'Club Brugge gelinkt aan spraakmakende comeback'

door
'Club Brugge gelinkt aan spraakmakende comeback'

Het sportieve departement van Club Brugge zal van de afgelopen interland-break ongetwijfeld gebruik hebben gemaakt om de komende zomermercato voor te bereiden. Want het beloven weer enkele drukke maanden te worden bij de landskampioen. Zowel uitgaand als inkomend wordt de nodige beweging verwacht.


Club zal onder meer een beslissing moeten nemen over de huurlingen die na het seizoen terugkeren. En uiteraard is ook versterking noodzakelijk. Eerder deze week geraakte al bekend dat Blauw-Zwart allicht een nieuwe tweede doelman zal aantrekken gezien het aflopende contract van Ethan Horvath nog niet verlengd werd. Maar ook defensief lijkt vers bloed nodig. Afgelopen winter keerde Stefano Denswil immers terug naar Brugge. De Nederlander werd echter voor slechts een halfjaartje overgenomen van Genoa en moet dus allicht vervangen worden.

Daarvoor zou Club beroep kunnen doen op een andere oude bekende. Zo stelt Birmingham Mail dat Björn Engels komende zomer normaal gezien andere oorden moet opzoeken. Mede door blessureleed kwam de 26-jarige in de voorbije maanden amper in actie bij Aston Villa en er lijkt niet snel verandering in zijn situatie te komen. Hier en daar werd al gewag gemaakt van vermeende interesse van Blauw-Zwart, maar dat lijken slechts wilde speculaties. Al is de denkpiste op zich niet verkeerd.

Engels bewees eerder al dat hij zeker een meerwaarde kan betekenen op Belgisch topniveau en het zou voor hem niet slecht zijn om zijn carrière te herlanceren in een vertrouwde omgeving. "Een terugkeer naar Club Brugge zal ik altijd wel overwegen. In de toekomst ook", liet hij in september nog verstaan. Ook voor de Bruggelingen lijkt het voormalige jeugdproduct geen slechte investering, al hangt veel af van de vraagprijs bij Aston Villa.

De uitspraken van Engels in september bij Play Sports

LEES OOK: Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

Club moet komende zomer een poging wagen voor Engels ...

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door: Schreuder of Taravel?'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

6
6
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

63
63
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

174
174
Dilemma voor Leko: opvallende wissel bij Club Brugge?

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

77
77
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

29
29
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

463
463
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

259
259
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

112
112
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

295
295
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

835
835
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

128
128
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

316
316
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

116
116
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

222
222
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

322
322
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

32
32
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

227
227
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

330
330
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

125
125
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

191
191
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

167
167
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

329
329
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

201
201
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

219
219

Meer sportnieuws