'Messi heeft duidelijke mening over transfer Lukaku'

door
'Messi heeft duidelijke mening over transfer Lukaku'

FC Barcelona wil komende zomer ondanks alle financiële problemen uitpakken met een nieuwe topspits. Erling Braut Haaland staat bovenaan het verlanglijstje, maar de concurrentie voor de doelpuntenmachine van Borussia Dortmund is erg groot. Bovendien kost hij een smak geld en dus worden ook alternatieve pistes onderzocht.


Eén van de alternatieven die steeds vaker naar voren worden geschoven is Romelu Lukaku. De Rode Duivel heeft zich bij Internazionale Milano opgeworpen tot één van de beste spitsen in het Europese voetbal. Bovendien werkte hij in het verleden al succesvol samen met coach Ronald Koeman. En ook Lionel Messi zou de komst van onze landgenoot wel zien zitten. Zo meldt The Daily Express dat de Argentijnse superster best te vinden is voor het plan-Lukaku.

Messi moet weliswaar zelf nog zijn contract verlengen en één van de voorwaarden die hij stelt, is dat er een nieuwe topspits wordt aangetrokken. Lukaku voldoet alvast aan de vereisten. Bovendien bewees dat de Belg dat hij goed in functie van anderen kan spelen, onder meer door de bal bij te houden en op gepaste momenten te kaatsen. Daarnaast zou hij ook een geschikte bliksemafleider zijn voor Messi en co.

STEVIG PRIJSKAARTJE
Zoals gemeld zal het Catalaanse bestuur er eerst alles aan doen om Haaland aan te trekken, maar als dit niet lukt zou wel eens snel kunnen overgeschakeld worden op Lukaku. Volgens de laatste berichten verlangt Inter wel zo'n 120 miljoen euro voor zijn sterkhouder. Preses Joan Laporta zal dus eerst middelen (via nieuwe investeerders?) moeten vinden om zijn komst te bekostigen. Maar dat is voor zowat elke topspits het geval. Bovendien zou Lukaku al bij al goedkoper uitvallen dan Haaland. En mogelijk kan de prijs gedrukt worden door andere spelers in de deal op te nemen.

LEES OOK: Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Denkt u dat Lukaku een geschikte spits zou zijn voor het huidige Barça?

Meest recent

Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

8
8
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

23
23
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

102
102
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

162
162
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

161
161
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

39
39
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

109
109
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

442
442
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

277
277
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

188
188
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

26
26
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

184
184
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

306
306
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

339
339
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

100
100
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

305
305
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

240
240
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

208
208
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

218
218
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

253
253
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

225
225
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

393
393
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

335
335
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

65
65

Meer sportnieuws