'Eerste topclub meldt zich voor transfer Noa Lang'

1109 stemmen
'Eerste topclub meldt zich voor transfer Noa Lang'

Noa Lang zag zijn EK U21 afgelopen weekend in mineur eindigen. De aanvaller van Jong Oranje viel zaterdag geblesseerd uit en keerde per direct terug naar Club Brugge om daar verder te revalideren. Een spijtige zaak want de Brugse smaakmaker was behoorlijk goed aan het tornooi begonnen.


In de eerste wedstrijd werd Lang bijvoorbeeld uitgeroepen tot 'Man van de Match'. En dat zal ook bij de vele aanwezige scouts niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan. De 21-jarige flankaanvaller was sowieso al behoorlijk grof wild gezien zijn sterke prestaties in zijn eerste seizoen bij Blauw-Zwart. En die belangstelling wordt nu ook concreet. Zo lijkt de eerste geïnteresseerde club bekend. Het Italiaanse Calcionline beweert namelijk dat AC Milan zijn zinnen heeft gezet op de Nederlander.

De Rossoneri zijn nog volop aan het strijden voor een Champions League-ticket voor volgend seizoen, maar achter de schermen is sportief directeur Paulo Maldini al druk in de weer met de voorbereidingen op de komende transferperiode. En sinds kort heeft Milan het geweer op de mercato van schouders veranderd. Zo mikt de club nu vooral op jonge en veelbelovende talenten uit de kleinere competities of clubs, die op termijn voor een sportieve en financiële meerwaarde kunnen zorgen. Lang zou alvast perfect binnen die strategie passen.

Maar in tegenstelling tot pakweg Alexis Saelemaekers of Jens-Petter Hauge, zal het goudhaantje van Club Brugge wel een smak geld moeten kosten. Zelf heeft hij het bijvoorbeeld over zo'n 20 miljoen euro. Dat bedrag lijkt voor Milan enkel mogelijk als het zich verzekerd van Champions League-voetbal.

LEES OOK: ‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Is Lang volgens u al klaar voor de stap naar een Europese topcompetitie?

Meest recent

Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

5
5
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

24
24
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

26
26
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

44
44
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

387
387
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

450
450
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

108
108
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

317
317
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

160
160
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

258
258
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

194
194
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1089
1089
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

82
82
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

440
440
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

279
279
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

673
673
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

778
778
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

84
84
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

172
172
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

818
818
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

96
96
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

74
74
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

71
71
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

175
175

Meer sportnieuws