Raiola reageert op krankzinnig Haaland-gerucht

180 stemmen
Raiola reageert op krankzinnig Haaland-gerucht

De strijd om Erling Haaland lijkt helemaal aan het losbarsten te zijn. Zo geraakte bekend dat vader Alf-Inge Haaland en makelaar Mino Raiola donderdag samen overleg hadden met FC Barcelona. Ook met vertegenwoordigers van Real Madrid zou onderhandeld zijn en de Engelse topclubs moeten nog aan bod komen.


Er is dus één en ander te bewegen rond Haaland, maar wie de spits wil aantrekken zal over een serieus budget moeten beschikken. Zo kwam radiostation RAC1 met de details over de vermeende voorwaarden die Raiola en Haaland sr. hebben neergelegd op Camp Nou. En die zijn behoorlijk hallucinant. Zo zou Raiola zelf een commissie van 20 miljoen euro verlangen, ook vader Haaland vraag zo'n bedrag. De speler zelf zou dan weer een jaarsalaris van 30 miljoen eisen. Bovendien is het een vereiste dat Lionel Messi blijft.

Naast die krankzinnige eisen zou ook nog eens een transfersom betaald moeten worden aan Borussia Dortmund. En de Duitsers lijken geen vrede te nemen met minder dan 100 miljoen euro, wellicht is zelfs nog een pak meer nodig. Momenteel lijken de Catalanen dan ook niet in staat om te voldoen aan het financiële plaatje.

UPDATE 05/04
Inmiddels heeft Raiola ook zelf gereageerd op de berichtgeving van RAC1. Hij deelde via Twitter enkele nieuwskoppen en voegde daaraan doe dat dit niet waar is. "Fake news travel quick and far", klonk het. De Italiaanse Nederlander ontkent dus dat hij dergelijke bedragen gevraagd heeft, nochtans liepen zijn eerdere commissies bij dergelijke transfers ook op tot de nodige miljoenen. Al zullen we daar wellicht nooit het fijne van weten. Over transferstatus van Haaland gaf de notoire makelaar verder geen details vrij.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

De samenwerking met Raiola is geen goede zaak voor Haaland ...

Meest recent

'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

4
4
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

93
93
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

186
186
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

234
234
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

58
58
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

487
487
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

566
566
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

301
301
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

429
429
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

66
66
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

209
209
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

66
66
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

115
115
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

542
542
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

714
714
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

223
223
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

167
167
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

189
189
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

441
441
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

109
109
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

124
124
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

193
193
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

628
628
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

86
86
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

570
570

Meer sportnieuws