'Abramovich legt megabedrag klaar voor terugkeer Lukaku'

door
'Abramovich legt megabedrag klaar voor terugkeer Lukaku'

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? Het is een vraag die Italië de jongste maanden bezighoudt, want Internazionale kampt met de nodige financiële problemen en zou genoodzaakt kunnen worden om mee te werken aan een transfer van zijn sterspeler. Belangstelling is er alvast genoeg na zijn weergaloze prestaties in de voorbije twee seizoenen.


Ronald Koeman zou graag een reünie met de Rode Duivel willen en hem naar Barcelona halen, maar vooral enkele Engelse pistes lijken concreet te worden. Zo schrijft Calciomercato dat Manchester City en Chelsea al bezig zijn met een offensief voor te bereiden. City neemt in de zomer afscheid van Sergio Agüero en Lukaku is één van een mogelijke opvolgers. Chelsea verkiest dan weer Erling Haaland, maar de Rode Duivel geldt er als plan-B. De Blues zouden zelfs al een bod van meer dan 100 miljoen euro voorbereiden om klaar te zijn als de Noor niet zou komen.

UPDATE 08/04
Hoewel hij zelf liefst in Milaan zou blijven, bestaat de kans dus dat Lukaku volgend seizoen weer in de Premier League aan de slag gaat. Vooral Chelsea zou behoorlijk concreet zijn. Football.London weet dat preses en geldschieter Roman Abramovich alvast openstaat voor een terugkeer. De steenrijke Rus zou inderdaad zo'n 100 miljoen euro over hebben voor zijn komst, bonussen en salarissen niet inbegrepen. Eerder raakte wel bekend dat Inter 120 à 130 miljoen euro verlangt, er zal dus nog flink onderhandeld moeten worden. Al hangt uiteraard alles af van de vorderingen in het dossier-Haaland. Die blijft de eerste keuze op Stamford Bridge.

LEES OOK: Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

Denkt u dat Lukaku volgend seizoen nog voor Inter speelt?

Meest recent

Totale exodus bij Club: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

0
0
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

68
68
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

299
299
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

264
264
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

186
186
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

117
117
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

207
207
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

376
376
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

54
54
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

110
110
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

53
53
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

232
232
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

175
175
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

58
58
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

57
57
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

91
91
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

192
192
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

131
131
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

117
117
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

400
400
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

94
94
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

105
105
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

798
798
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

250
250
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

295
295

Meer sportnieuws