'Abramovich legt megabedrag klaar voor terugkeer Lukaku'

806 stemmen
'Abramovich legt megabedrag klaar voor terugkeer Lukaku'

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? Het is een vraag die Italië de jongste maanden bezighoudt, want Internazionale kampt met de nodige financiële problemen en zou genoodzaakt kunnen worden om mee te werken aan een transfer van zijn sterspeler. Belangstelling is er alvast genoeg na zijn weergaloze prestaties in de voorbije twee seizoenen.


Ronald Koeman zou graag een reünie met de Rode Duivel willen en hem naar Barcelona halen, maar vooral enkele Engelse pistes lijken concreet te worden. Zo schrijft Calciomercato dat Manchester City en Chelsea al bezig zijn met een offensief voor te bereiden. City neemt in de zomer afscheid van Sergio Agüero en Lukaku is één van een mogelijke opvolgers. Chelsea verkiest dan weer Erling Haaland, maar de Rode Duivel geldt er als plan-B. De Blues zouden zelfs al een bod van meer dan 100 miljoen euro voorbereiden om klaar te zijn als de Noor niet zou komen.

UPDATE 08/04
Hoewel hij zelf liefst in Milaan zou blijven, bestaat de kans dus dat Lukaku volgend seizoen weer in de Premier League aan de slag gaat. Vooral Chelsea zou behoorlijk concreet zijn. Football.London weet dat preses en geldschieter Roman Abramovich alvast openstaat voor een terugkeer. De steenrijke Rus zou inderdaad zo'n 100 miljoen euro over hebben voor zijn komst, bonussen en salarissen niet inbegrepen. Eerder raakte wel bekend dat Inter 120 à 130 miljoen euro verlangt, er zal dus nog flink onderhandeld moeten worden. Al hangt uiteraard alles af van de vorderingen in het dossier-Haaland. Die blijft de eerste keuze op Stamford Bridge.

LEES OOK: 'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Denkt u dat Lukaku volgend seizoen nog voor Inter speelt?

Meest recent

Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

55
55
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

80
80
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

35
35
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

264
264
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

135
135
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

64
64
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

345
345
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

153
153
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

145
145
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

58
58
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

653
653
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

427
427
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

211
211
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

263
263
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

53
53
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

84
84
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

32
32
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

86
86
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

132
132
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

463
463
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

154
154
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

400
400
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

530
530
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

46
46
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1307
1307

Meer sportnieuws