'Eerste transferprioriteit bij Club Brugge bekend'

door
'Eerste transferprioriteit bij Club Brugge bekend'

Nu de interland-break er quasi opzit, kan de focus weer volledig op het clubvoetbal gelegd worden. In eigen land wil Club Brugge zich bijvoorbeeld zo snel mogelijk verzekeren van de tweede opeenvolgende titel. Al zijn de Bruggelingen ongetwijfeld ook al met komende seizoen bezig.


Hoewel het kampioenschap binnen handbereik ligt, werd het geen geen grand cru-jaar voor Blauw-Zwart. Mede door de corona-uitbraak sneuvelden de Bruggelingen relatief vroeg in de Europa League én Croky Cup, terwijl het toch de bedoeling was om zo lang mogelijk mee te doen op drie fronten. Dat laatste zal komend seizoen dan ook opnieuw de grote doelstelling zijn en daarvoor is extra versterking welgekomen. Op bepaalde posities is vers bloed zelfs noodzakelijk.

Zo wijst Sport/Voetbalmagazine erop dat er allicht beweging volgt in de doelmannenhiërarchie achter Simon Mignolet. Het contract van tweede keeper Ethan Horvath is immers aflopend en met oog op zijn plek bij de nationale ploeg, gaat de Amerikaan allicht op zoek naar een nieuwe club waar hij verzekerd is van speelminuten. Blauw-Zwart zou de jongeren Senne Lammens (18) en Nick Shinton (19) kunnen doorschuiven, maar neemt dan wel een bepaald risico. Bovendien zal ook Club Nxt een goed sluitstuk nodig hebben.

Het heeft er dan ook alle schijn van dat de Bruggelingen op zoek gaan naar een meer ervaren doublure voor Mignolet. Iemand die rechtstreeks kan overpakken als er iets met de nummer één gebeurt, zoals Horvath dat dit seizoen uitstekend deed tegen bijvoorbeeld Zenit Sint-Petersburg. De eerste transferprioriteit bij Club lijkt dus al vast te staan.

LEES OOK: 'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

Loopt er in België momenteel een geschikte tweede keeper voor Club rond?

Meest recent

Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

18
18
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

227
227
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

122
122
KRC Genk houdt poot stijf en zegt ‘nee’ tegen topclubs

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

39
39
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

16
16
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

95
95
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

20
20
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

459
459
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

145
145
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

103
103
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

51
51
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

228
228
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

317
317
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

89
89
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

187
187
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

548
548
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

124
124
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

242
242
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

422
422
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

215
215
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

71
71
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

276
276
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

287
287

Meer sportnieuws