'Eerste transferprioriteit bij Club Brugge bekend'

door
'Eerste transferprioriteit bij Club Brugge bekend'

Nu de interland-break er quasi opzit, kan de focus weer volledig op het clubvoetbal gelegd worden. In eigen land wil Club Brugge zich bijvoorbeeld zo snel mogelijk verzekeren van de tweede opeenvolgende titel. Al zijn de Bruggelingen ongetwijfeld ook al met komende seizoen bezig.


Hoewel het kampioenschap binnen handbereik ligt, werd het geen geen grand cru-jaar voor Blauw-Zwart. Mede door de corona-uitbraak sneuvelden de Bruggelingen relatief vroeg in de Europa League én Croky Cup, terwijl het toch de bedoeling was om zo lang mogelijk mee te doen op drie fronten. Dat laatste zal komend seizoen dan ook opnieuw de grote doelstelling zijn en daarvoor is extra versterking welgekomen. Op bepaalde posities is vers bloed zelfs noodzakelijk.

Zo wijst Sport/Voetbalmagazine erop dat er allicht beweging volgt in de doelmannenhiërarchie achter Simon Mignolet. Het contract van tweede keeper Ethan Horvath is immers aflopend en met oog op zijn plek bij de nationale ploeg, gaat de Amerikaan allicht op zoek naar een nieuwe club waar hij verzekerd is van speelminuten. Blauw-Zwart zou de jongeren Senne Lammens (18) en Nick Shinton (19) kunnen doorschuiven, maar neemt dan wel een bepaald risico. Bovendien zal ook Club Nxt een goed sluitstuk nodig hebben.

Het heeft er dan ook alle schijn van dat de Bruggelingen op zoek gaan naar een meer ervaren doublure voor Mignolet. Iemand die rechtstreeks kan overpakken als er iets met de nummer één gebeurt, zoals Horvath dat dit seizoen uitstekend deed tegen bijvoorbeeld Zenit Sint-Petersburg. De eerste transferprioriteit bij Club lijkt dus al vast te staan.

LEES OOK: ‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Loopt er in België momenteel een geschikte tweede keeper voor Club rond?

Meest recent

Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

31
31
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

182
182
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

44
44
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

110
110
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

26
26
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

96
96
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

194
194
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

173
173
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

69
69
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

142
142
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

62
62
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

52
52
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

107
107
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

305
305
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

261
261
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

147
147
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

523
523
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

406
406
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1383
1383
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

716
716
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

257
257
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

189
189
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

397
397
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

181
181

Meer sportnieuws