'Club Brugge moet serieus vrezen voor vertrek Lang'

827
'Club Brugge moet serieus vrezen voor vertrek Lang'

Club Brugge staat volgende week zondag voor de clash op het veld van aartsrivaal RSC Anderlecht, dat de laatste weken in goede doen is. Blauw-Zwart hoopt om dan weer beroep te kunnen doen op Noa Lang. Die werkt hard aan zijn comeback nadat hij geblesseerd uitviel tijdens het EK U21.


Afgelopen weekend tegen KV Kortrijk (1-2-zege) werd nog maar eens duidelijk dat Blauw-Zwart behoorlijk afhankelijk is van de flitsen van de Nederlandse smaakmaker. Philippe Clement en co hopen dan ook dat hij zo snel mogelijk weer kan aansluiten bij de groep. Ondertussen is het koffiedik kijken of Lang komend seizoen nog op Jan Breydel te bewonderen zal zijn. Volgens Het Laatste Nieuws is het immers quasi zeker dat er tijdens de zomermercato een 'offer you can't refuse' zal binnenlopen voor het Brugse goudhaantje. De krant heeft het zelfs over een veelvoud van de zes miljoen euro die Club aan Ajax betaalde om hem definitief over te nemen.

Lang liet zelf al verstaan dat hij een vertrek niet op voorhand uitsluit omdat hij niemand wil voorliegen. De Nederlandse belofte-international is dan ook bijzonder ambitieus en maakt er geen geheim van dat hij op termijn wil doorgroeien naar de Europese top. Blauw-Zwart wil hem uiteraard liefst nog minstens een seizoen behouden en zal daar ongetwijfeld alles aan doen. Maar als er straks een recordaanbieding op tafel ligt, zal ook het Brugse bestuur twee keer moeten nadenken. De financiële gevolgen van een quasi volledig seizoen zonder publiek zijn namelijk groot. Indien Lang toch vertrekt, zal er wel een vervanger van hetzelfde kaliber worden gezocht.

LEES OOK: Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Denkt u dat Lang volgend seizoen nog bij Club speelt?

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

31
31
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

51
51
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

38
38
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

101
101
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

142
142
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

68
68
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

40
40
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

172
172
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

84
84
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

157
157
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

183
183
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

71
71
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

359
359
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

254
254
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

206
206
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

958
958
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

380
380
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

157
157
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

281
281
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

659
659

Meer sportnieuws