'Abramovich legt megabedrag klaar voor terugkeer Lukaku'

806 stemmen
'Abramovich legt megabedrag klaar voor terugkeer Lukaku'

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? Het is een vraag die Italië de jongste maanden bezighoudt, want Internazionale kampt met de nodige financiële problemen en zou genoodzaakt kunnen worden om mee te werken aan een transfer van zijn sterspeler. Belangstelling is er alvast genoeg na zijn weergaloze prestaties in de voorbije twee seizoenen.


Ronald Koeman zou graag een reünie met de Rode Duivel willen en hem naar Barcelona halen, maar vooral enkele Engelse pistes lijken concreet te worden. Zo schrijft Calciomercato dat Manchester City en Chelsea al bezig zijn met een offensief voor te bereiden. City neemt in de zomer afscheid van Sergio Agüero en Lukaku is één van een mogelijke opvolgers. Chelsea verkiest dan weer Erling Haaland, maar de Rode Duivel geldt er als plan-B. De Blues zouden zelfs al een bod van meer dan 100 miljoen euro voorbereiden om klaar te zijn als de Noor niet zou komen.

UPDATE 08/04
Hoewel hij zelf liefst in Milaan zou blijven, bestaat de kans dus dat Lukaku volgend seizoen weer in de Premier League aan de slag gaat. Vooral Chelsea zou behoorlijk concreet zijn. Football.London weet dat preses en geldschieter Roman Abramovich alvast openstaat voor een terugkeer. De steenrijke Rus zou inderdaad zo'n 100 miljoen euro over hebben voor zijn komst, bonussen en salarissen niet inbegrepen. Eerder raakte wel bekend dat Inter 120 à 130 miljoen euro verlangt, er zal dus nog flink onderhandeld moeten worden. Al hangt uiteraard alles af van de vorderingen in het dossier-Haaland. Die blijft de eerste keuze op Stamford Bridge.

LEES OOK: 'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

Denkt u dat Lukaku volgend seizoen nog voor Inter speelt?

Meest recent

'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

19
19
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

139
139
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

15
15
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

85
85
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

62
62
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

157
157
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

969
969
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

77
77
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

230
230
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

347
347
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

26
26
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

53
53
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

307
307
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

146
146
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

392
392
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

296
296
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

466
466
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

483
483
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

252
252
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

114
114
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

195
195
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

69
69
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

77
77
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

564
564

Meer sportnieuws