Beerschot kan PO II ruiken na gevleide zege

door
Beerschot kan PO II ruiken na gevleide zege

In de Jupiler Pro League stonden er deze week twee inhaalduels op het programma. Waasland-Beveren zag het degradatiespook op dinsdag verder opdoemen na thuisverlies tegen STVV (2-4). Woensdag stonden Beerschot en Sporting Charleroi tegenover elkaar in een rechtstreeks duel in strijd om een ticket voor Play-Off 2.

Voornamelijk De Ratten konden op Het Kiel een geweldige zaak doen. Mits winst tegen de Carolo’s kon Beerschot namelijk een flinke stap zetten richting die Play-Offs. Voor de mannen van Karim Belhocine was de overwinning dan weer een must om hun kansen daarop gaaf te houden. Niet vanzelfsprekend, want het was voor Charleroi alweer geleden van 30 januari wanneer ze voor het laatst nog eens de drie punten konden pakken.



Dat Beerschot dan ook meteen het initiatief nam was niet verwonderlijk te noemen. De Kielse Ratten kregen veel ruimte, al sprongen ze daar wel onzorgvuldig mee om. Afgezien van een gevaarlijke kopbal van Sukuzi kwamen de Antwerpenaren niet, en besloot Van Cleemput maar een handje te helpen. Na een domme fout op Sanyang ging de bal op de stip. Een koud kunstje voor Holzhauser: 1-0 na iets meer dan een halfuur spelen. Ook een matig Charleroi claimde tot tweemaal toe een strafschop. Tevergeefs echter, waardoor we met 1-0 de rust in gingen.

Van bij het begin van de tweede helft werd het duidelijk dat Charleroi uit een ander vaatje ging tappen, iets wat ook wel nodig was. Net na het halfuur leidde dat tot een eerste grote kans via Gholizadeh, maar Vanhamel stond pal. Enkele minuten later was het dan toch raak wanneer Nicholson de gelijkmaker krachtig kon binnenkoppen. Met een punt schoten de Carolo's echter weinig op, die dan ook op zoek gingen naar de zege. Echter kregen ze in het absolute slot nog het deksel op de neus. Een makkelijk gegeven strafschop werd opnieuw omgezet door Holzhauser, die gezien de tweede helft zo toch voor een gevleide 2-1 zege kon tekenen voor Beerschot.

Scoreverloop:
(34') Holzhauser 1-0 (strafschop)
(70') Nicholson 1-1
(90+4') Holzhauser 2-1 (strafschop)

LEES OOK: Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Verdiende zege Beerschot?

Meest recent

Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

20
20
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

36
36
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

17
17
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

22
22
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

29
29
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

55
55
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

83
83
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

249
249
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

44
44
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

254
254
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

881
881
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

58
58
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

115
115
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

196
196
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

539
539
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

552
552
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

395
395
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

537
537
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

161
161
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

511
511
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

650
650
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

50
50
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

122
122
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

187
187
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

41
41

Meer sportnieuws