Italianen wild van Lukaku: "Hij heeft de Serie A gesloopt"

door
Italianen wild van Lukaku:

Het lijkt slechts een kwestie van tijd alvorens Internazionale Milano zich officieel tot Italiaans kampioen kroont. De Nerazzurri konden hun voorsprong deze week vergroten tot 11 punten dankzij een 2-1-overwinning tegen Sassuolo. Met een goal en assist had Romelu Lukaku andermaal een aanzienlijk aandeel in deze zege.


De Rode Duivel zit dit seizoen alweer aan 21 goals en 9 assists in 28 competitiewedstrijden en is daarmee van cruciaal belang voor de ploeg van coach Antonio Conte. In Italië klinkt de lofzang voor onze landgenoot dan ook bijzonder luid. "De team-spirit van Inter maakt het verschil, maar Lukaku is toch het glazuur op de cake. Niet alleen vanwege zijn goals, maar ook door zijn attitude op het veld die aangeeft wat voor een ongelooflijke speler hij is", stelt oud-middenvelder Evaristo Beccalossi bij Corriere dello Sport.

Bovendien vormt Lukaku een geweldig duo met zijn spitsbroeder Lautaro Martinez. "Lukaku en Lautaro hebben de Serie A gesloopt, ze hebben Inter tot op een zucht van de titel gebracht. De volgende stap is bewijzen dat ze dit ook in de Champions League kunnen", aldus voormalig Inter-baas Andrea Stramaccioni bij Gazzetta dello Sport. Door het uitblijven van Europees succes dit seizoen, wordt hier en daar wel geopperd dat de lof voor de spits overdreven is. Maar de bekende journalist Giancarlo Padovan weerlegt dat. "Lukaku wordt zeker niet overschat, hij is in elke wedstrijd belangrijk", klonk het bij Sky Italia.

LEES OOK: Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Lukaku is de beste Belgische spits ooit ...

Meest recent

'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

9
9
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

63
63
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

22
22
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

68
68
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

40
40
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

40
40
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

77
77
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

248
248
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

218
218
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

125
125
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

404
404
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

310
310
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1062
1062
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

635
635
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

230
230
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

171
171
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

373
373
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

168
168
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

334
334
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

261
261
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

225
225
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

436
436
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

289
289
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

438
438

Meer sportnieuws