Raiola reageert op krankzinnig Haaland-gerucht

door
Raiola reageert op krankzinnig Haaland-gerucht

De strijd om Erling Haaland lijkt helemaal aan het losbarsten te zijn. Zo geraakte bekend dat vader Alf-Inge Haaland en makelaar Mino Raiola donderdag samen overleg hadden met FC Barcelona. Ook met vertegenwoordigers van Real Madrid zou onderhandeld zijn en de Engelse topclubs moeten nog aan bod komen.


Er is dus één en ander te bewegen rond Haaland, maar wie de spits wil aantrekken zal over een serieus budget moeten beschikken. Zo kwam radiostation RAC1 met de details over de vermeende voorwaarden die Raiola en Haaland sr. hebben neergelegd op Camp Nou. En die zijn behoorlijk hallucinant. Zo zou Raiola zelf een commissie van 20 miljoen euro verlangen, ook vader Haaland vraag zo'n bedrag. De speler zelf zou dan weer een jaarsalaris van 30 miljoen eisen. Bovendien is het een vereiste dat Lionel Messi blijft.

Naast die krankzinnige eisen zou ook nog eens een transfersom betaald moeten worden aan Borussia Dortmund. En de Duitsers lijken geen vrede te nemen met minder dan 100 miljoen euro, wellicht is zelfs nog een pak meer nodig. Momenteel lijken de Catalanen dan ook niet in staat om te voldoen aan het financiële plaatje.

UPDATE 05/04
Inmiddels heeft Raiola ook zelf gereageerd op de berichtgeving van RAC1. Hij deelde via Twitter enkele nieuwskoppen en voegde daaraan doe dat dit niet waar is. "Fake news travel quick and far", klonk het. De Italiaanse Nederlander ontkent dus dat hij dergelijke bedragen gevraagd heeft, nochtans liepen zijn eerdere commissies bij dergelijke transfers ook op tot de nodige miljoenen. Al zullen we daar wellicht nooit het fijne van weten. Over transferstatus van Haaland gaf de notoire makelaar verder geen details vrij.

LEES OOK: 'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De samenwerking met Raiola is geen goede zaak voor Haaland ...

Meest recent

Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

1
1
Plots lof voor Renard: "Anders dan met Fredberg"

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

48
48
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

101
101
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

26
26
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

79
79
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

311
311
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

108
108
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

82
82
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

170
170
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

80
80
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

161
161
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

134
134
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

43
43
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

86
86
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

333
333
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

88
88
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

367
367
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

38
38
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

89
89
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

110
110
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

322
322
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

257
257
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

605
605
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

581
581

Meer sportnieuws