'Club moet flink dokken voor goudhaantje'

door
'Club moet flink dokken voor goudhaantje'

Club Brugge wil zich in de zomer fors gaan versterken en de Bruggelingen kijken eerst rond op de Belgische transfermarkt. Het Laatste Nieuws komt met verrassende informatie. De landskampioen wil een speler van Standard.

Club Brugge zou volgens de krant geïnformeerd hebben naar Michel-Ange Balikwisha. De negentienjarige flankaanvaller brak dit seizoen helemaal door bij de Rouches en is dé revelatie van het seizoen in Luik. Dat is dus ook Club Brugge opgevallen. Het is nog maar de vraag of Standard wenst mee te werken.

De speler was dit seizoen in 31 wedstrijden goed voor 7 goals en 4 assists en hij ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Standard. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3 miljoen euro. Standard kan het geld zeer goed gebruiken en Club Brugge zit op een berg geld. Dat Club interesse heeft in Balikwisha lijkt een teken te zijn dat huurling Tahith Chong geen toekomst meer heeft in Brugge.

UPDATE 11u

Club Brugge zou dus interesse tonen in Michel-Ange Balikwisha, die zoals gezegd een marktwaarde heeft van 3 miljoen euro. Echter lijkt Blauw-Zwart wel een pak dieper in de buidel te zullen moeten tasten, wil Club hem naar Jan Breydel kunnen halen.

Zo heeft Balikwisha na dit seizoen nog een contract voor twee jaar bij de Rouches, die dus in een goeie onderhandelingspositie komen te staan. Des te meer omdat de marktwaarde van de jonge Belg het afgelopen jaar compleet geëxplodeerd is. Waar hij in augustus 2020 amper 200 duizend euro waard was, telt die marktwaarde dus nu al 3 miljoen euro. 

Dat is dus maar liefst 15 keer zoveel dan nog geen jaar geleden. De19-jarige flankspeler heeft bovendien nog een flinke groeimarge, iets wat Standard ongetwijfeld op tafel zal leggen bij mogelijke onderhandelingen. Die groeimarge zal zich - indien Balikwisha de nodige stappen blijft zetten - ook vertalen in een nog hogere marktwaarde.

LEES OOK: Standard hoort hard verdicht Nielsen: Euvrard in zak en as

Moet Club hem halen?

Meest recent

Standard hoort hard verdicht Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

8
8
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

12
12
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

106
106
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

83
83
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

199
199
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

147
147
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

318
318
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

166
166
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

322
322
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

179
179
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

332
332
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

40
40
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

109
109
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

203
203
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

167
167
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

159
159
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

642
642
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

206
206
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

490
490
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

428
428
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

596
596
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

220
220
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

432
432
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

314
314
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

587
587

Meer sportnieuws