'Messi heeft duidelijke mening over transfer Lukaku'

2515
'Messi heeft duidelijke mening over transfer Lukaku'

FC Barcelona wil komende zomer ondanks alle financiële problemen uitpakken met een nieuwe topspits. Erling Braut Haaland staat bovenaan het verlanglijstje, maar de concurrentie voor de doelpuntenmachine van Borussia Dortmund is erg groot. Bovendien kost hij een smak geld en dus worden ook alternatieve pistes onderzocht.


Eén van de alternatieven die steeds vaker naar voren worden geschoven is Romelu Lukaku. De Rode Duivel heeft zich bij Internazionale Milano opgeworpen tot één van de beste spitsen in het Europese voetbal. Bovendien werkte hij in het verleden al succesvol samen met coach Ronald Koeman. En ook Lionel Messi zou de komst van onze landgenoot wel zien zitten. Zo meldt The Daily Express dat de Argentijnse superster best te vinden is voor het plan-Lukaku.

Messi moet weliswaar zelf nog zijn contract verlengen en één van de voorwaarden die hij stelt, is dat er een nieuwe topspits wordt aangetrokken. Lukaku voldoet alvast aan de vereisten. Bovendien bewees dat de Belg dat hij goed in functie van anderen kan spelen, onder meer door de bal bij te houden en op gepaste momenten te kaatsen. Daarnaast zou hij ook een geschikte bliksemafleider zijn voor Messi en co.

STEVIG PRIJSKAARTJE
Zoals gemeld zal het Catalaanse bestuur er eerst alles aan doen om Haaland aan te trekken, maar als dit niet lukt zou wel eens snel kunnen overgeschakeld worden op Lukaku. Volgens de laatste berichten verlangt Inter wel zo'n 120 miljoen euro voor zijn sterkhouder. Preses Joan Laporta zal dus eerst middelen (via nieuwe investeerders?) moeten vinden om zijn komst te bekostigen. Maar dat is voor zowat elke topspits het geval. Bovendien zou Lukaku al bij al goedkoper uitvallen dan Haaland. En mogelijk kan de prijs gedrukt worden door andere spelers in de deal op te nemen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Denkt u dat Lukaku een geschikte spits zou zijn voor het huidige Barça?

Meest recent

Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

11
11
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

57
57
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

155
155
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

112
112
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

105
105
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

207
207
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

43
43
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

271
271
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

37
37
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

54
54
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

103
103
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

251
251
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

26
26
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

78
78
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

138
138
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

19
19
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

370
370
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

196
196
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

204
204
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

101
101
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

136
136

Meer sportnieuws