'Club met behoorlijke vetpot transfermarkt op'

801 stemmen
'Club met behoorlijke vetpot transfermarkt op'

Club Brugge heeft zijn seizoen zaterdagavond hervat na een overwinning, maar op het veld van KV Kortrijk was geen sprake van overschot. Blauw-Zwart had het dan ook lastig met de omstandigheden en het zogenaamde 'vechtvoetbal' van KVK. Bovendien werden de flitsen van Noa Lang gemist.


Vervanger Tahith Chong kon andermaal niet overtuigen. De kans is dan ook klein dat er volgend seizoen een vervolg wordt gebreid aan deze samenwerking. Ook een verlenging van de huurbeurt van Nabil Dirar lijkt onwaarschijnlijk. David Okereke voldoet dan weer niet als flankspeler, terwijl de verhuurde Emmanuel Dennis allicht definitief verpatst wordt. Volgens Het Laatste Nieuws zal Club in de zomerse transferperiode dan ook op zoek gaan naar versterking voor de aanvallende flanken.

En daarbij zullen de Bruggelingen vermoedelijk hoog mikken, op spelers met het potentieel om een basisplaats te veroveren. HLN stelt dat er minstens twee van dat soort types nodig zullen zijn. Eerder geraakte al bekend dat Club wellicht ook een nieuwe reserve-doelman moet aantrekken en achterin mag er eveneens iets bij indien Stefano Denswil na zijn huurbeurt weer vertrekt. In tegenstelling tot vorig jaar, belooft het dus een drukke transferzomer te worden aan inkomende zijde.

UPDATE 07/04
Blauw-Zwart zal zijn handen dus meer dan vol hebben op de transfermarkt, gelukkig beschikken Vincent Mannaert en co over de nodige middelen. Uiteraard heeft een seizoen zonder publiek in de stadions zijn sporen nagelaten. En het beursfiasco leverde uiteindelijk ook geen extra middelen op. Maar de Champions League-deelname bezorgde Club wel een smak extra geld. Zo stelt Sport/Voetbalmagazine dat Club allicht een slordige 30 miljoen overhield aan zijn Europese campagne. En ook het CL-ticket voor volgend seizoen lijkt al verzekerd. De Bruggelingen kunnen dus op een behoorlijk vetpotje beroep doen om hun transferplannen te ontrollen. En dan laten we de extra inkomsten bij een eventuele verkoop van een sterkhouder nog buiten beschouwing.

LEES OOK: De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

Club gaat volgend seizoen nog sterker zijn ...

Meest recent

STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

13
13
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

76
76
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

11
11
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

54
54
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

76
76
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

66
66
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

108
108
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

152
152
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

28
28
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

124
124
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

265
265
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

327
327
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

312
312
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

56
56
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

56
56
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

186
186
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

109
109
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

118
118
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

88
88
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

192
192
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

302
302
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

305
305

Meer sportnieuws