PSG triomfeert na absoluut spektakelstuk op Bayern

door
PSG triomfeert na absoluut spektakelstuk op Bayern

In de Champions League zal Bayern München nog zwaar aan de bak moeten om opnieuw de finale te halen. De titelverdediger verloor namelijk de heenmatch tegen Paris Saint-Germain na een absoluut spektakelstuk: 2-3. Chelsea FC lijkt dan weer zeker van kwalificatie na een 0-2-zege op het veld van FC Porto (lees verslag hier).


De sneeuw zorgde voor een apart decor in München. Maar dat had geen invloed op het spektakel: Eric Maxim Choupo-Moting, die de geblesseerde Robert Lewandowski verving, kopte al na 2 minute op de lat. De reactie van PSG volgde meteen. Neymar bediende Kylian Mbappé, die een schot loste dat houdbaar leek. Doelman Manuel Neuer ging echter in de fout door de bal te laten glippen: 0-1. Binnen het half uur hadden de Fransen ook al het tweede uitdoelpunt te pakken. Na een afgeslagen hoekschop slingerde Neymar voor, Marquinhos werkte goed af.

Een flinke opdoffer voor Der Rekordmeister, maar de match was niet gespeeld. Choupo-Moting tekende voor rust nog voor de aansluitingstreffer, hij kopte een voorzet op maat van Benjamin Pavard knap binnen. PSG werd na de pauze verder naar achteren gedrukt en Bayern wist de comeback te realiseren. Na een uur spelen bereikte een vrije trap van Joshua Kimmich Thomas Müller, die het net eveneens vond met het hoofd.

In de statistieken werd het overwicht van de Duitse grootmacht aangetoond, maar opnieuw sloeg Mbappé toe. Bij een snelle counter vond hij de korte hoek door slim door de benen van Jerome Boateng te spelen. In de slotfase waren er nog kansen over en weer, maar kreeg Bayern een nieuwe comeback niet meer voor elkaar. PSG doet uitstekende zaken met drie uitdoelpunten.

LEES OOK: Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

Wie haalt de halve finale?

Meest recent

Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

0
0
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

150
150
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

52
52
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

99
99
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

30
30
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

80
80
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

101
101
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

100
100
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

75
75
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

35
35
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

192
192
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

318
318
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

490
490
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

386
386
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

359
359
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

395
395
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

400
400
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

656
656
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

613
613
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

141
141
Degryse maakt korte metten met Gouden Schoen: “Echt bizar”

De Gouden Schoen staat voor de deur en de analisten roepen één voor één ...

236
236
Cercle in de wolken met toptransfer: “Grote meerwaarde”

Cercle Brugge hoopt zich na de winterbreak uit de degradatiezorgen te spelen. Groen-Zwart zit ook ...

129
129
Leko duidelijk over Gouden Schoen: “Ik zou in shock zijn…”

Zondag staat het gala van de Gouden Schoen op het programma en de grote favoriet is Christos Tzolis. ...

215
215
‘Bliksemontslag Pocognoli: Russische tiran in Monaco’

Sebastien Pocognoli koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Belgische oefenmeester maakte veel ...

602
602
Harde hand van Leko: Vanaken onthult Club-werkwijze

Club Brugge is momenteel op stage in Marbella en Ivan Leko hoopt de selectie klaar te stomen voor de ...

313
313

Meer sportnieuws