'Eerste topclub meldt zich voor transfer Noa Lang'

door
'Eerste topclub meldt zich voor transfer Noa Lang'

Noa Lang zag zijn EK U21 afgelopen weekend in mineur eindigen. De aanvaller van Jong Oranje viel zaterdag geblesseerd uit en keerde per direct terug naar Club Brugge om daar verder te revalideren. Een spijtige zaak want de Brugse smaakmaker was behoorlijk goed aan het tornooi begonnen.


In de eerste wedstrijd werd Lang bijvoorbeeld uitgeroepen tot 'Man van de Match'. En dat zal ook bij de vele aanwezige scouts niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan. De 21-jarige flankaanvaller was sowieso al behoorlijk grof wild gezien zijn sterke prestaties in zijn eerste seizoen bij Blauw-Zwart. En die belangstelling wordt nu ook concreet. Zo lijkt de eerste geïnteresseerde club bekend. Het Italiaanse Calcionline beweert namelijk dat AC Milan zijn zinnen heeft gezet op de Nederlander.

De Rossoneri zijn nog volop aan het strijden voor een Champions League-ticket voor volgend seizoen, maar achter de schermen is sportief directeur Paulo Maldini al druk in de weer met de voorbereidingen op de komende transferperiode. En sinds kort heeft Milan het geweer op de mercato van schouders veranderd. Zo mikt de club nu vooral op jonge en veelbelovende talenten uit de kleinere competities of clubs, die op termijn voor een sportieve en financiële meerwaarde kunnen zorgen. Lang zou alvast perfect binnen die strategie passen.

Maar in tegenstelling tot pakweg Alexis Saelemaekers of Jens-Petter Hauge, zal het goudhaantje van Club Brugge wel een smak geld moeten kosten. Zelf heeft hij het bijvoorbeeld over zo'n 20 miljoen euro. Dat bedrag lijkt voor Milan enkel mogelijk als het zich verzekerd van Champions League-voetbal.

LEES OOK: 'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Is Lang volgens u al klaar voor de stap naar een Europese topcompetitie?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

51
51
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

17
17
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

104
104
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

48
48
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

64
64
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

111
111
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

222
222
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

142
142
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

188
188
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

383
383
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

212
212
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

278
278
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

553
553
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

110
110
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

34
34
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

210
210
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

208
208
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

142
142
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

58
58
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

191
191
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

151
151
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

627
627
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

389
389
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

273
273

Meer sportnieuws