'Real Madrid speelt geniepig Haaland-spelletje'

303 stemmen
'Real Madrid speelt geniepig Haaland-spelletje'

Zaakwaarnemer Mino Raiola en vader Alf-Inge Haaland hebben deze week oriënterende gesprekken gevoerd over een toptransfer voor Erling Braut Haaland. Ook Real Madrid kreeg bezoek. De Koninklijke zijn zoals geweten op zoek naar een topaanvaller en de Noorse wonderboy zou dus aan de vereisten voldoen.


Al wil coach Zinedine Zidane dat voorlopig nog niet bevestigen. "Haaland is geen speler van mij", benadrukte Zidane vrijdag op de persconferentie in Madrid. De journalisten besloten vervolgens alsnog door te vragen en dat viel blijkbaar slecht. "Ik zal niet ingaan op dingen die er buiten allemaal gebeuren. Ik word er moe van. Ik word er moe van om steeds hetzelfde te moeten zeggen. Wat er volgend seizoen gebeurt, weet ik niet."

UPDATE 06/04
Het kamp-Haaland schoof dus aan tafel bij Real, maar Eurosport stelt nu dat de Noorse spits helemaal geen concrete optie is voor de Koninklijke. De Spaanse titelverdediger zou zijn interesse gebruiken om de prijs op te voeren. Op die manier zet het de concurrenten, waaronder aartsrivaal FC Barcelona, een financiële hak. Real zou overigens geen zin hebben om deals te sluiten waarbij Raiola betrokken is. Naar verluidt waren zijn eisen in de voorbije jaren te buitensporig toen de Madrilenen zich meldden voor spelers als Paul Pogba.

De werkgever van Thibaut Courtois en Eden Hazard blijft evenwel toch op zoek naar een nieuwe topaanvaller. Volgens Eurosport blijft Kylian Mbappé hét topdoelwit. Indien de Fransman komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat, maakt Real ook een aanzienlijke kans. Verlengt Mbappé toch bij Paris Saint-Germain, zullen de Spanjaarden verder moeten kijken.

LEES OOK: 'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Wie zou u verkiezen als preses van Real Madrid?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

8
8
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

81
81
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

17
17
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

10
10
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

35
35
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

69
69
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

164
164
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

613
613
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

103
103
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

197
197
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

154
154
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

135
135
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

255
255
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

43
43
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

161
161
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

502
502
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

242
242
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

223
223
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

465
465
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

340
340
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

148
148
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws