'Eerste transferprioriteit bij Club Brugge bekend'

door
'Eerste transferprioriteit bij Club Brugge bekend'

Nu de interland-break er quasi opzit, kan de focus weer volledig op het clubvoetbal gelegd worden. In eigen land wil Club Brugge zich bijvoorbeeld zo snel mogelijk verzekeren van de tweede opeenvolgende titel. Al zijn de Bruggelingen ongetwijfeld ook al met komende seizoen bezig.


Hoewel het kampioenschap binnen handbereik ligt, werd het geen geen grand cru-jaar voor Blauw-Zwart. Mede door de corona-uitbraak sneuvelden de Bruggelingen relatief vroeg in de Europa League én Croky Cup, terwijl het toch de bedoeling was om zo lang mogelijk mee te doen op drie fronten. Dat laatste zal komend seizoen dan ook opnieuw de grote doelstelling zijn en daarvoor is extra versterking welgekomen. Op bepaalde posities is vers bloed zelfs noodzakelijk.

Zo wijst Sport/Voetbalmagazine erop dat er allicht beweging volgt in de doelmannenhiërarchie achter Simon Mignolet. Het contract van tweede keeper Ethan Horvath is immers aflopend en met oog op zijn plek bij de nationale ploeg, gaat de Amerikaan allicht op zoek naar een nieuwe club waar hij verzekerd is van speelminuten. Blauw-Zwart zou de jongeren Senne Lammens (18) en Nick Shinton (19) kunnen doorschuiven, maar neemt dan wel een bepaald risico. Bovendien zal ook Club Nxt een goed sluitstuk nodig hebben.

Het heeft er dan ook alle schijn van dat de Bruggelingen op zoek gaan naar een meer ervaren doublure voor Mignolet. Iemand die rechtstreeks kan overpakken als er iets met de nummer één gebeurt, zoals Horvath dat dit seizoen uitstekend deed tegen bijvoorbeeld Zenit Sint-Petersburg. De eerste transferprioriteit bij Club lijkt dus al vast te staan.

LEES OOK: Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

Loopt er in België momenteel een geschikte tweede keeper voor Club rond?

Meest recent

'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

17
17
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

12
12
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

59
59
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

186
186
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

65
65
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

44
44
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

227
227
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

127
127
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

34
34
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

339
339
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

84
84
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

94
94
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

477
477
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

101
101
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

487
487
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

145
145
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

442
442
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

500
500
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

204
204
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

230
230
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

189
189
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

635
635
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

330
330
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

98
98
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

80
80

Meer sportnieuws