TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat aanvaller gaan, transferstunt Suarez'

306 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat aanvaller gaan, transferstunt Suarez'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
In de voorbije wintermercato pakte Club Brugge uit met een verrassende transfer. Blauw-Zwart haalde namelijk Nabil Dirar terug, maar een groot succes is zijn terugkeer nog niet gebleken. De kans dat de huurling van Fenerbahce blijft is dan ook bijzonder klein. Toch hoeft de Marokkaan niet te wanhopen. Zo verklaart Dirar aan Het Nieuwsblad dat er verschillende Turkse clubs voorstellen hebben overgemaakt.

De passage van Abdoulay Diaby bij RSC Anderlecht lijkt er één van korte duur te worden. Paars-Wit huurt de Malinees van het Spaanse Getafe, waarbij de Brusselaars een aankoopoptie konden bedingen van 3,5 miljoen euro. Volgens La Dernière Heure zijn de prestaties van Diaby niet voldoende om Anderlecht deze optie te doen lichten.

BUITENLAND
Volgens The Athletic heeft Harry Kane zijn zinnen gezet op een zomerse transfer. De Engelse international wil zijn prijzenkast immers vullen, maar bij Tottenham loopt er telkens wel iets fout. Mogelijk wil hij dus vertrekken, maar het is de grote vraag of dat ook daadwerkelijk een optie is. Tottenham zou namelijk méér dan 150 miljoen euro verlangen voor Kane.

Twee oude bekenden van de Jupiler Pro League moeten allicht op zoek naar een nieuwe club. Zo meldt The Daily Mirror dat Björn Engels en Marvelous Nakamba komende zomer mogen beschikken bij Aston Villa. Beide ex-spelers van Club Brugge kunnen in Birmingham niet overtuigen en de club hoopt om nog een deel van hun oorspronkelijke transfersom terug te recupereren.

Omdat Erling Braut Haaland mogelijk andere oorden opzoekt, moet Borussia Dortmund op zoek naar een nieuwe spits. Volgens Goal.com zouden de Duitsers daarom uitgekomen bij Jordan Larsson. De zoon van voormalig Barça- en United-spits Henrik Larsson kende een behoorlijk moeizame start van zijn carrière, maar is bij Spartak Moskou helemaal ontbolsterd.

Andy Najar heeft zijn nieuwe club bijna beet. De Hondurese rechteflankspeler gaat een nieuwe uitdaging aangaan in de Verenigde Staten. Hij traint al een tijdje mee met D.C United, waar Nicolas Frutos en Hernan Losada aan de slag zijn. Najar gaat daar binnenkort wellicht een contract ondertekenen en dan kan hij zich weer tonen op het veld.

Volgens Todofichajes zou Luis Suarez eraan denken om Atletico Madrid al in de zomer te verlaten. De 34-jarige zou een clausule in zijn contract hebben waardoor hij transfervrij kan vertrekken, waar het Inter Miami van David Beckham van zou kunnen profiteren. Ook een terugkeer naar Liverpool zou echter tot de mogelijkheden behoren.

Volgens Corriere dello Sport moet Juventus voor 30 juni maar liefst 100 miljoen euro zien op te halen en dat zou weleens tot een uitverkoop kunnen leiden de komende maanden. Het wil Mattia De Sciglio definitief verkopen aan Lyon, maar daarnaast mogen ook nog een pak andere spelers vertrekken. Onder meer Paulo Dybala, Merih Demiral, Alex Sandro, Adrien Rabiot, Federico Bernardeschi en Weston McKennie zouden verkocht kunnen worden.

LEES OOK: Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Club moet de samenwerking met Dirar verlengen ...

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

31
31
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

109
109
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

53
53
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

74
74
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

382
382
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

96
96
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

144
144
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

524
524
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

64
64
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

251
251
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

376
376
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1335
1335
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

568
568
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

189
189
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

209
209
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

843
843
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

616
616
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

145
145
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

208
208
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

88
88

Meer sportnieuws