uitblinker. "Het net vond hij dit keer niet, maar hij was wel de man met de ideeën en lag aan de basis van de 1-1. Hij gaf verticale ballen en was altijd in beweging. Bovendien deed hij ook zijn verdedigende werk tegen Mata en co", verklaart La Dernière Heure zijn verkiezing tot Man van de Match.

Bij Het Nieuwsblad schuift men Aït El Hadj zelfs naar voren als kandidaat-Rode Duivel. "Als Verschaeren in aanmerking komt voor de Duivels, waarom El Hadj dan niet?", klinkt het. "Het jonge 'Made in Neerpede'-product zorgt vaak voor verwarring bij de tegenstander met zijn versnellingen en afwisseling tussen korte en lange ballen", is ook SudPresse enthousiast. Slotwoord is voor Het Laatste Nieuws. "Met z'n flair en technische kwaliteiten is Anouar Ait El Hadj elke week een lust voor het oog als hij aan de bal is. Maar ook als RSCA die niet heeft, is hij van waarde."

LEES OOK: 'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

El-Hadj verdient stilaan een selectie voor de Rode Duivels ...

Meest recent

Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

3
3
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

89
89
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

28
28
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

95
95
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

191
191
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

95
95
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

241
241
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

140
140
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

489
489
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

103
103
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

95
95
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

352
352
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

136
136
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

252
252
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

174
174
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

45
45
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

103
103
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

109
109
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

61
61
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

318
318
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

199
199
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

301
301
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

78
78
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

271
271

Meer sportnieuws