'Abramovich legt megabedrag klaar voor terugkeer Lukaku'

door
'Abramovich legt megabedrag klaar voor terugkeer Lukaku'

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? Het is een vraag die Italië de jongste maanden bezighoudt, want Internazionale kampt met de nodige financiële problemen en zou genoodzaakt kunnen worden om mee te werken aan een transfer van zijn sterspeler. Belangstelling is er alvast genoeg na zijn weergaloze prestaties in de voorbije twee seizoenen.


Ronald Koeman zou graag een reünie met de Rode Duivel willen en hem naar Barcelona halen, maar vooral enkele Engelse pistes lijken concreet te worden. Zo schrijft Calciomercato dat Manchester City en Chelsea al bezig zijn met een offensief voor te bereiden. City neemt in de zomer afscheid van Sergio Agüero en Lukaku is één van een mogelijke opvolgers. Chelsea verkiest dan weer Erling Haaland, maar de Rode Duivel geldt er als plan-B. De Blues zouden zelfs al een bod van meer dan 100 miljoen euro voorbereiden om klaar te zijn als de Noor niet zou komen.

UPDATE 08/04
Hoewel hij zelf liefst in Milaan zou blijven, bestaat de kans dus dat Lukaku volgend seizoen weer in de Premier League aan de slag gaat. Vooral Chelsea zou behoorlijk concreet zijn. Football.London weet dat preses en geldschieter Roman Abramovich alvast openstaat voor een terugkeer. De steenrijke Rus zou inderdaad zo'n 100 miljoen euro over hebben voor zijn komst, bonussen en salarissen niet inbegrepen. Eerder raakte wel bekend dat Inter 120 à 130 miljoen euro verlangt, er zal dus nog flink onderhandeld moeten worden. Al hangt uiteraard alles af van de vorderingen in het dossier-Haaland. Die blijft de eerste keuze op Stamford Bridge.

LEES OOK: TD Napoli komt met update over terugkeer Lukaku

Denkt u dat Lukaku volgend seizoen nog voor Inter speelt?

Meest recent

Plottwist van formaat: Nathan De Cat tóch in WK-selectie

Begin volgende maand gaat in Qatar het WK U17 van start. België neemt deel aan dat toernooi en ...

56
56
Hasi houdt adem in: revelatie Anderlecht in lappenmand?

Een zege leverde het niet op, maar tegen STVV blonk Nathan De Cat wel andermaal uit bij RSC ...

57
57
Fink moet puzzelen: Genk geteisterd door blessuregolf

KRC Genk krijgt maar geen lijn in de prestaties, want na de weinig overtuigende zeges tegen Dender ...

90
90
Bommetje in Anderlecht: Hasi in de clinch met toptalent

RSC Anderlecht bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen STVV. Vooral in de tweede helft ...

204
204
Mokerslag voor Leko: noodlot slaat toe bij AA Gent

AA Gent ging zondag met de billen bloot tegen Zulte Waregem. Een regelrechte blamage voor de ...

215
215
Lardot velt verdict: Anderlecht bestolen tegen STVV?

RSC Anderlecht liet zondag alweer punten liggen tegen STVV. Even leken de Brusselaars nochtans op ...

259
259
City-fans in shock: Doku kapot na uithaal van Guardiola

Het werd 2-0, maar de klap viel ná affluiten: Doku kreeg een publieke uithaal van Guardiola. ...

268
268
Standard is het beu en voert verbod in

Standard heeft zich vrijdag van zijn slechtste kant laten zien. Een aantal fans misdroegen zich en ...

106
106
Keert trouwe clubdienaar weldra terug naar Anderlecht?

Olivier Deschacht is de afgelopen jaren vooral bezig als analist en hij doet ook regelmatig mee aan ...

177
177
STVV ontdekt volgende diamant: "Mooie toekomst"

STVV speelde alweer een goede partij en pakte oververdiend een punt tegen RSC Anderlecht. Het ...

81
81
'Standard zet grote stap: héél hoog bezoek uit Engeland'

Standard werd een aantal jaren geleid door de Amerikaanse oplichters van 777 Partners. De Rouches ...

250
250
De Bruyne hoort woorden die hem even stil maken

Vorig weekend leed Napoli een pijnlijke nederlaag op het veld van Torino. Daar kon ook Kevin De ...

126
126
Coucke krijgt bizarre tip: "Haal hem als sportief directeur"

Bij RSC Anderlecht gaat er dit seizoen nog het een en ander gebeuren. Marc Coucke heeft de eerste ...

484
484
Tom Waes emotioneel: Kinderen pakken plots stevig uit

Tom Waes kennen we in Vlaanderen als een man van vele talenten en ontelbaar veel uitdagingen. Zo ...

19
19
Union SG gaat voor énorme stunt: Burgess verklaart hoe

Union SG speelt morgenavond om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Een loodzware opdracht. ...

79
79
Crisis Antwerp houdt aan: Wils laat zich uit over ontslag

Royal Antwerp FC verkeert momenteel in degradatiegevaar. Een blamage voor de Great Old. De positie ...

383
383
Deschacht: "Hij is niet goed genoeg voor Anderlecht"

Olivier Deschacht pakte maar liefst acht landstitels met RSC Anderlecht. In die periode was RSCA nog ...

337
337
Standard dompelt Antwerp in zeer grote crisis

Standard en Royal Antwerp FC speelden om 15u de resterende zes minuten van de gestaakte partij van ...

430
430
Hubert waarschuwt Union: "We moeten lessen trekken"

David Hubert beleefde vorig weekend een geslaagd debuut als trainer van Union met een zege tegen ...

27
27
Albert doet keiharde vaststelling over Hasi

Het blijft een seizoen met vallen en opstaan voor Anderlecht. Paars-Wit liet zondag nog maar eens ...

242
242
'Antwerp slikt extra domper voor clash met Standard'

Om 15u staat er nog even voetbal op het programma in de Jupiler Pro League op het programma. Dan ...

267
267
Lammens spreekt voor het eerst na knallende start bij United

Hij moest enkele weken wachten op zijn kans bij Manchester United, maar intussen heeft Senne Lammens ...

111
111
Goots schrikt zich rot: Gheysens belt met pikante boodschap

“Ik verslikte me, ook al was mijn koffie al op,” zo liet Goots zopas optekenen bij GVA. ...

349
349
Harde conclusie Fink: "Kwestie van maturiteit"

Bij KRC Genk slagen ze er dit seizoen maar niet in om regelmaat in de prestaties te krijgen. Voor de ...

158
158
Vlaamse en Waalse pers in de clinch over tirade Wilmots

Om 15u werken Standard en Antwerp nog de laatste minuten af van hun onderlinge confrontatie. Vrijdag ...

282
282

Meer sportnieuws