'Eerste transferprioriteit bij Club Brugge bekend'

door
'Eerste transferprioriteit bij Club Brugge bekend'

Nu de interland-break er quasi opzit, kan de focus weer volledig op het clubvoetbal gelegd worden. In eigen land wil Club Brugge zich bijvoorbeeld zo snel mogelijk verzekeren van de tweede opeenvolgende titel. Al zijn de Bruggelingen ongetwijfeld ook al met komende seizoen bezig.


Hoewel het kampioenschap binnen handbereik ligt, werd het geen geen grand cru-jaar voor Blauw-Zwart. Mede door de corona-uitbraak sneuvelden de Bruggelingen relatief vroeg in de Europa League én Croky Cup, terwijl het toch de bedoeling was om zo lang mogelijk mee te doen op drie fronten. Dat laatste zal komend seizoen dan ook opnieuw de grote doelstelling zijn en daarvoor is extra versterking welgekomen. Op bepaalde posities is vers bloed zelfs noodzakelijk.

Zo wijst Sport/Voetbalmagazine erop dat er allicht beweging volgt in de doelmannenhiërarchie achter Simon Mignolet. Het contract van tweede keeper Ethan Horvath is immers aflopend en met oog op zijn plek bij de nationale ploeg, gaat de Amerikaan allicht op zoek naar een nieuwe club waar hij verzekerd is van speelminuten. Blauw-Zwart zou de jongeren Senne Lammens (18) en Nick Shinton (19) kunnen doorschuiven, maar neemt dan wel een bepaald risico. Bovendien zal ook Club Nxt een goed sluitstuk nodig hebben.

Het heeft er dan ook alle schijn van dat de Bruggelingen op zoek gaan naar een meer ervaren doublure voor Mignolet. Iemand die rechtstreeks kan overpakken als er iets met de nummer één gebeurt, zoals Horvath dat dit seizoen uitstekend deed tegen bijvoorbeeld Zenit Sint-Petersburg. De eerste transferprioriteit bij Club lijkt dus al vast te staan.

LEES OOK: Groot alarm bij AA Gent: "Het was dramatisch"

Loopt er in België momenteel een geschikte tweede keeper voor Club rond?

Meest recent

Bruggeling verzuipt in München: kranten delen 4 op 10 uit

Club Brugge is woensdagavond stevig op zijn limieten gebotst in de Champions League. Op het veld van ...

12
12
UCL: Courtois cruciaal, Lavia vernedert Ajax én Liverpool leeft weer

De tweede speeldag van de League Phase van de Champions League was geen succes voor de Belgische ...

32
32
Bayern genadig: machteloos Club ontsnapt aan monsternederlaag

Club Brugge KV heeft woensdagavond de wet van de sterkste moeten ondergaan in de Champions League. ...

57
57
Jackers de mist in op Bayern? Boeckx velt duidelijk verdict

Club Brugge werd woensdagavond al snel met de neus op de feiten gedrukt op het veld van Bayern ...

115
115
Onthuld: 'Deze Rode Duivels nu al zeker van WK-selectie'

De Rode Duivels hebben in november voldoende aan een zege tegen Liechtenstein of Kazachstan om zich ...

130
130
Club ziet sterren in München: tweetal krijgt veeg uit de pan

Club Brugge maakte de voorbije seizoenen behoorlijk wat indruk in de Champions League, maar de kloof ...

228
228
Rampstart Club Brugge: Beierse pletwals slaat genadeloos toe

In de Champions League was het woensdagavond uitkijken naar hoe Club Brugge het er vanaf zou brengen ...

64
64
Keiharde reality check Union: "Grote teleurstelling"

In de Champions League heeft Union SG dinsdagavond opnieuw een pak voor de broek gekregen. Het begon ...

91
91
Union gewaarschuwd: Osimhen slacht Noren persoonlijk af

In de Champions League stonden woensdag opnieuw twee duels in de vooravond op het programma. Daarin ...

56
56
"Oliedom" - Noa Lang ontketent relletje bij Napoli

SSC Napoli kreeg dinsdagavond een pak voor de broek van PSV en verloor in de Champions League met ...

100
100
Groot alarm bij AA Gent: "Het was dramatisch"

AA Gent heeft zijn seizoen op pijnlijke wijze hervat. De Buffalo's kregen zondagavond een pak voor ...

284
284
'Verschaeren verlaat Anderlecht voor verrassende bestemming'

Bij Anderlecht werd de voorbije transferzomer onder meer beheerst door de onzekerheid rond ...

359
359
Hayen zorgt voor verrassing bij Club, Kompany kiest tiener

Om 20u45 staat Club Brugge voor een loodzware opdracht in de Champions League. Het moet op bezoek ...

102
102
OH Leuven moet alweer enorme domper slikken

Het zit OH Leuven dit seizoen nog niet mee. Het pakte tot dusver amper 8 op 33 en staat daardoor op ...

50
50
"Club Brugge of Union? Hun werkwijze bevalt het meest"

Net als vorig jaar lijkt het er sterk op dat de titelstrijd in de Jupiler Pro League dit seizoen ...

214
214
Fink ziet groot voordeel voor Genk in Europa

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren, met vorig weekend opnieuw puntenverlies in ...

102
102
'Anderlecht ziet opgelopen blauwtje nog pijnlijker worden'

Er was de voorbije weken al veel te doen over de zomermercato van Anderlecht, want die heeft ...

181
181
Zware paniek om Peter Vandenbempt: “Weet hij dat wel?"

Hij is de stem van het Belgische voetbal — een man die spanning kan maken uit een ...

53
53
Goed voorbeeld: Club NXT maakt indruk en stunt op Bayern

Club Brugge wacht om 20u45 een loodzware opdracht in de Champions League, want het moet proberen om ...

231
231
‘Paniekdeal Kompany: dramatische waarheid komt boven’

Bayern München trok dinsdag zélf de stekker uit het ‘Exit-Kompany’-verhaal: ...

226
226
Nog verrassing bij Rode Duivels? "Ik denk aan het WK"

De Rode Duivels mogen volgende zomer zo goed als zeker naar het WK na hun zege in Wales. Ze moeten ...

58
58
'OH Leuven kiest tussen twee bekende namen als coach'

OH Leuven kent een zeer moeilijk seizoen en bengelt pas op de voorlaatste plaats in de Jupiler Pro ...

168
168
Haatstorm treft Olivier Deschacht: "Is hij het lief van...?"

Voormalig Rode Duivel Olivier Deschacht ligt zwaar onder vuur. Na een opvallend loyaliteitsparcours ...

127
127
Club Brugge krijgt gouden raad: “Niet zoals Anderlecht…”

Club Brugge kijkt woensdagavond Bayern München in de ogen namens de Champions League. ...

133
133
Fink heeft boodschap voor "volgende Messi" Karetsas

Konstantinos Karetsas is één van de grootste talenten van de Jupiler Pro League. De ...

269
269

Meer sportnieuws