Lukaku verbluft vriend en vijand met Serie A-cijfers

door
Lukaku verbluft vriend en vijand met Serie A-cijfers

Het heeft er alle schijn van dat de hegemonie van Juventus in de Serie A dit seizoen verbroken zal worden. Na negen opeenvolgende titels voor de Oude Dame, staat Internazionale Milano klaar om de Scudetto over te nemen. De Nerazzurri konden hun kloof woensdagavond vergroten tot elf punten.


Inter wist zijn inhaalwedstrijd tegen Sassuolo immers met 2-1 te winnen en kon zo nog wat verder wegsluipen van eerste achtervolger AC Milan. Romelu Lukaku speelde opnieuw een hoofdrol in deze zege. De Rode Duivel opende zelf de score en tekende ook nog eens voor de assist op de winnende treffer van zijn maatje Lautaro Martinez.

En zo worden de cijfers van Lukaku dit seizoen in de Serie A wel erg indrukwekkend. Met 21 competitiegoals staat hij tweede op de topschutterslijst achter Cristiano Ronaldo (25). Daarnaast staat hij met 9 stuks mee aan de leiding van het assist-klassement. Er zijn weinig spitsen in Europa die soortgelijke statistieken kunnen voorleggen.

LEES OOK: De Ketelaere glundert na berenmatch: "Dát is cruciaal"

Lukaku hoort bij de vijf beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Doku schittert in verwoestende Manchester-derbyzege

Jérémy Doku heeft zich op weergaloze wijze in de kijker gespeeld tijdens de ...

31
31
Ongeziene vierklapper: Ex-KV speler beleeft droom in CPL

De Challenger Pro League blijft garant staan voor spektakel. Na vijf speeldagen steken SK Beveren en ...

15
15
Olivier Renard spreekt vrijuit: "Het is een schandaal!"

Op dit moment speelt Anderlecht in het eigen Lotto Park tegen Racing Genk. Voor Paars-Wit is het de ...

107
107
De Ketelaere glundert na berenmatch: "Dát is cruciaal"

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels lieten dit weekend opnieuw van zich spreken op de Europese ...

6
6
Coucke dropt nieuw bommetje vlak voor Anderlecht-Genk

RSC Anderlecht neemt het zondagavond op tegen KRC Genk. Vlak voor de aftrap van dat duel in het ...

270
270
VAR-fase bedaart gemoederen: Janssen én Samoise reageren

AA Gent heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt. Ondanks een vroege rode kaart voor ...

203
203
Cercle krijgt tik op eigen veld van debuterende Zebra's

Voor Rik De Mil is Jan Breydel nog steeds vruchtbare grond. Een gezwind Charleroi maakte deze ...

21
21
Grote terugkeer in basiself Anderlecht, Oh speerpunt Genk

RSC Anderlecht snakt na een erg woelige periode naar een gunstig resultaat. Liefst zondagavond al op ...

109
109
Janssen trekt pijnlijke conclusie na zure nederlaag

Antwerp FC is met een slipper aan het tweede luik van het seizoen begonnen. De Great Old verloor ...

187
187
De Ketelaere zet Serie A op stelten, Salah redt Liverpool

Charles De Ketelaere heeft zondag een gepast vervolg gegeven aan zijn goede prestatie bij de Rode ...

126
126
AA Gent-fans smullen: "Dankuwel Club Brugge!"

Na een wisselvallige start van het seizoen, zette AA Gent in het slot van de zomermercato nog een ...

232
232
RWDM fleurt fandag op en draait Seraing door gehaktmolen

RWDM greep vorig seizoen op dramatische wijze naast promotie. Onder leiding van nieuwbakken coach ...

51
51
Club door in UCL? Vandenbempt doet voorspelling

Volgende week is het zover, dan trekt de League Phase van de Champions League zich op gang. Club ...

212
212
Dankzij Skoras én VAR: tienkoppig Gent wint op Antwerp

AA Gent heeft het seizoen hervat met een cruciale zege. Ondanks een vroege rode kaart wonnen de ...

213
213
Hasi moet puzzelen: verrassende naam in basiself?

RSC Anderlecht heeft enkele woelige weken achter de rug. Een overwinning zondagavond op eigen veld ...

379
379
'Kompany laat zich gaan: megatransfer in 2026'

Bayern München heeft een puike seizoensstart achter de rug en won tot dusver al zijn ...

72
72
'Hoogspanning bij Club: furieuze Verhaeghe grijpt in'

Club Brugge opent komende donderdag zijn campagne in de League Phase van de Champions League. ...

976
976
Terecht rood voor Gent? Deschacht velt duidelijk oordeel

Nadat men in het slot van de transferperiode nog een extra kwaliteitsimpuls had doorgevoerd, wou AA ...

219
219
De Bruyne maakt Italianen wild: "Al die idioten ..."

Aanstaande donderdag is het zover, dan keert Kevin De Bruyne met SSC Napoli terug naar zijn ...

253
253
Ontslag Vandenhaute onvoldoende: nieuwe acties Anderlecht?

RSC Anderlecht kruist zondagavond op eigen veld de degens met KRC Genk. Dat wordt de eerste ...

726
726
Domino ingezet? DAZN bereikt eerste grote doorbraak

De Jupiler Pro League is inmiddels al 7 speeldagen ver, maar nog steeds werd geen akkoord gevonden ...

1022
1022
Twee debutanten bij Antwerp, Gent start met Skoras

In de Jupiler Pro League staat zondagmiddag weer een interessant duel op het programma. Zo nemen ...

64
64
Voetbalidolen Mbappé onthuld: "Hij was betoverd"

Gedurende zijn periode bij Paris Saint-Germain slaagde Kylian Mbappé er niet in om de ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Drie opties Stroeykens, transferschok Frenkie'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

164
164
Anderlecht-supporters krijgen ferme veeg uit de pan

Het zijn woelige tijden in het Lotto Park. Achter de schermen staat er heel wat te veranderen en ook ...

335
335

Meer sportnieuws