'Spelers doen beklag: Gheysens duidelijk over ontslag Vercauteren'

1202 stemmen
'Spelers doen beklag: Gheysens duidelijk over ontslag Vercauteren'

Waar Antwerp FC een tweetal weken geleden nog lof oogstte na de zege op Club Brugge, kreeg de Great Old de voorbije dagen een pak kritiek te verwerken. Het 1-4-verlies tegen Anderlecht, de grootste thuisnederlaag sinds de terugkeer in 1A, liet immers zijn sporen na. Ook intern was de sfeer om te snijden.


Zo weet de krant Het Laatste Nieuws dat een deel van de spelersgroep maandagavond zijn beklag ging doen bij het bestuur. Binnen (een gedeelte van) de kleedkamer zou immers onvrede heersen over de aanpak van coach Frank Vercauteren. Die gaat naar verluidt te weinig van eigen kracht uit en kiest te fel voor een defensieve aanpak. Daarnaast zou de trainer zich veel te weinig laten gelden tijdens de wedstrijden. Het gebrek aan publiek is nochtans ideaal om vanaf de dug-out bij te sturen, maar Vercauteren zou dus veel te weinig van dat gegeven gebruik maken.

De clubleiding nam akte van de kritische spelers en gaf hen op bepaalde punten zeker geen ongelijk. Maar de spelers werden ook zelf duidelijk op hun plichten gewezen. Een ontslag van Vercauteren is in ieder geval niet aan de orde. Dat bevestigt preses Paul Gheysens zelf tegenover HLN. Al zal deze sportieve opdoffer hem uiteraard geen goed doen met oog op een contractverlenging. In ieder geval hoopt men binnen de club dat dit slechts een uitschuiver was en dat er volgend weekend een reactie volgt tegen Moeskroen.

LEES OOK: Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit
165

Vercauteren haalt te weinig uit deze spelersgroep ...

Meest recent

Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

4
4
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

18
18
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

6
6
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

84
84
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

165
165
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

321
321
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

18
18
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

101
101
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

77
77
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

529
529
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

592
592
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

77
77
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

648
648
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

293
293
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

112
112
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

982
982
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

905
905
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

158
158
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

335
335
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

143
143
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

642
642
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

207
207
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

144
144
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

945
945
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

364
364

Meer sportnieuws