'Club Brugge moet serieus vrezen voor vertrek Lang'

door
'Club Brugge moet serieus vrezen voor vertrek Lang'

Club Brugge staat volgende week zondag voor de clash op het veld van aartsrivaal RSC Anderlecht, dat de laatste weken in goede doen is. Blauw-Zwart hoopt om dan weer beroep te kunnen doen op Noa Lang. Die werkt hard aan zijn comeback nadat hij geblesseerd uitviel tijdens het EK U21.


Afgelopen weekend tegen KV Kortrijk (1-2-zege) werd nog maar eens duidelijk dat Blauw-Zwart behoorlijk afhankelijk is van de flitsen van de Nederlandse smaakmaker. Philippe Clement en co hopen dan ook dat hij zo snel mogelijk weer kan aansluiten bij de groep. Ondertussen is het koffiedik kijken of Lang komend seizoen nog op Jan Breydel te bewonderen zal zijn. Volgens Het Laatste Nieuws is het immers quasi zeker dat er tijdens de zomermercato een 'offer you can't refuse' zal binnenlopen voor het Brugse goudhaantje. De krant heeft het zelfs over een veelvoud van de zes miljoen euro die Club aan Ajax betaalde om hem definitief over te nemen.

Lang liet zelf al verstaan dat hij een vertrek niet op voorhand uitsluit omdat hij niemand wil voorliegen. De Nederlandse belofte-international is dan ook bijzonder ambitieus en maakt er geen geheim van dat hij op termijn wil doorgroeien naar de Europese top. Blauw-Zwart wil hem uiteraard liefst nog minstens een seizoen behouden en zal daar ongetwijfeld alles aan doen. Maar als er straks een recordaanbieding op tafel ligt, zal ook het Brugse bestuur twee keer moeten nadenken. De financiële gevolgen van een quasi volledig seizoen zonder publiek zijn namelijk groot. Indien Lang toch vertrekt, zal er wel een vervanger van hetzelfde kaliber worden gezocht.

LEES OOK: Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Denkt u dat Lang volgend seizoen nog bij Club speelt?

Meest recent

Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

5
5
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

17
17
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

33
33
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

37
37
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

147
147
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

25
25
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

100
100
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

238
238
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

208
208
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

63
63
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

330
330
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

296
296
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

178
178
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

499
499
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

175
175
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

208
208
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

144
144
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

240
240
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

273
273
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

134
134
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

434
434
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

106
106
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

97
97
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

833
833

Meer sportnieuws