Anderlecht in navolging van trendsetter Club Brugge

148 stemmen
Anderlecht in navolging van trendsetter Club Brugge

Komende zondag staan Anderlecht en Club Brugge tegenover elkaar in dé topper van de 33ste speeldag. Daar moet voornamelijk Paars-Wit tonen dat het zijn voet naast die van Blauw-Zwart kan zetten. Dat zal overigens ook gebeuren op het vlak van media.

Zo zal binnenkort namelijk ook een documentaire van Anderlecht (en Antwerp) te zien zijn op Play Sports, in navolging van KV Oostende. Daar vallen dan unieke beelden van achter de schermen te bewonderen. De Belgische trendsetter in deze optiek is toch wel Club Brugge, dat sedert enkele jaren geregeld een inkijk geeft in het clubgebeuren via filmpjes op sociale media.

Volgens Wim Lagae een nieuwe trend in het voetbal, die meer en meer ook mediabedrijven worden. De sportmarketeer van de KU Leuven geeft daarvoor ook enkele redenen aan in Het Nieuwsblad: “De clubs proberen hun digitale voetafdruk te vergroten om hun band met de fans hechter te maken en de sponsors meer visibiliteit te geven. Het is geen toeval dat die digitale versnelling net in coronatijden gebeurt. Voor de sponsors is er een stuk visibiliteit weggevallen en dat moet worden gecompenseerd.”

LEES OOK: Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Goed dat dit gebeurt?

Meest recent

'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

2
2
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

37
37
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

50
50
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

135
135
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

179
179
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

131
131
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

125
125
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

195
195
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

183
183
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

66
66
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

46
46
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

400
400
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

201
201
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

315
315
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

157
157
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

237
237
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

111
111
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

424
424
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

184
184
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

332
332
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

238
238
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

137
137
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

160
160
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

120
120

Meer sportnieuws