'Club met behoorlijke vetpot transfermarkt op'

door
'Club met behoorlijke vetpot transfermarkt op'

Club Brugge heeft zijn seizoen zaterdagavond hervat na een overwinning, maar op het veld van KV Kortrijk was geen sprake van overschot. Blauw-Zwart had het dan ook lastig met de omstandigheden en het zogenaamde 'vechtvoetbal' van KVK. Bovendien werden de flitsen van Noa Lang gemist.


Vervanger Tahith Chong kon andermaal niet overtuigen. De kans is dan ook klein dat er volgend seizoen een vervolg wordt gebreid aan deze samenwerking. Ook een verlenging van de huurbeurt van Nabil Dirar lijkt onwaarschijnlijk. David Okereke voldoet dan weer niet als flankspeler, terwijl de verhuurde Emmanuel Dennis allicht definitief verpatst wordt. Volgens Het Laatste Nieuws zal Club in de zomerse transferperiode dan ook op zoek gaan naar versterking voor de aanvallende flanken.

En daarbij zullen de Bruggelingen vermoedelijk hoog mikken, op spelers met het potentieel om een basisplaats te veroveren. HLN stelt dat er minstens twee van dat soort types nodig zullen zijn. Eerder geraakte al bekend dat Club wellicht ook een nieuwe reserve-doelman moet aantrekken en achterin mag er eveneens iets bij indien Stefano Denswil na zijn huurbeurt weer vertrekt. In tegenstelling tot vorig jaar, belooft het dus een drukke transferzomer te worden aan inkomende zijde.

UPDATE 07/04
Blauw-Zwart zal zijn handen dus meer dan vol hebben op de transfermarkt, gelukkig beschikken Vincent Mannaert en co over de nodige middelen. Uiteraard heeft een seizoen zonder publiek in de stadions zijn sporen nagelaten. En het beursfiasco leverde uiteindelijk ook geen extra middelen op. Maar de Champions League-deelname bezorgde Club wel een smak extra geld. Zo stelt Sport/Voetbalmagazine dat Club allicht een slordige 30 miljoen overhield aan zijn Europese campagne. En ook het CL-ticket voor volgend seizoen lijkt al verzekerd. De Bruggelingen kunnen dus op een behoorlijk vetpotje beroep doen om hun transferplannen te ontrollen. En dan laten we de extra inkomsten bij een eventuele verkoop van een sterkhouder nog buiten beschouwing.

LEES OOK: Mannaert broedt op RSCA-plannetje: "Hij heeft al gebeld"

Club gaat volgend seizoen nog sterker zijn ...

Meest recent

Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

87
87
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

109
109
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

303
303
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

201
201
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

110
110
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

229
229
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

206
206
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

818
818
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

336
336
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

248
248
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

113
113
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

237
237
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

205
205
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

168
168
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

150
150
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

413
413
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

389
389
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

640
640
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

252
252
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

316
316
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

266
266
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

166
166
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

149
149
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

434
434

Meer sportnieuws