'Club met behoorlijke vetpot transfermarkt op'

801
'Club met behoorlijke vetpot transfermarkt op'

Club Brugge heeft zijn seizoen zaterdagavond hervat na een overwinning, maar op het veld van KV Kortrijk was geen sprake van overschot. Blauw-Zwart had het dan ook lastig met de omstandigheden en het zogenaamde 'vechtvoetbal' van KVK. Bovendien werden de flitsen van Noa Lang gemist.


Vervanger Tahith Chong kon andermaal niet overtuigen. De kans is dan ook klein dat er volgend seizoen een vervolg wordt gebreid aan deze samenwerking. Ook een verlenging van de huurbeurt van Nabil Dirar lijkt onwaarschijnlijk. David Okereke voldoet dan weer niet als flankspeler, terwijl de verhuurde Emmanuel Dennis allicht definitief verpatst wordt. Volgens Het Laatste Nieuws zal Club in de zomerse transferperiode dan ook op zoek gaan naar versterking voor de aanvallende flanken.

En daarbij zullen de Bruggelingen vermoedelijk hoog mikken, op spelers met het potentieel om een basisplaats te veroveren. HLN stelt dat er minstens twee van dat soort types nodig zullen zijn. Eerder geraakte al bekend dat Club wellicht ook een nieuwe reserve-doelman moet aantrekken en achterin mag er eveneens iets bij indien Stefano Denswil na zijn huurbeurt weer vertrekt. In tegenstelling tot vorig jaar, belooft het dus een drukke transferzomer te worden aan inkomende zijde.

UPDATE 07/04
Blauw-Zwart zal zijn handen dus meer dan vol hebben op de transfermarkt, gelukkig beschikken Vincent Mannaert en co over de nodige middelen. Uiteraard heeft een seizoen zonder publiek in de stadions zijn sporen nagelaten. En het beursfiasco leverde uiteindelijk ook geen extra middelen op. Maar de Champions League-deelname bezorgde Club wel een smak extra geld. Zo stelt Sport/Voetbalmagazine dat Club allicht een slordige 30 miljoen overhield aan zijn Europese campagne. En ook het CL-ticket voor volgend seizoen lijkt al verzekerd. De Bruggelingen kunnen dus op een behoorlijk vetpotje beroep doen om hun transferplannen te ontrollen. En dan laten we de extra inkomsten bij een eventuele verkoop van een sterkhouder nog buiten beschouwing.

LEES OOK: Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club gaat volgend seizoen nog sterker zijn ...

Meest recent

KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

13
13
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

57
57
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

24
24
Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

98
98
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

176
176
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

28
28
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

223
223
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

202
202
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

98
98
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

157
157
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

21
21
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

66
66
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

41
41
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

110
110
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

91
91
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

34
34
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

17
17
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

29
29
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

485
485
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

84
84
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

113
113
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

73
73
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

179
179

Meer sportnieuws