'Messi heeft duidelijke mening over transfer Lukaku'

2515 stemmen
'Messi heeft duidelijke mening over transfer Lukaku'

FC Barcelona wil komende zomer ondanks alle financiële problemen uitpakken met een nieuwe topspits. Erling Braut Haaland staat bovenaan het verlanglijstje, maar de concurrentie voor de doelpuntenmachine van Borussia Dortmund is erg groot. Bovendien kost hij een smak geld en dus worden ook alternatieve pistes onderzocht.


Eén van de alternatieven die steeds vaker naar voren worden geschoven is Romelu Lukaku. De Rode Duivel heeft zich bij Internazionale Milano opgeworpen tot één van de beste spitsen in het Europese voetbal. Bovendien werkte hij in het verleden al succesvol samen met coach Ronald Koeman. En ook Lionel Messi zou de komst van onze landgenoot wel zien zitten. Zo meldt The Daily Express dat de Argentijnse superster best te vinden is voor het plan-Lukaku.

Messi moet weliswaar zelf nog zijn contract verlengen en één van de voorwaarden die hij stelt, is dat er een nieuwe topspits wordt aangetrokken. Lukaku voldoet alvast aan de vereisten. Bovendien bewees dat de Belg dat hij goed in functie van anderen kan spelen, onder meer door de bal bij te houden en op gepaste momenten te kaatsen. Daarnaast zou hij ook een geschikte bliksemafleider zijn voor Messi en co.

STEVIG PRIJSKAARTJE
Zoals gemeld zal het Catalaanse bestuur er eerst alles aan doen om Haaland aan te trekken, maar als dit niet lukt zou wel eens snel kunnen overgeschakeld worden op Lukaku. Volgens de laatste berichten verlangt Inter wel zo'n 120 miljoen euro voor zijn sterkhouder. Preses Joan Laporta zal dus eerst middelen (via nieuwe investeerders?) moeten vinden om zijn komst te bekostigen. Maar dat is voor zowat elke topspits het geval. Bovendien zou Lukaku al bij al goedkoper uitvallen dan Haaland. En mogelijk kan de prijs gedrukt worden door andere spelers in de deal op te nemen.

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

🚀

Denkt u dat Lukaku een geschikte spits zou zijn voor het huidige Barça?

Meest recent

Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

0
0
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

11
11
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

35
35
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

53
53
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

25
25
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

233
233
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

185
185
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

224
224
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

57
57
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

207
207
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

270
270
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

91
91
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

55
55
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

357
357
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

52
52
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

241
241
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

455
455
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

133
133
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

742
742
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

294
294
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

380
380
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

617
617
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

157
157
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

104
104

Meer sportnieuws