'Messi heeft duidelijke mening over transfer Lukaku'

2515 stemmen
'Messi heeft duidelijke mening over transfer Lukaku'

FC Barcelona wil komende zomer ondanks alle financiële problemen uitpakken met een nieuwe topspits. Erling Braut Haaland staat bovenaan het verlanglijstje, maar de concurrentie voor de doelpuntenmachine van Borussia Dortmund is erg groot. Bovendien kost hij een smak geld en dus worden ook alternatieve pistes onderzocht.


Eén van de alternatieven die steeds vaker naar voren worden geschoven is Romelu Lukaku. De Rode Duivel heeft zich bij Internazionale Milano opgeworpen tot één van de beste spitsen in het Europese voetbal. Bovendien werkte hij in het verleden al succesvol samen met coach Ronald Koeman. En ook Lionel Messi zou de komst van onze landgenoot wel zien zitten. Zo meldt The Daily Express dat de Argentijnse superster best te vinden is voor het plan-Lukaku.

Messi moet weliswaar zelf nog zijn contract verlengen en één van de voorwaarden die hij stelt, is dat er een nieuwe topspits wordt aangetrokken. Lukaku voldoet alvast aan de vereisten. Bovendien bewees dat de Belg dat hij goed in functie van anderen kan spelen, onder meer door de bal bij te houden en op gepaste momenten te kaatsen. Daarnaast zou hij ook een geschikte bliksemafleider zijn voor Messi en co.

STEVIG PRIJSKAARTJE
Zoals gemeld zal het Catalaanse bestuur er eerst alles aan doen om Haaland aan te trekken, maar als dit niet lukt zou wel eens snel kunnen overgeschakeld worden op Lukaku. Volgens de laatste berichten verlangt Inter wel zo'n 120 miljoen euro voor zijn sterkhouder. Preses Joan Laporta zal dus eerst middelen (via nieuwe investeerders?) moeten vinden om zijn komst te bekostigen. Maar dat is voor zowat elke topspits het geval. Bovendien zou Lukaku al bij al goedkoper uitvallen dan Haaland. En mogelijk kan de prijs gedrukt worden door andere spelers in de deal op te nemen.

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Denkt u dat Lukaku een geschikte spits zou zijn voor het huidige Barça?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

16
16
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

10
10
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

46
46
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

281
281
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

41
41
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

144
144
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

174
174
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

137
137
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

438
438
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

107
107
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

105
105
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

52
52
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

146
146
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

297
297
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

116
116
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

56
56
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

72
72
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

234
234
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

69
69
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

156
156
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

425
425
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

280
280
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

539
539
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

148
148

Meer sportnieuws