'Onuachu overtuigt laatste critici & trekt aandacht uit Engeland'

518 stemmen
'Onuachu overtuigt laatste critici & trekt aandacht uit Engeland'

Zijn eerste seizoen in Genk verliep nog met pieken en dalen, maar tegenwoordig staat er geen maat meer op Paul Onuachu. De boomlange spits zit na 30 competitieduels aan maar liefst 25 doelpunten, en stevent zo af niet alleen af op de Gouden Stier maar wie weet ook een toptransfer. In de Luminus Arena en bij uitbreiding heel België is iedereen alvast overtuigd van Onuachu zijn kwaliteiten, die uiteraard ook bij de scouts uit het buitenland in het oog springen.


In zijn thuisland Nigeria daarentegen staat de 26-jarige goalgetter nog altijd ter discussie. Zo maakte hij oorspronkelijk geen deel uit van de selectie voor de huidige interlandbreak, al dient gezegd dat de concurrentie voorin met onder andere Victor Osimhen en Kelechi Iheanacho niet gering is. Pas na het afhaken van voormalig AA Gent-winger Moses Simon mocht Onuachu de troepen vervoegen. Met succes, want als invaller scoorde hij tegen Benin in het slot het winnende doelpunt. Een belangrijke goal die zijn land de kwalificatie voor de Afrika Cup opleverde, én hemzelf plots dan ook een pak meer krediet bij de nochtans kritische eigen aanhang bezorgde.

Afgelopen weekend liet Onuachu bovendien meteen opnieuw van zich spreken, want in de 3-0 zege tegen Lesotho trof hij eveneens raak. De spits etaleert zo zijn bloedvorm en zit nu aan drie goals in 10 interlands. "Onuachu dient critici van antwoord", luidt het daarom bij ESPN. Daarnaast liet ook analist John Fashanu zich tegenover Punch lovend uit over de Genkse topschutter. "Hij is een doelpuntenmachine, een koning zelfs", aldus de voormaling Engels international. Het ziet er dus naar uit dat Onuachu met zijn prestaties op het internationaal toneel nog wat meer de aandacht naar zich toegezogen heeft. Het kan de Genkse kassa alleen maar ten goede komen.

LEES OOK: Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

Hoeveel is Onuachu volgens u vandaag waard?

Meest recent

Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

56
56
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

2
2
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

63
63
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

51
51
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

55
55
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

415
415
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

357
357
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

200
200
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

280
280
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

77
77
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

148
148
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

174
174
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

89
89
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

154
154
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

71
71
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

173
173
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

169
169
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

27
27
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

203
203
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

440
440
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

291
291
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

86
86
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

942
942
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

537
537
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

607
607

Meer sportnieuws