'Transferdossier Lukaku steeds heter: topcoach drukt hard door'

door
'Transferdossier Lukaku steeds heter: topcoach drukt hard door'

Romelu Lukaku is de komende maanden op een missie. De spits wil met Internazionale Milano zo snel mogelijk beslag op de Italiaanse titel, vervolgens hoopt hij het EK te kunnen winnen met de Rode Duivels. En tussendoor zal hij ook nog eens een beslissing over zijn toekomst moeten nemen.


Want de laatste dagen werd Lukaku weer nadrukkelijk aan een transfer gelinkt. Heel wat Europese grootmachten zijn immers op zoek naar een nieuwe topspits. De jongere Erling Braut Haaland staat bijna overal op nummer één, maar Lukaku is voor verschillende topclubs een interessant alternatief. Manchester City lijkt voorlopig geen piste meer. Coach Pep Guardiola verklaarde immers dat zijn club niet het geld heeft om mee te bieden voor een spits van dit kaliber. Al kan dat ook gewoon een onderhandelingstruc zijn.

FC Barcelona is volgens Mundo Deportivo dan weer wel een optie. Ook daar geniet Haaland de voorkeur, maar Lukaku valt allicht goedkoper uit. En dat is niet onbelangrijk gezien de financiële perikelen. Ronald Koeman zou een nieuwe samenwerking met onze landgenoot alvast zien zitten. Maar ook ex-club Chelsea FC is nog niet van het toneel verdwenen. Sport.fr stelt dat Thomas Tuchel achter de schermen alvast doordrukt voor de komst van de Rode Duivel.

Een concreet bod zou er evenwel nog niet zijn uitgebracht. Transfergoeroe Fabrizio Romano liet in zijn 'Here we go'-podcast al verstaan dat Inter en Lukaku heel tevreden zijn over mekaar en liefst gewoon doorgaan. Enkel een bedrag tussen de 120 en 130 miljoen euro zou de Italianen overstag kunnen laten gaan. Het is nog maar de vraag welke club zich bereid toont om zover te gaan in volle corona-crisis.

LEES OOK: Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

Denkt u dat Lukaku volgend seizoen nog voor Inter speelt?

Meest recent

Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

0
0
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

7
7
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

32
32
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

191
191
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

15
15
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

228
228
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

49
49
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

102
102
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

26
26
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

54
54
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

76
76
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

56
56
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

39
39
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

78
78
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

36
36
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

69
69
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

708
708
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

232
232
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

291
291
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

93
93
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

554
554
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

20
20
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

95
95
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

114
114

Meer sportnieuws