'Anderlecht aast op jackpot voor sterkhouder'

door
'Anderlecht aast op jackpot voor sterkhouder'

RSC Anderlecht had gehoopt om na de interland-break stilaan weer beroep te kunnen doen op Hendrik Van Crombrugge, maar de Brusselaars kwamen dinsdag met slecht nieuws. Zo ondervindt de doelman een nieuwe terugslag in zijn revalidatieproces. De kans is zeer groot dat hij dit seizoen niet meer in actie kan komen.

Er is nog een kleine kans dat Van Crombrugge zijn wederoptreden kan maken tegen het slot van de Play-Offs, maar dat lijkt redelijk onwaarschijnlijk. De algemene verwachting is dat hij in de komende maanden vooral zal worden klaargestoomd voor de start van het nieuwe seizoen. Iets wat volgens Het Laatste Nieuws ook een grote invloed kan hebben op de transferplannen.

HVC was immers één van de sterkhouders die mogelijk verkocht kunnen worden om extra middelen te vergaren op de transfermarkt. Maar ondertussen ligt hij al sinds het najaar in de lappenmand. Dat zal geïnteresseerde clubs ongetwijfeld afschrikken, zeker als hij niet kan bewijzen volledig hersteld te zijn. Het lijkt er dus op dat RSCA op zoek moet gaan naar andere spelers om geld in het laatje te brengen. En dat is toch een streep door de rekening. Al heeft Paars-Wit dan wel zijn vaste nummer één voor komende seizoen al beet.

UPDATE 01/04

Naar alle waarschijnlijkheid geen transfer dus voor Hendrik Van Crombrugge komende zomer. Een flinke streep door de rekening voor zowel speler als zijn club, Anderlecht.  Zoals algemeen geweten kan Paars-Wit wat inkomend transfergeld goed gebruiken, maar vermoedelijk zal dat dus niet van de doelman komen.

Althans niet komende zomer. In dat geval lijkt Anderlecht namelijk akkoord te zouden moeten gaan met een lagere prijs dan wat ze voor hem op het oog hebben. En volgens Het Nieuwsblad is die prijs niet min. Zo stelt de krant immers dat Van Crombrugge tussen de zeven en tien miljoen zou moeten opbrengen.  Best een stevig bedrag voor een doelman (uit de JPL) van toch al 27 jaar. Zijn marktwaarde bedraag op dit moment 6,5 miljoen euro.

LEES OOK: 'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

Correct bedrag?

Meest recent

Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

129
129
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

7
7
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

155
155
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

108
108
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

114
114
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

243
243
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

140
140
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

46
46
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

32
32
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

207
207
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

78
78
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

285
285
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

156
156
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

40
40
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

180
180
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

246
246
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

76
76
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

215
215
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

70
70
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

106
106
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

272
272
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

91
91
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

824
824
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

484
484
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

59
59

Meer sportnieuws