Details 'ongelooflijke deal' De Bruyne bekend

door
Details 'ongelooflijke deal' De Bruyne bekend

De kogel is door de kerk: Kevin De Bruyne zal ook de komende seizoenen voor Manchester City voetballen. Een verrassing is dit niet, maar door de aangekondigde contractverlenging is dit nu wel helemaal een zekerheid. Het betrof bovendien een unieke deal.

Dat is alvast hoe Kristof Terreur van Het Laatste Nieuws het benoemt. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano spreekt dan weer van een ‘ongelooflijke deal’. Reden? De Bruyne stond in voor zijn eigen persoon, en kwam er een akkoord zonder tussenkomst van makelaars.  Ongezien op topniveau, en iets waar de Rode Duivel veel lof voor krijgt. Intussen zijn ook verdere details bekend over de miljoenendeal.

Zo zou De Bruyne volgens The Sun iets meer gaan verdienen dan de 300 duizend pond per week die in zijn vorige verbintenis stond. Jaarlijks spreken we dan ook over iets meer dan 18 miljoen euro. Ook het bedrag dat wordt genoemd in Het Nieuwsblad, afgezien van tal van bonussen. Bij Het Laatste Nieuws hebben ze het echter over ‘veel meer dan de 18 miljoen euro die hij al verdiende’. Het lijkt dan ook nog gissen naar zijn exacte loonvoorwaarden.

Hoe dan ook wordt De Bruyne nu de onbetwiste topverdiener van Manchester City, óóit zelfs. Niet meer dan logisch uiteraard, gezien zijn status in het Etihad Stadium. KDB tekende tot 2025, wat maakt dat hij 34 wordt wanneer het nieuwe contract ten einde loopt. Een transfer naar een andere Europese grootmacht lijkt er dan ook niet meer in te zitten.

Helemaal geen issue voor De Bruyne, die bij City nog absoluut één droom wil verwezenlijken: de Champions League winnen. Die wens kan mogelijk dit seizoen nog in vervulling gaan, want The Cityzens zijn nog steeds actief op het Kampioenenbal. Dinsdag werd het heenduel in de kwartfinales tegen Dortmund alvast met 2-1 gewonnen, onder impuls van een sterke De Bruyne.

Die is overigens helemaal in de wolken met zijn nieuw contract: “We wonnen veel prijzen, onze huidige kern is sterk en de manier waarop we voetballen boeit me. Daarom was dit geen lastige keuze. Dat de club me deze verlenging geeft, toont dat ze me vertrouwt tot ik écht oud ben in voetbaltermen. Dat maakt mij en m'n familie trots.”

LEES OOK: Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

De juiste beslissing van KDB?

Meest recent

Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

93
93
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

92
92
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

37
37
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

217
217
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

70
70
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

354
354
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

98
98
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

176
176
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

147
147
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

355
355
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

291
291
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

153
153
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

387
387
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

168
168
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1304
1304
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

211
211
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

145
145
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

37
37
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

684
684
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

942
942
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

445
445
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

465
465
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

164
164
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

259
259

Meer sportnieuws