'Transferdossier Lukaku steeds heter: topcoach drukt hard door'

890
'Transferdossier Lukaku steeds heter: topcoach drukt hard door'

Romelu Lukaku is de komende maanden op een missie. De spits wil met Internazionale Milano zo snel mogelijk beslag op de Italiaanse titel, vervolgens hoopt hij het EK te kunnen winnen met de Rode Duivels. En tussendoor zal hij ook nog eens een beslissing over zijn toekomst moeten nemen.


Want de laatste dagen werd Lukaku weer nadrukkelijk aan een transfer gelinkt. Heel wat Europese grootmachten zijn immers op zoek naar een nieuwe topspits. De jongere Erling Braut Haaland staat bijna overal op nummer één, maar Lukaku is voor verschillende topclubs een interessant alternatief. Manchester City lijkt voorlopig geen piste meer. Coach Pep Guardiola verklaarde immers dat zijn club niet het geld heeft om mee te bieden voor een spits van dit kaliber. Al kan dat ook gewoon een onderhandelingstruc zijn.

FC Barcelona is volgens Mundo Deportivo dan weer wel een optie. Ook daar geniet Haaland de voorkeur, maar Lukaku valt allicht goedkoper uit. En dat is niet onbelangrijk gezien de financiële perikelen. Ronald Koeman zou een nieuwe samenwerking met onze landgenoot alvast zien zitten. Maar ook ex-club Chelsea FC is nog niet van het toneel verdwenen. Sport.fr stelt dat Thomas Tuchel achter de schermen alvast doordrukt voor de komst van de Rode Duivel.

Een concreet bod zou er evenwel nog niet zijn uitgebracht. Transfergoeroe Fabrizio Romano liet in zijn 'Here we go'-podcast al verstaan dat Inter en Lukaku heel tevreden zijn over mekaar en liefst gewoon doorgaan. Enkel een bedrag tussen de 120 en 130 miljoen euro zou de Italianen overstag kunnen laten gaan. Het is nog maar de vraag welke club zich bereid toont om zover te gaan in volle corona-crisis.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Denkt u dat Lukaku volgend seizoen nog voor Inter speelt?

Meest recent

Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

1
1
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

33
33
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

26
26
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

9
9
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

50
50
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

27
27
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

66
66
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

35
35
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

34
34
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

10
10
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

104
104
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

95
95
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

182
182
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

189
189
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

448
448
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

366
366
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

349
349
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

50
50
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

350
350
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

95
95
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

43
43
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

175
175
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

148
148

Meer sportnieuws