Engelse media lyrisch na nieuwe masterclass De Bruyne

542 stemmen
Engelse media lyrisch na nieuwe masterclass De Bruyne

In de Champions League zal Manchester City nog stevig aan de bak moeten om zijn plek in de halve finale te verzilveren. De leider in de Premier League kon zijn heenmatch tegen Borussia Dortmund dinsdagavond weliswaar winnen. Maar het verschil was veel te klein om volgende week met een gerust gevoel door te reizen naar Duitsland: 2-1.


Die beperkte marge heeft wel niets met Kevin De Bruyne te maken. De Rode Duivel nam zijn ploeg als aanvoerder immers op sleeptouw. Hij opende zelf de score en legde ook nog eens de basis voor de winnende treffer van Phil Foden. De Engelse media was achteraf dan ook erg lovend. "Hij was het hart van alles goed wat City deed. Een excellente prestatie van de kapitein", klinkt het bij Manchester Evening News.

Bij The Mirror zag men dan weer hoe onze landgenoot een statement maakte. "Uiteraard was het De Bruyne die het verschil maakte: hij scoorde de eerste goal, lanceerde de aanval voor de winner van Foden en leverde andermaal een 'Man van de Match'-prestatie af. Het leek alsof De Bruyne een persoonlijk statement wou maken en in de Champions League wou tonen dat hij er nog steeds staat. Het bewezen talent tegenover de toekomstige sterren van Dortmund."

De website FanNation had dan weer aandacht voor zijn defensieve arbeid. "De Bruyne controleerde de wedstrijd als een expert. Hij was ook bijzonder scherp bij elke losse bal of wanneer hij een kans zag om een tackle te maken." Slotwoord is voor CBS. "Hij frustreerde Dortmund met zijn positiespel. De superster deed het er allemaal zo gemakkelijk uitzien."

LEES OOK: Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

De Bruyne is de beste speler ter wereld op zijn positie ...

Meest recent

KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

34
34
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

77
77
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

27
27
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

27
27
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

239
239
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

143
143
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

220
220
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

128
128
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

198
198
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

101
101
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

348
348
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

159
159
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

289
289
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

202
202
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

128
128
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

140
140
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

107
107
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

817
817
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

242
242
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

227
227
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

838
838
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

262
262

Meer sportnieuws