TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat aanvaller gaan, transferstunt Suarez'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat aanvaller gaan, transferstunt Suarez'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
In de voorbije wintermercato pakte Club Brugge uit met een verrassende transfer. Blauw-Zwart haalde namelijk Nabil Dirar terug, maar een groot succes is zijn terugkeer nog niet gebleken. De kans dat de huurling van Fenerbahce blijft is dan ook bijzonder klein. Toch hoeft de Marokkaan niet te wanhopen. Zo verklaart Dirar aan Het Nieuwsblad dat er verschillende Turkse clubs voorstellen hebben overgemaakt.

De passage van Abdoulay Diaby bij RSC Anderlecht lijkt er één van korte duur te worden. Paars-Wit huurt de Malinees van het Spaanse Getafe, waarbij de Brusselaars een aankoopoptie konden bedingen van 3,5 miljoen euro. Volgens La Dernière Heure zijn de prestaties van Diaby niet voldoende om Anderlecht deze optie te doen lichten.

BUITENLAND
Volgens The Athletic heeft Harry Kane zijn zinnen gezet op een zomerse transfer. De Engelse international wil zijn prijzenkast immers vullen, maar bij Tottenham loopt er telkens wel iets fout. Mogelijk wil hij dus vertrekken, maar het is de grote vraag of dat ook daadwerkelijk een optie is. Tottenham zou namelijk méér dan 150 miljoen euro verlangen voor Kane.

Twee oude bekenden van de Jupiler Pro League moeten allicht op zoek naar een nieuwe club. Zo meldt The Daily Mirror dat Björn Engels en Marvelous Nakamba komende zomer mogen beschikken bij Aston Villa. Beide ex-spelers van Club Brugge kunnen in Birmingham niet overtuigen en de club hoopt om nog een deel van hun oorspronkelijke transfersom terug te recupereren.

Omdat Erling Braut Haaland mogelijk andere oorden opzoekt, moet Borussia Dortmund op zoek naar een nieuwe spits. Volgens Goal.com zouden de Duitsers daarom uitgekomen bij Jordan Larsson. De zoon van voormalig Barça- en United-spits Henrik Larsson kende een behoorlijk moeizame start van zijn carrière, maar is bij Spartak Moskou helemaal ontbolsterd.

Andy Najar heeft zijn nieuwe club bijna beet. De Hondurese rechteflankspeler gaat een nieuwe uitdaging aangaan in de Verenigde Staten. Hij traint al een tijdje mee met D.C United, waar Nicolas Frutos en Hernan Losada aan de slag zijn. Najar gaat daar binnenkort wellicht een contract ondertekenen en dan kan hij zich weer tonen op het veld.

Volgens Todofichajes zou Luis Suarez eraan denken om Atletico Madrid al in de zomer te verlaten. De 34-jarige zou een clausule in zijn contract hebben waardoor hij transfervrij kan vertrekken, waar het Inter Miami van David Beckham van zou kunnen profiteren. Ook een terugkeer naar Liverpool zou echter tot de mogelijkheden behoren.

Volgens Corriere dello Sport moet Juventus voor 30 juni maar liefst 100 miljoen euro zien op te halen en dat zou weleens tot een uitverkoop kunnen leiden de komende maanden. Het wil Mattia De Sciglio definitief verkopen aan Lyon, maar daarnaast mogen ook nog een pak andere spelers vertrekken. Onder meer Paulo Dybala, Merih Demiral, Alex Sandro, Adrien Rabiot, Federico Bernardeschi en Weston McKennie zouden verkocht kunnen worden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenregen bij Club, transferbom Carrasco'

Club moet de samenwerking met Dirar verlengen ...

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

16
16
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

69
69
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

120
120
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

29
29
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

167
167
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

90
90
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

95
95
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

73
73
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

177
177
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

73
73
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

134
134
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1167
1167
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

65
65
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

75
75
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

509
509
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

233
233
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

121
121
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

153
153
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

137
137
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1054
1054
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

62
62
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

391
391
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

884
884

Meer sportnieuws