'Club Brugge moet serieus vrezen voor vertrek Lang'

door
'Club Brugge moet serieus vrezen voor vertrek Lang'

Club Brugge staat volgende week zondag voor de clash op het veld van aartsrivaal RSC Anderlecht, dat de laatste weken in goede doen is. Blauw-Zwart hoopt om dan weer beroep te kunnen doen op Noa Lang. Die werkt hard aan zijn comeback nadat hij geblesseerd uitviel tijdens het EK U21.


Afgelopen weekend tegen KV Kortrijk (1-2-zege) werd nog maar eens duidelijk dat Blauw-Zwart behoorlijk afhankelijk is van de flitsen van de Nederlandse smaakmaker. Philippe Clement en co hopen dan ook dat hij zo snel mogelijk weer kan aansluiten bij de groep. Ondertussen is het koffiedik kijken of Lang komend seizoen nog op Jan Breydel te bewonderen zal zijn. Volgens Het Laatste Nieuws is het immers quasi zeker dat er tijdens de zomermercato een 'offer you can't refuse' zal binnenlopen voor het Brugse goudhaantje. De krant heeft het zelfs over een veelvoud van de zes miljoen euro die Club aan Ajax betaalde om hem definitief over te nemen.

Lang liet zelf al verstaan dat hij een vertrek niet op voorhand uitsluit omdat hij niemand wil voorliegen. De Nederlandse belofte-international is dan ook bijzonder ambitieus en maakt er geen geheim van dat hij op termijn wil doorgroeien naar de Europese top. Blauw-Zwart wil hem uiteraard liefst nog minstens een seizoen behouden en zal daar ongetwijfeld alles aan doen. Maar als er straks een recordaanbieding op tafel ligt, zal ook het Brugse bestuur twee keer moeten nadenken. De financiële gevolgen van een quasi volledig seizoen zonder publiek zijn namelijk groot. Indien Lang toch vertrekt, zal er wel een vervanger van hetzelfde kaliber worden gezocht.

LEES OOK: Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Denkt u dat Lang volgend seizoen nog bij Club speelt?

Meest recent

Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

21
21
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

35
35
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

170
170
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

27
27
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

83
83
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

138
138
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

286
286
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

119
119
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

59
59
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

54
54
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

57
57
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

140
140
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

136
136
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

373
373
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

73
73
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

31
31
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

138
138
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

156
156
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

71
71
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

777
777
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

265
265
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

136
136
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

483
483
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

231
231

Meer sportnieuws