'Eerste transferprioriteit bij Club Brugge bekend'

606 stemmen
'Eerste transferprioriteit bij Club Brugge bekend'

Nu de interland-break er quasi opzit, kan de focus weer volledig op het clubvoetbal gelegd worden. In eigen land wil Club Brugge zich bijvoorbeeld zo snel mogelijk verzekeren van de tweede opeenvolgende titel. Al zijn de Bruggelingen ongetwijfeld ook al met komende seizoen bezig.


Hoewel het kampioenschap binnen handbereik ligt, werd het geen geen grand cru-jaar voor Blauw-Zwart. Mede door de corona-uitbraak sneuvelden de Bruggelingen relatief vroeg in de Europa League én Croky Cup, terwijl het toch de bedoeling was om zo lang mogelijk mee te doen op drie fronten. Dat laatste zal komend seizoen dan ook opnieuw de grote doelstelling zijn en daarvoor is extra versterking welgekomen. Op bepaalde posities is vers bloed zelfs noodzakelijk.

Zo wijst Sport/Voetbalmagazine erop dat er allicht beweging volgt in de doelmannenhiërarchie achter Simon Mignolet. Het contract van tweede keeper Ethan Horvath is immers aflopend en met oog op zijn plek bij de nationale ploeg, gaat de Amerikaan allicht op zoek naar een nieuwe club waar hij verzekerd is van speelminuten. Blauw-Zwart zou de jongeren Senne Lammens (18) en Nick Shinton (19) kunnen doorschuiven, maar neemt dan wel een bepaald risico. Bovendien zal ook Club Nxt een goed sluitstuk nodig hebben.

Het heeft er dan ook alle schijn van dat de Bruggelingen op zoek gaan naar een meer ervaren doublure voor Mignolet. Iemand die rechtstreeks kan overpakken als er iets met de nummer één gebeurt, zoals Horvath dat dit seizoen uitstekend deed tegen bijvoorbeeld Zenit Sint-Petersburg. De eerste transferprioriteit bij Club lijkt dus al vast te staan.

LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Loopt er in België momenteel een geschikte tweede keeper voor Club rond?

Meest recent

Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

0
0
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

46
46
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

95
95
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

76
76
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

353
353
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

34
34
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

309
309
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

629
629
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

100
100
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

204
204
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

162
162
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

299
299
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

74
74
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

51
51
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

41
41
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

554
554
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

261
261
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

54
54
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

256
256
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

183
183
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

132
132
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

781
781
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

70
70
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

202
202

Meer sportnieuws