TRANSFERUURTJE: 'Vertrek Lokonga stap dichter, Neymar zorgt voor schok'

373 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Vertrek Lokonga stap dichter, Neymar zorgt voor schok'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Albert Sambi Lokonga zal Anderlecht in de zomer zo goed als zeker verlaten. De Italiaanse journalist Nicolo Schira bevestigt dat er interesse is van AC Milan en de nummer 2 in de Serie A zou steeds concreter zijn. Daarnaast wordt RSCA ook aan versterking gelinkt. Zo meldt het Spaanse TodoFichajes dat Sporting het vizier richt op linkerverdediger Gabriel Gudmundsson. De Zweedse belofte-international is een vaste basisspeler bij het Nederlandse Groningen, waar hij nog een contract heeft lopen tot en met 2022.

Maxime Lestienne zit de laatste weken alsmaar vaker op de bank bij Standard en er lijken stilaan twijfels te ontstaan rond zijn toekomst op Sclessin. De flankaanvaller doet zelf ook geen moeite om die twijfels weg te nemen. "Wat betreft mijn toekomst: ik weet het niet", vertelt hij immers aan RTBF. "Ik heb nog één jaar contract. We zullen zien of er zich straks een opportuniteit aandient."

Cercle Brugge deed vorige zomer zaken met de Engelse topclub Chelsea. Het wist Ike Ugbo voor een jaar te huren en bedong ook een aankoopoptie. Volgens Het Nieuwsblad bedraagt die wel vijf miljoen euro, wat een pittige som geld is. Toch zou een definitieve transfer niet uitgesloten zijn, op termijn kan de spits immers nog een meerwaarde opbrengen.

BUITENLAND
Neymar heeft naar verluidt voor een grote schok gezorgd. De steraanvaller heeft zijn maatje Lionel Messi kenbaar gemaakt dat hij na volgend seizoen een comeback wil maken bij FC Barcelona. Hij zou zijn overeenkomst bij Paris Saint-Germain dus niet willen verlengen. Volgens Ara heeft Neymar besloten om zijn contract uit te dienen en vervolgens via een transfervrije status zijn Barcelona-hereniging mogelijk te maken.

Volgens de Engelse tak van ESPN zou Liverpool er steeds meer rekening mee houden dat Mohamed Salah (28) na het seizoen andere oorden opzoekt. Hij liet zelf ook al verstaan open te staan voor een transfer naar Real Madrid of FC Barcelona. Al is het maar de vraag of de Spaanse ploegen over voldoende middelen én interesse beschikken om hem over te nemen. En waar een vertrek vorige zomer nog onbespreekbaar was, zou Liverpool dit keer niet op voorhand 'neen' zeggen.

Volgens The Sun ligt Chelsea effectief in pole positie om Sergio Agüero volgend seizoen aan te trekken. En daarvoor heeft het flink wat budget klaar. De Londense topclub wil namelijk het jaarsalaris van Agüero bij Manchester City integraal overnemen. Volgens The Sun bedraagt zijn jaarlijks loon iets meer dan 15 miljoen euro per jaar.

LEES OOK: Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Denkt u dat Lokonga het niveau van Milan nu al aankan?

Meest recent

Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Er hing gisteren iets in de lucht rond Brandon Mechele. Alsof deze wedstrijd meer zou worden dan ...

5
5
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

12
12
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

7
7
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

9
9
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

63
63
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

134
134
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

38
38
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

128
128
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

26
26
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

141
141
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

246
246
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

90
90
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

370
370
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

503
503
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

135
135
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

211
211
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

281
281
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

162
162
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

278
278
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

548
548
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

156
156
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

165
165
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

162
162
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

151
151

Meer sportnieuws