'Transferdossier Lukaku steeds heter: topcoach drukt hard door'

890
'Transferdossier Lukaku steeds heter: topcoach drukt hard door'

Romelu Lukaku is de komende maanden op een missie. De spits wil met Internazionale Milano zo snel mogelijk beslag op de Italiaanse titel, vervolgens hoopt hij het EK te kunnen winnen met de Rode Duivels. En tussendoor zal hij ook nog eens een beslissing over zijn toekomst moeten nemen.


Want de laatste dagen werd Lukaku weer nadrukkelijk aan een transfer gelinkt. Heel wat Europese grootmachten zijn immers op zoek naar een nieuwe topspits. De jongere Erling Braut Haaland staat bijna overal op nummer één, maar Lukaku is voor verschillende topclubs een interessant alternatief. Manchester City lijkt voorlopig geen piste meer. Coach Pep Guardiola verklaarde immers dat zijn club niet het geld heeft om mee te bieden voor een spits van dit kaliber. Al kan dat ook gewoon een onderhandelingstruc zijn.

FC Barcelona is volgens Mundo Deportivo dan weer wel een optie. Ook daar geniet Haaland de voorkeur, maar Lukaku valt allicht goedkoper uit. En dat is niet onbelangrijk gezien de financiële perikelen. Ronald Koeman zou een nieuwe samenwerking met onze landgenoot alvast zien zitten. Maar ook ex-club Chelsea FC is nog niet van het toneel verdwenen. Sport.fr stelt dat Thomas Tuchel achter de schermen alvast doordrukt voor de komst van de Rode Duivel.

Een concreet bod zou er evenwel nog niet zijn uitgebracht. Transfergoeroe Fabrizio Romano liet in zijn 'Here we go'-podcast al verstaan dat Inter en Lukaku heel tevreden zijn over mekaar en liefst gewoon doorgaan. Enkel een bedrag tussen de 120 en 130 miljoen euro zou de Italianen overstag kunnen laten gaan. Het is nog maar de vraag welke club zich bereid toont om zover te gaan in volle corona-crisis.

LEES OOK: Chelsea maakt dezelfde fout: "Nieuwe De Bruyne of Lukaku"

Denkt u dat Lukaku volgend seizoen nog voor Inter speelt?

Meest recent

AA Gent bevestigt mokerslag: zwaar verdict voor Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

6
6
Opdoffer voor Genk: avontuur in Youth League zit er al op

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

12
12
Bosz blaast loftrompet over Club Brugge: duo uitgelicht

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

23
23
Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

107
107
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

140
140
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

128
128
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

113
113
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

67
67
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

160
160
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

148
148
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

195
195
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

98
98
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

110
110
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

204
204
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

144
144
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

231
231
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

340
340
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

100
100
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

464
464
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

626
626
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

218
218
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

143
143

Meer sportnieuws