TU: 'Anderlecht gelinkt aan seizoensrevelatie, topcoach wil Lukaku'

302 stemmen
TU: 'Anderlecht gelinkt aan seizoensrevelatie, topcoach wil Lukaku'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Standard moet mogelijk enkele sterkhouders verkopen om extra geld in kas te krijgen. Merveille Bope Bokadi is één van de spelers die daarvoor in aanmerking komen. De Congolees is bezig aan een uitstekend seizoen en zou een forse meerwaarde kunnen opbrengen. De Luikenaars haalden de verdediger/middenvelder destijds voor een slordige 166.000 euro in huis. Volgens La Dernière Heure moet hij momenteel zo'n 8 miljoen euro kosten.

Anderlecht moet komende zomer allicht op zoek naar een vervanger voor Lukas Nmecha en zou daarvoor ook in eigen land speuren. Zo stelt Pucela Fichajes namelijk dat de Brusselaars hun vizier zouden hebben gericht op Thomas Henry, de vlotscorende aanvaller van OH Leuven. Een bevestiging van deze geruchten is er voorlopig echter niet. Albert Sambi Lokonga blijft dan weer nadrukkelijk aan AC Milan gelinkt worden.

Antwerp FC heeft opnieuw twee jonge spelers onder contract gelegd. Aanvaller Gwendal Degallaix (18) komt namelijk over van KV Kortrijk en werd voor drie seizoenen vastgelegd bij RAFC. Daarnaast tekende ook Laurit Krasniqi voor één seizoen met optie. Deze 19-jarige Belg maakt al jaren deel uit van de Antwerpse jeugdopleiding en komt vooral defensief gezien goed uit de voeten.

Isaac Atanga stond al een tijdje op de radar van Club Brugge, maar hij zal komende zomer al niet naar Brugge afzakken. Het Amerikaanse FC Cincinatti heeft de flankaanvaller immers weten weg te plukken bij FC Nordsjaelland.

BUITENLAND
Romelu Lukaku blijft nadrukkelijk gelinkt worden aan een transfer. FC Barcelona ziet volgens Mundo Deportivo in hem een alternatief voor Erling Haaland. Maar ook ex-club Chelsea FC is nog niet van het toneel verdwenen. Sport.fr stelt dat Thomas Tuchel achter de schermen alvast doordrukt voor de komst van de Rode Duivel. Een concreet bod zou er evenwel nog niet zijn uitgebracht. Transfergoeroe Fabrizio Romano liet in zijn 'Here we go'-podcast al verstaan dat Inter en Lukaku heel tevreden zijn over mekaar en liefst gewoon doorgaan. Enkel een bedrag tussen de 120 en 130 miljoen euro zou de Italianen overstag kunnen laten gaan.

Joan Laporta wil er alles aan doen om Erling Haaland naar FC Barcelona te halen. Volgens Marca heeft de nieuwe president van de Catalaanse grootmacht aan makelaar Mino Raiola en Haaland senior laten weten dat de intentie om de aanvaller aan te trekken héél duidelijk is. Er zou ook beloofd zijn dat Barcelona hem een (financieel) volwaardig contract kan aanbieden. Het zal voor Barça er vooral op aan komen om de concurrentie af te houden. Harry Kane wordt alvast genoemd als alternatief voor de Noor.

Barcelona weet ook wat te doen als het Lionel Messi wil behouden. Maar ondertussen blijven er niet veel andere opties open voor de Argentijn. Eerder deze week geraakte al bekend dat hij niet langer in beeld zou zijn bij Manchester City. Volgens The Daily Star zou er zelfs nog maar één andere club zijn komst overwegen: Paris Saint-Germain. De Fransen flirten al een tijdje met Messi en blijkbaar is hij er nog steeds in beeld.

De naam van Sergio Agüero werd ook al gelinkt aan FC Barcelona en Paris Saint-Germain, maar volgens de Daily Mail is de kans het grootst dat hij gewoon in de Premier League blijft spelen. Agüero zou zelf graag in Engeland blijven, omdat hij gelooft dat zijn rol in de PL nog niet uitgespeeld is. Chelsea zou alvast de favoriet zijn om hem binnen te halen.

LEES OOK: Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Als u de baas van Barcelona was, welke spits zou u kiezen?

Meest recent

Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

0
0
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

4
4
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

19
19
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

22
22
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

67
67
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

120
120
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

152
152
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

296
296
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

766
766
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

125
125
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

664
664
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

188
188
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

550
550
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

183
183
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

58
58
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

177
177
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

151
151
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

766
766
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

563
563
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

207
207
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

48
48
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

173
173
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

605
605

Meer sportnieuws