'Transferdossier Lukaku steeds heter: topcoach drukt hard door'

890
'Transferdossier Lukaku steeds heter: topcoach drukt hard door'

Romelu Lukaku is de komende maanden op een missie. De spits wil met Internazionale Milano zo snel mogelijk beslag op de Italiaanse titel, vervolgens hoopt hij het EK te kunnen winnen met de Rode Duivels. En tussendoor zal hij ook nog eens een beslissing over zijn toekomst moeten nemen.


Want de laatste dagen werd Lukaku weer nadrukkelijk aan een transfer gelinkt. Heel wat Europese grootmachten zijn immers op zoek naar een nieuwe topspits. De jongere Erling Braut Haaland staat bijna overal op nummer één, maar Lukaku is voor verschillende topclubs een interessant alternatief. Manchester City lijkt voorlopig geen piste meer. Coach Pep Guardiola verklaarde immers dat zijn club niet het geld heeft om mee te bieden voor een spits van dit kaliber. Al kan dat ook gewoon een onderhandelingstruc zijn.

FC Barcelona is volgens Mundo Deportivo dan weer wel een optie. Ook daar geniet Haaland de voorkeur, maar Lukaku valt allicht goedkoper uit. En dat is niet onbelangrijk gezien de financiële perikelen. Ronald Koeman zou een nieuwe samenwerking met onze landgenoot alvast zien zitten. Maar ook ex-club Chelsea FC is nog niet van het toneel verdwenen. Sport.fr stelt dat Thomas Tuchel achter de schermen alvast doordrukt voor de komst van de Rode Duivel.

Een concreet bod zou er evenwel nog niet zijn uitgebracht. Transfergoeroe Fabrizio Romano liet in zijn 'Here we go'-podcast al verstaan dat Inter en Lukaku heel tevreden zijn over mekaar en liefst gewoon doorgaan. Enkel een bedrag tussen de 120 en 130 miljoen euro zou de Italianen overstag kunnen laten gaan. Het is nog maar de vraag welke club zich bereid toont om zover te gaan in volle corona-crisis.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Denkt u dat Lukaku volgend seizoen nog voor Inter speelt?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

11
11
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

114
114
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

27
27
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

30
30
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

51
51
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

63
63
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

97
97
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

122
122
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

288
288
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

632
632
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

79
79
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

152
152
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

154
154
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

186
186
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

348
348
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

661
661
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

248
248
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

200
200
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

593
593
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

103
103

Meer sportnieuws