'Club met behoorlijke vetpot transfermarkt op'

door
'Club met behoorlijke vetpot transfermarkt op'

Club Brugge heeft zijn seizoen zaterdagavond hervat na een overwinning, maar op het veld van KV Kortrijk was geen sprake van overschot. Blauw-Zwart had het dan ook lastig met de omstandigheden en het zogenaamde 'vechtvoetbal' van KVK. Bovendien werden de flitsen van Noa Lang gemist.


Vervanger Tahith Chong kon andermaal niet overtuigen. De kans is dan ook klein dat er volgend seizoen een vervolg wordt gebreid aan deze samenwerking. Ook een verlenging van de huurbeurt van Nabil Dirar lijkt onwaarschijnlijk. David Okereke voldoet dan weer niet als flankspeler, terwijl de verhuurde Emmanuel Dennis allicht definitief verpatst wordt. Volgens Het Laatste Nieuws zal Club in de zomerse transferperiode dan ook op zoek gaan naar versterking voor de aanvallende flanken.

En daarbij zullen de Bruggelingen vermoedelijk hoog mikken, op spelers met het potentieel om een basisplaats te veroveren. HLN stelt dat er minstens twee van dat soort types nodig zullen zijn. Eerder geraakte al bekend dat Club wellicht ook een nieuwe reserve-doelman moet aantrekken en achterin mag er eveneens iets bij indien Stefano Denswil na zijn huurbeurt weer vertrekt. In tegenstelling tot vorig jaar, belooft het dus een drukke transferzomer te worden aan inkomende zijde.

UPDATE 07/04
Blauw-Zwart zal zijn handen dus meer dan vol hebben op de transfermarkt, gelukkig beschikken Vincent Mannaert en co over de nodige middelen. Uiteraard heeft een seizoen zonder publiek in de stadions zijn sporen nagelaten. En het beursfiasco leverde uiteindelijk ook geen extra middelen op. Maar de Champions League-deelname bezorgde Club wel een smak extra geld. Zo stelt Sport/Voetbalmagazine dat Club allicht een slordige 30 miljoen overhield aan zijn Europese campagne. En ook het CL-ticket voor volgend seizoen lijkt al verzekerd. De Bruggelingen kunnen dus op een behoorlijk vetpotje beroep doen om hun transferplannen te ontrollen. En dan laten we de extra inkomsten bij een eventuele verkoop van een sterkhouder nog buiten beschouwing.

LEES OOK: ‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Club gaat volgend seizoen nog sterker zijn ...

Meest recent

PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

2
2
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

39
39
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

48
48
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

64
64
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

125
125
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

57
57
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

222
222
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

127
127
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

378
378
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1034
1034
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

57
57
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

142
142
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

144
144
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

258
258
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

56
56
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

549
549
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

115
115
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

385
385
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

601
601
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

311
311
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

367
367
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

375
375
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

81
81
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

464
464

Meer sportnieuws