'Spelers doen beklag: Gheysens duidelijk over ontslag Vercauteren'

door
'Spelers doen beklag: Gheysens duidelijk over ontslag Vercauteren'

Waar Antwerp FC een tweetal weken geleden nog lof oogstte na de zege op Club Brugge, kreeg de Great Old de voorbije dagen een pak kritiek te verwerken. Het 1-4-verlies tegen Anderlecht, de grootste thuisnederlaag sinds de terugkeer in 1A, liet immers zijn sporen na. Ook intern was de sfeer om te snijden.


Zo weet de krant Het Laatste Nieuws dat een deel van de spelersgroep maandagavond zijn beklag ging doen bij het bestuur. Binnen (een gedeelte van) de kleedkamer zou immers onvrede heersen over de aanpak van coach Frank Vercauteren. Die gaat naar verluidt te weinig van eigen kracht uit en kiest te fel voor een defensieve aanpak. Daarnaast zou de trainer zich veel te weinig laten gelden tijdens de wedstrijden. Het gebrek aan publiek is nochtans ideaal om vanaf de dug-out bij te sturen, maar Vercauteren zou dus veel te weinig van dat gegeven gebruik maken.

De clubleiding nam akte van de kritische spelers en gaf hen op bepaalde punten zeker geen ongelijk. Maar de spelers werden ook zelf duidelijk op hun plichten gewezen. Een ontslag van Vercauteren is in ieder geval niet aan de orde. Dat bevestigt preses Paul Gheysens zelf tegenover HLN. Al zal deze sportieve opdoffer hem uiteraard geen goed doen met oog op een contractverlenging. In ieder geval hoopt men binnen de club dat dit slechts een uitschuiver was en dat er volgend weekend een reactie volgt tegen Moeskroen.

LEES OOK: Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Vercauteren haalt te weinig uit deze spelersgroep ...

Meest recent

Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

99
99
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

135
135
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

52
52
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

14
14
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

255
255
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

124
124
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

73
73
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

219
219
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

155
155
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

340
340
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

211
211
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

428
428
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

384
384
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

49
49
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

64
64
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

282
282
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

112
112
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

433
433
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

105
105
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

225
225
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

249
249
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1051
1051
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

466
466
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

424
424
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

198
198

Meer sportnieuws