Beerschot kan PO II ruiken na gevleide zege

door
Beerschot kan PO II ruiken na gevleide zege

In de Jupiler Pro League stonden er deze week twee inhaalduels op het programma. Waasland-Beveren zag het degradatiespook op dinsdag verder opdoemen na thuisverlies tegen STVV (2-4). Woensdag stonden Beerschot en Sporting Charleroi tegenover elkaar in een rechtstreeks duel in strijd om een ticket voor Play-Off 2.

Voornamelijk De Ratten konden op Het Kiel een geweldige zaak doen. Mits winst tegen de Carolo’s kon Beerschot namelijk een flinke stap zetten richting die Play-Offs. Voor de mannen van Karim Belhocine was de overwinning dan weer een must om hun kansen daarop gaaf te houden. Niet vanzelfsprekend, want het was voor Charleroi alweer geleden van 30 januari wanneer ze voor het laatst nog eens de drie punten konden pakken.



Dat Beerschot dan ook meteen het initiatief nam was niet verwonderlijk te noemen. De Kielse Ratten kregen veel ruimte, al sprongen ze daar wel onzorgvuldig mee om. Afgezien van een gevaarlijke kopbal van Sukuzi kwamen de Antwerpenaren niet, en besloot Van Cleemput maar een handje te helpen. Na een domme fout op Sanyang ging de bal op de stip. Een koud kunstje voor Holzhauser: 1-0 na iets meer dan een halfuur spelen. Ook een matig Charleroi claimde tot tweemaal toe een strafschop. Tevergeefs echter, waardoor we met 1-0 de rust in gingen.

Van bij het begin van de tweede helft werd het duidelijk dat Charleroi uit een ander vaatje ging tappen, iets wat ook wel nodig was. Net na het halfuur leidde dat tot een eerste grote kans via Gholizadeh, maar Vanhamel stond pal. Enkele minuten later was het dan toch raak wanneer Nicholson de gelijkmaker krachtig kon binnenkoppen. Met een punt schoten de Carolo's echter weinig op, die dan ook op zoek gingen naar de zege. Echter kregen ze in het absolute slot nog het deksel op de neus. Een makkelijk gegeven strafschop werd opnieuw omgezet door Holzhauser, die gezien de tweede helft zo toch voor een gevleide 2-1 zege kon tekenen voor Beerschot.

Scoreverloop:
(34') Holzhauser 1-0 (strafschop)
(70') Nicholson 1-1
(90+4') Holzhauser 2-1 (strafschop)

LEES OOK: Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Verdiende zege Beerschot?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

83
83
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

65
65
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

79
79
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

53
53
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

94
94
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

106
106
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

99
99
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

73
73
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

203
203
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

128
128
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

155
155
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

241
241
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

242
242
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

133
133
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

226
226
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

406
406
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

110
110
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

661
661
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

327
327
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

506
506
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

434
434
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

440
440
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

74
74

Meer sportnieuws