Details 'ongelooflijke deal' De Bruyne bekend

door
Details 'ongelooflijke deal' De Bruyne bekend

De kogel is door de kerk: Kevin De Bruyne zal ook de komende seizoenen voor Manchester City voetballen. Een verrassing is dit niet, maar door de aangekondigde contractverlenging is dit nu wel helemaal een zekerheid. Het betrof bovendien een unieke deal.

Dat is alvast hoe Kristof Terreur van Het Laatste Nieuws het benoemt. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano spreekt dan weer van een ‘ongelooflijke deal’. Reden? De Bruyne stond in voor zijn eigen persoon, en kwam er een akkoord zonder tussenkomst van makelaars.  Ongezien op topniveau, en iets waar de Rode Duivel veel lof voor krijgt. Intussen zijn ook verdere details bekend over de miljoenendeal.

Zo zou De Bruyne volgens The Sun iets meer gaan verdienen dan de 300 duizend pond per week die in zijn vorige verbintenis stond. Jaarlijks spreken we dan ook over iets meer dan 18 miljoen euro. Ook het bedrag dat wordt genoemd in Het Nieuwsblad, afgezien van tal van bonussen. Bij Het Laatste Nieuws hebben ze het echter over ‘veel meer dan de 18 miljoen euro die hij al verdiende’. Het lijkt dan ook nog gissen naar zijn exacte loonvoorwaarden.

Hoe dan ook wordt De Bruyne nu de onbetwiste topverdiener van Manchester City, óóit zelfs. Niet meer dan logisch uiteraard, gezien zijn status in het Etihad Stadium. KDB tekende tot 2025, wat maakt dat hij 34 wordt wanneer het nieuwe contract ten einde loopt. Een transfer naar een andere Europese grootmacht lijkt er dan ook niet meer in te zitten.

Helemaal geen issue voor De Bruyne, die bij City nog absoluut één droom wil verwezenlijken: de Champions League winnen. Die wens kan mogelijk dit seizoen nog in vervulling gaan, want The Cityzens zijn nog steeds actief op het Kampioenenbal. Dinsdag werd het heenduel in de kwartfinales tegen Dortmund alvast met 2-1 gewonnen, onder impuls van een sterke De Bruyne.

Die is overigens helemaal in de wolken met zijn nieuw contract: “We wonnen veel prijzen, onze huidige kern is sterk en de manier waarop we voetballen boeit me. Daarom was dit geen lastige keuze. Dat de club me deze verlenging geeft, toont dat ze me vertrouwt tot ik écht oud ben in voetbaltermen. Dat maakt mij en m'n familie trots.”

LEES OOK: Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

De juiste beslissing van KDB?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

80
80
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

58
58
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

29
29
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

22
22
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

16
16
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

126
126
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

56
56
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

93
93
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

139
139
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

106
106
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

12
12
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

387
387
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

149
149
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

85
85
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

115
115
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

46
46
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

217
217
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

258
258
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

140
140
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

354
354
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

130
130

Meer sportnieuws