TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat aanvaller gaan, transferstunt Suarez'

306 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat aanvaller gaan, transferstunt Suarez'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
In de voorbije wintermercato pakte Club Brugge uit met een verrassende transfer. Blauw-Zwart haalde namelijk Nabil Dirar terug, maar een groot succes is zijn terugkeer nog niet gebleken. De kans dat de huurling van Fenerbahce blijft is dan ook bijzonder klein. Toch hoeft de Marokkaan niet te wanhopen. Zo verklaart Dirar aan Het Nieuwsblad dat er verschillende Turkse clubs voorstellen hebben overgemaakt.

De passage van Abdoulay Diaby bij RSC Anderlecht lijkt er één van korte duur te worden. Paars-Wit huurt de Malinees van het Spaanse Getafe, waarbij de Brusselaars een aankoopoptie konden bedingen van 3,5 miljoen euro. Volgens La Dernière Heure zijn de prestaties van Diaby niet voldoende om Anderlecht deze optie te doen lichten.

BUITENLAND
Volgens The Athletic heeft Harry Kane zijn zinnen gezet op een zomerse transfer. De Engelse international wil zijn prijzenkast immers vullen, maar bij Tottenham loopt er telkens wel iets fout. Mogelijk wil hij dus vertrekken, maar het is de grote vraag of dat ook daadwerkelijk een optie is. Tottenham zou namelijk méér dan 150 miljoen euro verlangen voor Kane.

Twee oude bekenden van de Jupiler Pro League moeten allicht op zoek naar een nieuwe club. Zo meldt The Daily Mirror dat Björn Engels en Marvelous Nakamba komende zomer mogen beschikken bij Aston Villa. Beide ex-spelers van Club Brugge kunnen in Birmingham niet overtuigen en de club hoopt om nog een deel van hun oorspronkelijke transfersom terug te recupereren.

Omdat Erling Braut Haaland mogelijk andere oorden opzoekt, moet Borussia Dortmund op zoek naar een nieuwe spits. Volgens Goal.com zouden de Duitsers daarom uitgekomen bij Jordan Larsson. De zoon van voormalig Barça- en United-spits Henrik Larsson kende een behoorlijk moeizame start van zijn carrière, maar is bij Spartak Moskou helemaal ontbolsterd.

Andy Najar heeft zijn nieuwe club bijna beet. De Hondurese rechteflankspeler gaat een nieuwe uitdaging aangaan in de Verenigde Staten. Hij traint al een tijdje mee met D.C United, waar Nicolas Frutos en Hernan Losada aan de slag zijn. Najar gaat daar binnenkort wellicht een contract ondertekenen en dan kan hij zich weer tonen op het veld.

Volgens Todofichajes zou Luis Suarez eraan denken om Atletico Madrid al in de zomer te verlaten. De 34-jarige zou een clausule in zijn contract hebben waardoor hij transfervrij kan vertrekken, waar het Inter Miami van David Beckham van zou kunnen profiteren. Ook een terugkeer naar Liverpool zou echter tot de mogelijkheden behoren.

Volgens Corriere dello Sport moet Juventus voor 30 juni maar liefst 100 miljoen euro zien op te halen en dat zou weleens tot een uitverkoop kunnen leiden de komende maanden. Het wil Mattia De Sciglio definitief verkopen aan Lyon, maar daarnaast mogen ook nog een pak andere spelers vertrekken. Onder meer Paulo Dybala, Merih Demiral, Alex Sandro, Adrien Rabiot, Federico Bernardeschi en Weston McKennie zouden verkocht kunnen worden.

LEES OOK: Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Club moet de samenwerking met Dirar verlengen ...

Meest recent

Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

19
19
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

18
18
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

351
351
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

49
49
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

54
54
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

48
48
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

38
38
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

108
108
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

100
100
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

102
102
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

86
86
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

120
120
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

40
40
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

102
102
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

192
192
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

246
246
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

579
579
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

68
68
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

189
189
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

527
527
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

901
901
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

128
128
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

394
394
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

184
184
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

741
741

Meer sportnieuws