'Club Brugge moet serieus vrezen voor vertrek Lang'

door
'Club Brugge moet serieus vrezen voor vertrek Lang'

Club Brugge staat volgende week zondag voor de clash op het veld van aartsrivaal RSC Anderlecht, dat de laatste weken in goede doen is. Blauw-Zwart hoopt om dan weer beroep te kunnen doen op Noa Lang. Die werkt hard aan zijn comeback nadat hij geblesseerd uitviel tijdens het EK U21.


Afgelopen weekend tegen KV Kortrijk (1-2-zege) werd nog maar eens duidelijk dat Blauw-Zwart behoorlijk afhankelijk is van de flitsen van de Nederlandse smaakmaker. Philippe Clement en co hopen dan ook dat hij zo snel mogelijk weer kan aansluiten bij de groep. Ondertussen is het koffiedik kijken of Lang komend seizoen nog op Jan Breydel te bewonderen zal zijn. Volgens Het Laatste Nieuws is het immers quasi zeker dat er tijdens de zomermercato een 'offer you can't refuse' zal binnenlopen voor het Brugse goudhaantje. De krant heeft het zelfs over een veelvoud van de zes miljoen euro die Club aan Ajax betaalde om hem definitief over te nemen.

Lang liet zelf al verstaan dat hij een vertrek niet op voorhand uitsluit omdat hij niemand wil voorliegen. De Nederlandse belofte-international is dan ook bijzonder ambitieus en maakt er geen geheim van dat hij op termijn wil doorgroeien naar de Europese top. Blauw-Zwart wil hem uiteraard liefst nog minstens een seizoen behouden en zal daar ongetwijfeld alles aan doen. Maar als er straks een recordaanbieding op tafel ligt, zal ook het Brugse bestuur twee keer moeten nadenken. De financiële gevolgen van een quasi volledig seizoen zonder publiek zijn namelijk groot. Indien Lang toch vertrekt, zal er wel een vervanger van hetzelfde kaliber worden gezocht.

LEES OOK: Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

Denkt u dat Lang volgend seizoen nog bij Club speelt?

Meest recent

Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

22
22
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

278
278
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

147
147
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

187
187
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

209
209
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

616
616
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

17
17
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

186
186
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

330
330
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

186
186
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

60
60
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

287
287
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

82
82
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

96
96
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

252
252
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

386
386
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

126
126
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

101
101
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

179
179
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

255
255
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

1207
1207
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

207
207
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

314
314
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

177
177

Meer sportnieuws