TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat aanvaller gaan, transferstunt Suarez'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat aanvaller gaan, transferstunt Suarez'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
In de voorbije wintermercato pakte Club Brugge uit met een verrassende transfer. Blauw-Zwart haalde namelijk Nabil Dirar terug, maar een groot succes is zijn terugkeer nog niet gebleken. De kans dat de huurling van Fenerbahce blijft is dan ook bijzonder klein. Toch hoeft de Marokkaan niet te wanhopen. Zo verklaart Dirar aan Het Nieuwsblad dat er verschillende Turkse clubs voorstellen hebben overgemaakt.

De passage van Abdoulay Diaby bij RSC Anderlecht lijkt er één van korte duur te worden. Paars-Wit huurt de Malinees van het Spaanse Getafe, waarbij de Brusselaars een aankoopoptie konden bedingen van 3,5 miljoen euro. Volgens La Dernière Heure zijn de prestaties van Diaby niet voldoende om Anderlecht deze optie te doen lichten.

BUITENLAND
Volgens The Athletic heeft Harry Kane zijn zinnen gezet op een zomerse transfer. De Engelse international wil zijn prijzenkast immers vullen, maar bij Tottenham loopt er telkens wel iets fout. Mogelijk wil hij dus vertrekken, maar het is de grote vraag of dat ook daadwerkelijk een optie is. Tottenham zou namelijk méér dan 150 miljoen euro verlangen voor Kane.

Twee oude bekenden van de Jupiler Pro League moeten allicht op zoek naar een nieuwe club. Zo meldt The Daily Mirror dat Björn Engels en Marvelous Nakamba komende zomer mogen beschikken bij Aston Villa. Beide ex-spelers van Club Brugge kunnen in Birmingham niet overtuigen en de club hoopt om nog een deel van hun oorspronkelijke transfersom terug te recupereren.

Omdat Erling Braut Haaland mogelijk andere oorden opzoekt, moet Borussia Dortmund op zoek naar een nieuwe spits. Volgens Goal.com zouden de Duitsers daarom uitgekomen bij Jordan Larsson. De zoon van voormalig Barça- en United-spits Henrik Larsson kende een behoorlijk moeizame start van zijn carrière, maar is bij Spartak Moskou helemaal ontbolsterd.

Andy Najar heeft zijn nieuwe club bijna beet. De Hondurese rechteflankspeler gaat een nieuwe uitdaging aangaan in de Verenigde Staten. Hij traint al een tijdje mee met D.C United, waar Nicolas Frutos en Hernan Losada aan de slag zijn. Najar gaat daar binnenkort wellicht een contract ondertekenen en dan kan hij zich weer tonen op het veld.

Volgens Todofichajes zou Luis Suarez eraan denken om Atletico Madrid al in de zomer te verlaten. De 34-jarige zou een clausule in zijn contract hebben waardoor hij transfervrij kan vertrekken, waar het Inter Miami van David Beckham van zou kunnen profiteren. Ook een terugkeer naar Liverpool zou echter tot de mogelijkheden behoren.

Volgens Corriere dello Sport moet Juventus voor 30 juni maar liefst 100 miljoen euro zien op te halen en dat zou weleens tot een uitverkoop kunnen leiden de komende maanden. Het wil Mattia De Sciglio definitief verkopen aan Lyon, maar daarnaast mogen ook nog een pak andere spelers vertrekken. Onder meer Paulo Dybala, Merih Demiral, Alex Sandro, Adrien Rabiot, Federico Bernardeschi en Weston McKennie zouden verkocht kunnen worden.

LEES OOK: 'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Club moet de samenwerking met Dirar verlengen ...

Meest recent

'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

12
12
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

61
61
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

280
280
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

166
166
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

393
393
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

171
171
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

113
113
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

499
499
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

81
81
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

296
296
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

267
267
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

548
548
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

815
815
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

892
892
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

356
356
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

308
308
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

669
669
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

361
361
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

381
381
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

178
178
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

261
261
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

368
368
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

739
739
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

222
222

Meer sportnieuws