TRANSFERUURTJE: 'Vertrek Lokonga stap dichter, Neymar zorgt voor schok'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vertrek Lokonga stap dichter, Neymar zorgt voor schok'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Albert Sambi Lokonga zal Anderlecht in de zomer zo goed als zeker verlaten. De Italiaanse journalist Nicolo Schira bevestigt dat er interesse is van AC Milan en de nummer 2 in de Serie A zou steeds concreter zijn. Daarnaast wordt RSCA ook aan versterking gelinkt. Zo meldt het Spaanse TodoFichajes dat Sporting het vizier richt op linkerverdediger Gabriel Gudmundsson. De Zweedse belofte-international is een vaste basisspeler bij het Nederlandse Groningen, waar hij nog een contract heeft lopen tot en met 2022.

Maxime Lestienne zit de laatste weken alsmaar vaker op de bank bij Standard en er lijken stilaan twijfels te ontstaan rond zijn toekomst op Sclessin. De flankaanvaller doet zelf ook geen moeite om die twijfels weg te nemen. "Wat betreft mijn toekomst: ik weet het niet", vertelt hij immers aan RTBF. "Ik heb nog één jaar contract. We zullen zien of er zich straks een opportuniteit aandient."

Cercle Brugge deed vorige zomer zaken met de Engelse topclub Chelsea. Het wist Ike Ugbo voor een jaar te huren en bedong ook een aankoopoptie. Volgens Het Nieuwsblad bedraagt die wel vijf miljoen euro, wat een pittige som geld is. Toch zou een definitieve transfer niet uitgesloten zijn, op termijn kan de spits immers nog een meerwaarde opbrengen.

BUITENLAND
Neymar heeft naar verluidt voor een grote schok gezorgd. De steraanvaller heeft zijn maatje Lionel Messi kenbaar gemaakt dat hij na volgend seizoen een comeback wil maken bij FC Barcelona. Hij zou zijn overeenkomst bij Paris Saint-Germain dus niet willen verlengen. Volgens Ara heeft Neymar besloten om zijn contract uit te dienen en vervolgens via een transfervrije status zijn Barcelona-hereniging mogelijk te maken.

Volgens de Engelse tak van ESPN zou Liverpool er steeds meer rekening mee houden dat Mohamed Salah (28) na het seizoen andere oorden opzoekt. Hij liet zelf ook al verstaan open te staan voor een transfer naar Real Madrid of FC Barcelona. Al is het maar de vraag of de Spaanse ploegen over voldoende middelen én interesse beschikken om hem over te nemen. En waar een vertrek vorige zomer nog onbespreekbaar was, zou Liverpool dit keer niet op voorhand 'neen' zeggen.

Volgens The Sun ligt Chelsea effectief in pole positie om Sergio Agüero volgend seizoen aan te trekken. En daarvoor heeft het flink wat budget klaar. De Londense topclub wil namelijk het jaarsalaris van Agüero bij Manchester City integraal overnemen. Volgens The Sun bedraagt zijn jaarlijks loon iets meer dan 15 miljoen euro per jaar.

LEES OOK: Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Denkt u dat Lokonga het niveau van Milan nu al aankan?

Meest recent

UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

28
28
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

14
14
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

74
74
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

100
100
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

56
56
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

29
29
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

199
199
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

343
343
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

555
555
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

297
297
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

95
95
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

106
106
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

399
399
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

159
159
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

249
249
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

105
105
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

268
268
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

461
461
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

195
195
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

574
574
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

112
112
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

117
117
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66

Meer sportnieuws