'Real Madrid speelt geniepig Haaland-spelletje'

door
'Real Madrid speelt geniepig Haaland-spelletje'

Zaakwaarnemer Mino Raiola en vader Alf-Inge Haaland hebben deze week oriënterende gesprekken gevoerd over een toptransfer voor Erling Braut Haaland. Ook Real Madrid kreeg bezoek. De Koninklijke zijn zoals geweten op zoek naar een topaanvaller en de Noorse wonderboy zou dus aan de vereisten voldoen.


Al wil coach Zinedine Zidane dat voorlopig nog niet bevestigen. "Haaland is geen speler van mij", benadrukte Zidane vrijdag op de persconferentie in Madrid. De journalisten besloten vervolgens alsnog door te vragen en dat viel blijkbaar slecht. "Ik zal niet ingaan op dingen die er buiten allemaal gebeuren. Ik word er moe van. Ik word er moe van om steeds hetzelfde te moeten zeggen. Wat er volgend seizoen gebeurt, weet ik niet."

UPDATE 06/04
Het kamp-Haaland schoof dus aan tafel bij Real, maar Eurosport stelt nu dat de Noorse spits helemaal geen concrete optie is voor de Koninklijke. De Spaanse titelverdediger zou zijn interesse gebruiken om de prijs op te voeren. Op die manier zet het de concurrenten, waaronder aartsrivaal FC Barcelona, een financiële hak. Real zou overigens geen zin hebben om deals te sluiten waarbij Raiola betrokken is. Naar verluidt waren zijn eisen in de voorbije jaren te buitensporig toen de Madrilenen zich meldden voor spelers als Paul Pogba.

De werkgever van Thibaut Courtois en Eden Hazard blijft evenwel toch op zoek naar een nieuwe topaanvaller. Volgens Eurosport blijft Kylian Mbappé hét topdoelwit. Indien de Fransman komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat, maakt Real ook een aanzienlijke kans. Verlengt Mbappé toch bij Paris Saint-Germain, zullen de Spanjaarden verder moeten kijken.

LEES OOK: 'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Wie zou u verkiezen als preses van Real Madrid?

Meest recent

Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

31
31
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

69
69
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

36
36
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

85
85
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

63
63
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

96
96
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

44
44
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

28
28
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

173
173
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

77
77
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

255
255
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

340
340
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

94
94
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

174
174
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

358
358
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

171
171
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

356
356
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

150
150
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

367
367
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

349
349
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

311
311
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

602
602
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

619
619
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

114
114
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

223
223

Meer sportnieuws