TU: 'Anderlecht gelinkt aan seizoensrevelatie, topcoach wil Lukaku'

door
TU: 'Anderlecht gelinkt aan seizoensrevelatie, topcoach wil Lukaku'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Standard moet mogelijk enkele sterkhouders verkopen om extra geld in kas te krijgen. Merveille Bope Bokadi is één van de spelers die daarvoor in aanmerking komen. De Congolees is bezig aan een uitstekend seizoen en zou een forse meerwaarde kunnen opbrengen. De Luikenaars haalden de verdediger/middenvelder destijds voor een slordige 166.000 euro in huis. Volgens La Dernière Heure moet hij momenteel zo'n 8 miljoen euro kosten.

Anderlecht moet komende zomer allicht op zoek naar een vervanger voor Lukas Nmecha en zou daarvoor ook in eigen land speuren. Zo stelt Pucela Fichajes namelijk dat de Brusselaars hun vizier zouden hebben gericht op Thomas Henry, de vlotscorende aanvaller van OH Leuven. Een bevestiging van deze geruchten is er voorlopig echter niet. Albert Sambi Lokonga blijft dan weer nadrukkelijk aan AC Milan gelinkt worden.

Antwerp FC heeft opnieuw twee jonge spelers onder contract gelegd. Aanvaller Gwendal Degallaix (18) komt namelijk over van KV Kortrijk en werd voor drie seizoenen vastgelegd bij RAFC. Daarnaast tekende ook Laurit Krasniqi voor één seizoen met optie. Deze 19-jarige Belg maakt al jaren deel uit van de Antwerpse jeugdopleiding en komt vooral defensief gezien goed uit de voeten.

Isaac Atanga stond al een tijdje op de radar van Club Brugge, maar hij zal komende zomer al niet naar Brugge afzakken. Het Amerikaanse FC Cincinatti heeft de flankaanvaller immers weten weg te plukken bij FC Nordsjaelland.

BUITENLAND
Romelu Lukaku blijft nadrukkelijk gelinkt worden aan een transfer. FC Barcelona ziet volgens Mundo Deportivo in hem een alternatief voor Erling Haaland. Maar ook ex-club Chelsea FC is nog niet van het toneel verdwenen. Sport.fr stelt dat Thomas Tuchel achter de schermen alvast doordrukt voor de komst van de Rode Duivel. Een concreet bod zou er evenwel nog niet zijn uitgebracht. Transfergoeroe Fabrizio Romano liet in zijn 'Here we go'-podcast al verstaan dat Inter en Lukaku heel tevreden zijn over mekaar en liefst gewoon doorgaan. Enkel een bedrag tussen de 120 en 130 miljoen euro zou de Italianen overstag kunnen laten gaan.

Joan Laporta wil er alles aan doen om Erling Haaland naar FC Barcelona te halen. Volgens Marca heeft de nieuwe president van de Catalaanse grootmacht aan makelaar Mino Raiola en Haaland senior laten weten dat de intentie om de aanvaller aan te trekken héél duidelijk is. Er zou ook beloofd zijn dat Barcelona hem een (financieel) volwaardig contract kan aanbieden. Het zal voor Barça er vooral op aan komen om de concurrentie af te houden. Harry Kane wordt alvast genoemd als alternatief voor de Noor.

Barcelona weet ook wat te doen als het Lionel Messi wil behouden. Maar ondertussen blijven er niet veel andere opties open voor de Argentijn. Eerder deze week geraakte al bekend dat hij niet langer in beeld zou zijn bij Manchester City. Volgens The Daily Star zou er zelfs nog maar één andere club zijn komst overwegen: Paris Saint-Germain. De Fransen flirten al een tijdje met Messi en blijkbaar is hij er nog steeds in beeld.

De naam van Sergio Agüero werd ook al gelinkt aan FC Barcelona en Paris Saint-Germain, maar volgens de Daily Mail is de kans het grootst dat hij gewoon in de Premier League blijft spelen. Agüero zou zelf graag in Engeland blijven, omdat hij gelooft dat zijn rol in de PL nog niet uitgespeeld is. Chelsea zou alvast de favoriet zijn om hem binnen te halen.

LEES OOK: Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Als u de baas van Barcelona was, welke spits zou u kiezen?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

0
0
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

5
5
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

7
7
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

16
16
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

62
62
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

42
42
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

12
12
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

128
128
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

155
155
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

39
39
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

99
99
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

316
316
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

49
49
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

225
225
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

199
199
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

76
76
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

26
26
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

198
198
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

100
100
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

78
78
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

127
127
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

399
399
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

40
40
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

166
166

Meer sportnieuws