'Club Brugge gelinkt aan spraakmakende comeback'

1129 stemmen
'Club Brugge gelinkt aan spraakmakende comeback'

Het sportieve departement van Club Brugge zal van de afgelopen interland-break ongetwijfeld gebruik hebben gemaakt om de komende zomermercato voor te bereiden. Want het beloven weer enkele drukke maanden te worden bij de landskampioen. Zowel uitgaand als inkomend wordt de nodige beweging verwacht.


Club zal onder meer een beslissing moeten nemen over de huurlingen die na het seizoen terugkeren. En uiteraard is ook versterking noodzakelijk. Eerder deze week geraakte al bekend dat Blauw-Zwart allicht een nieuwe tweede doelman zal aantrekken gezien het aflopende contract van Ethan Horvath nog niet verlengd werd. Maar ook defensief lijkt vers bloed nodig. Afgelopen winter keerde Stefano Denswil immers terug naar Brugge. De Nederlander werd echter voor slechts een halfjaartje overgenomen van Genoa en moet dus allicht vervangen worden.

Daarvoor zou Club beroep kunnen doen op een andere oude bekende. Zo stelt Birmingham Mail dat Björn Engels komende zomer normaal gezien andere oorden moet opzoeken. Mede door blessureleed kwam de 26-jarige in de voorbije maanden amper in actie bij Aston Villa en er lijkt niet snel verandering in zijn situatie te komen. Hier en daar werd al gewag gemaakt van vermeende interesse van Blauw-Zwart, maar dat lijken slechts wilde speculaties. Al is de denkpiste op zich niet verkeerd.

Engels bewees eerder al dat hij zeker een meerwaarde kan betekenen op Belgisch topniveau en het zou voor hem niet slecht zijn om zijn carrière te herlanceren in een vertrouwde omgeving. "Een terugkeer naar Club Brugge zal ik altijd wel overwegen. In de toekomst ook", liet hij in september nog verstaan. Ook voor de Bruggelingen lijkt het voormalige jeugdproduct geen slechte investering, al hangt veel af van de vraagprijs bij Aston Villa.

De uitspraken van Engels in september bij Play Sports

LEES OOK: 'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Club moet komende zomer een poging wagen voor Engels ...

Meest recent

Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

78
78
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

64
64
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

99
99
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

58
58
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

305
305
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

79
79
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

206
206
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

659
659
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

19
19
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

496
496
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

97
97
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

232
232
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

800
800
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

117
117
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

213
213
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

209
209
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

563
563
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

535
535
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

971
971
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

340
340
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

530
530
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

325
325
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

207
207
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

452
452
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

51
51

Meer sportnieuws