Raiola reageert op krankzinnig Haaland-gerucht

door
Raiola reageert op krankzinnig Haaland-gerucht

De strijd om Erling Haaland lijkt helemaal aan het losbarsten te zijn. Zo geraakte bekend dat vader Alf-Inge Haaland en makelaar Mino Raiola donderdag samen overleg hadden met FC Barcelona. Ook met vertegenwoordigers van Real Madrid zou onderhandeld zijn en de Engelse topclubs moeten nog aan bod komen.


Er is dus één en ander te bewegen rond Haaland, maar wie de spits wil aantrekken zal over een serieus budget moeten beschikken. Zo kwam radiostation RAC1 met de details over de vermeende voorwaarden die Raiola en Haaland sr. hebben neergelegd op Camp Nou. En die zijn behoorlijk hallucinant. Zo zou Raiola zelf een commissie van 20 miljoen euro verlangen, ook vader Haaland vraag zo'n bedrag. De speler zelf zou dan weer een jaarsalaris van 30 miljoen eisen. Bovendien is het een vereiste dat Lionel Messi blijft.

Naast die krankzinnige eisen zou ook nog eens een transfersom betaald moeten worden aan Borussia Dortmund. En de Duitsers lijken geen vrede te nemen met minder dan 100 miljoen euro, wellicht is zelfs nog een pak meer nodig. Momenteel lijken de Catalanen dan ook niet in staat om te voldoen aan het financiële plaatje.

UPDATE 05/04
Inmiddels heeft Raiola ook zelf gereageerd op de berichtgeving van RAC1. Hij deelde via Twitter enkele nieuwskoppen en voegde daaraan doe dat dit niet waar is. "Fake news travel quick and far", klonk het. De Italiaanse Nederlander ontkent dus dat hij dergelijke bedragen gevraagd heeft, nochtans liepen zijn eerdere commissies bij dergelijke transfers ook op tot de nodige miljoenen. Al zullen we daar wellicht nooit het fijne van weten. Over transferstatus van Haaland gaf de notoire makelaar verder geen details vrij.

LEES OOK: 'Transferverzoek ingediend: titanenstrijd Club en Anderlecht'

De samenwerking met Raiola is geen goede zaak voor Haaland ...

Meest recent

Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

3
3
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

11
11
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

58
58
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

29
29
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

68
68
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

66
66
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

83
83
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

168
168
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

170
170
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

326
326
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

164
164
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

233
233
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

184
184
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

134
134
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

119
119
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

377
377
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

427
427
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

381
381
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

88
88
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

421
421
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

264
264
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

350
350
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

111
111
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

713
713

Meer sportnieuws