'Club moet flink dokken voor goudhaantje'

door
'Club moet flink dokken voor goudhaantje'

Club Brugge wil zich in de zomer fors gaan versterken en de Bruggelingen kijken eerst rond op de Belgische transfermarkt. Het Laatste Nieuws komt met verrassende informatie. De landskampioen wil een speler van Standard.

Club Brugge zou volgens de krant geïnformeerd hebben naar Michel-Ange Balikwisha. De negentienjarige flankaanvaller brak dit seizoen helemaal door bij de Rouches en is dé revelatie van het seizoen in Luik. Dat is dus ook Club Brugge opgevallen. Het is nog maar de vraag of Standard wenst mee te werken.

De speler was dit seizoen in 31 wedstrijden goed voor 7 goals en 4 assists en hij ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Standard. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3 miljoen euro. Standard kan het geld zeer goed gebruiken en Club Brugge zit op een berg geld. Dat Club interesse heeft in Balikwisha lijkt een teken te zijn dat huurling Tahith Chong geen toekomst meer heeft in Brugge.

UPDATE 11u

Club Brugge zou dus interesse tonen in Michel-Ange Balikwisha, die zoals gezegd een marktwaarde heeft van 3 miljoen euro. Echter lijkt Blauw-Zwart wel een pak dieper in de buidel te zullen moeten tasten, wil Club hem naar Jan Breydel kunnen halen.

Zo heeft Balikwisha na dit seizoen nog een contract voor twee jaar bij de Rouches, die dus in een goeie onderhandelingspositie komen te staan. Des te meer omdat de marktwaarde van de jonge Belg het afgelopen jaar compleet geëxplodeerd is. Waar hij in augustus 2020 amper 200 duizend euro waard was, telt die marktwaarde dus nu al 3 miljoen euro. 

Dat is dus maar liefst 15 keer zoveel dan nog geen jaar geleden. De19-jarige flankspeler heeft bovendien nog een flinke groeimarge, iets wat Standard ongetwijfeld op tafel zal leggen bij mogelijke onderhandelingen. Die groeimarge zal zich - indien Balikwisha de nodige stappen blijft zetten - ook vertalen in een nog hogere marktwaarde.

LEES OOK: Vermant dolgelukkig: "Voor Club Brugge is het nooit makkelijk"

Moet Club hem halen?

Meest recent

Gumienny doet pikante uitspraak over afgekeurde Genkse goal

KRC Genk liet zondagavond op pijnlijke wijze de kans laten liggen om weer dichter bij de top zes te ...

92
92
Bidden voor Garcia: volgende zware blessure bij Duivel?

Het is voor Rudi Garcia geen fijne week geweest. De bondscoach zag de voorbije dagen verschillende ...

37
37
Opmerkelijk: La Louvière-coach excuseert zich bij Fink

Promovendus La Louvière blijft het best aardig doen in de Jupiler Pro League. De verrassende ...

61
61
Penders net geen held, Fofana in tranen, weer domper Openda

Zondagavond kwamen in het buitenland nog enkele Rode Duivels in actie. In de kraker tussen Lyon en ...

32
32
Hubert ziet Union groeien: "Die les hebben we getrokken"

Union kreeg enkele dagen geleden nog een tweede pandoering op rij in de Champions League, want net ...

18
18
Fink doet voorspelling na nieuwe opdoffer Genk

Al voor de derde officiële wedstrijd op rij is KRC Genk zondag blijven steken op een ...

406
406
Wat een week: Belgische Villa-beul alweer de held

Een week geleden was hij voor de modale Belgische voetballiefhebber nog compleet onbekend, maar de ...

24
24
Wéér zelfde pijnpunt Genk: "Moeten oplossing vinden"

Het blijft dit seizoen voor KRC Genk zeer wisselvallig lopen. De Limburgers tankten eerder deze week ...

108
108
Ondanks dwarszittende VAR klopt Union toch STVV

Union heeft zich hersteld van de pandoering tegen Inter in de Champions League met een zege in de ...

70
70
Vandenbroeck: "Daardoor zit ik met een dubbel gevoel"

Zulte Waregem blijft punten bij elkaar sprokkelen. Ze wisten een punt weg te kapen bij Cercle ...

64
64
KRC Genk bijt de tanden stuk op pittig La Louvière

KRC Genk boekte een 7 op 9 en speelde een goede Europese match tegen Real Betis. Tegen La ...

74
74
Van der Bruggen baalt stevig: "Ronduit belachelijk"

Cercle Brugge kent een bijzonder moeizaam seizoen. Tegen Zulte Waregem wisten ze alweer geen zege te ...

119
119
Antwerp vat vol frustratie: "Toch kan dit kantelmoment zijn"

Royal Antwerp FC blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. De Great Old verloor onverdiend ...

127
127
Vermant dolgelukkig: "Voor Club Brugge is het nooit makkelijk"

Romeo Vermant is geen goalgetter pur sang, maar wel iemand die altijd belangrijke goals maakt. Zo ...

114
114
Ruzie na Real-Barça: Courtois en Yamal in de clinch

Real Madrid won vandaag de Spaanse klassieker tegen FC Barcelona met 2-1. Een verdiende zege voor de ...

216
216
Mechele ziet één groot pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge won net als vorige week op een diefje op verplaatsing. Ook deze keer was de 0-1 gevleid. ...

286
286
Real Madrid pakt de scalp van Barcelona na héérlijke Clasico

Dé grootste match in het clubvoetbal stond om 16u15 op het programma in Spanje: Real Madrid ...

88
88
STVV aast op megastunt: “Als we dat doen…”

STVV is aan een zeer goed seizoen bezig. Na een goede zomermercato wist de club een goed elftal ...

58
58
Zulte Waregem met succesje, Beerschot juicht in het slot

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er een aantal matchen op het programma. ...

98
98
Antwerp baalt enorm: "Ik heb geen magisch recept"

Royal Antwerp FC speelde een goede wedstrijd tegen Club Brugge. Ze verdienden altijd een punt en ...

153
153
Club ziet speler uitvallen: "Lijkt een zware blessure"

Club Brugge won met 0-1 op het veld van Royal Antwerp FC, maar dat was niet verdiend. De Great Old ...

260
260
Arsenal deelt Manchester City ferme tik uit

In de Premier League lijkt Liverpool dit seizoen geen titelkandidaat meer te zijn. Het niveau is ...

51
51
PSV maakt statement en laat Feyenoord verweesd achter

Ajax redde het vel van trainer John Heitinga door met 2-3 te winnen van FC Twente en kon zo met ...

65
65
Leko vol lof na demonstratie van AA Gent tegen Standard

AA Gent kende een avond om nooit meer te vergeten. Het 125-jarige bestaan van de club werd danig ...

136
136
KV Mechelen vs Lierse: Rivaliteit bereikt kookpunt

Dinsdagavond trilt Achter De Kazerne op zijn grondvesten. KV Mechelen en Lierse kruisen de degens in ...

336
336

Meer sportnieuws