'Spelers doen beklag: Gheysens duidelijk over ontslag Vercauteren'

1202 stemmen
'Spelers doen beklag: Gheysens duidelijk over ontslag Vercauteren'

Waar Antwerp FC een tweetal weken geleden nog lof oogstte na de zege op Club Brugge, kreeg de Great Old de voorbije dagen een pak kritiek te verwerken. Het 1-4-verlies tegen Anderlecht, de grootste thuisnederlaag sinds de terugkeer in 1A, liet immers zijn sporen na. Ook intern was de sfeer om te snijden.


Zo weet de krant Het Laatste Nieuws dat een deel van de spelersgroep maandagavond zijn beklag ging doen bij het bestuur. Binnen (een gedeelte van) de kleedkamer zou immers onvrede heersen over de aanpak van coach Frank Vercauteren. Die gaat naar verluidt te weinig van eigen kracht uit en kiest te fel voor een defensieve aanpak. Daarnaast zou de trainer zich veel te weinig laten gelden tijdens de wedstrijden. Het gebrek aan publiek is nochtans ideaal om vanaf de dug-out bij te sturen, maar Vercauteren zou dus veel te weinig van dat gegeven gebruik maken.

De clubleiding nam akte van de kritische spelers en gaf hen op bepaalde punten zeker geen ongelijk. Maar de spelers werden ook zelf duidelijk op hun plichten gewezen. Een ontslag van Vercauteren is in ieder geval niet aan de orde. Dat bevestigt preses Paul Gheysens zelf tegenover HLN. Al zal deze sportieve opdoffer hem uiteraard geen goed doen met oog op een contractverlenging. In ieder geval hoopt men binnen de club dat dit slechts een uitschuiver was en dat er volgend weekend een reactie volgt tegen Moeskroen.

LEES OOK: 'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Vercauteren haalt te weinig uit deze spelersgroep ...

Meest recent

Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

31
31
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

32
32
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

143
143
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

32
32
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

45
45
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

75
75
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

315
315
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

29
29
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

74
74
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

216
216
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

150
150
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

115
115
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

90
90
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

154
154
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

415
415
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

78
78
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

459
459
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

102
102
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

325
325
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

519
519
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

375
375
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

475
475
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

561
561
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

932
932

Meer sportnieuws