'Genk ziet kansen op terugkeer voormalig topschutter stijgen'

door
'Genk ziet kansen op terugkeer voormalig topschutter stijgen'

Bij KRC Genk bereidt men zich in stilte voor op een drukke transferzomer. Sterkhouders als Lucumi en Onuachu lijken de Limburgers in de komende mercato te gaan verlaten, en dat zorgt er onrechtstreeks voor dat de ‘Genkies’ op inkomend vlak heel wat werk voor de boeg hebben.


Volgens Fenerway maakt KRC Genk werk van een bijzondere terugkeer. Zo meldt het medium dat de Limburgers een bod van drie miljoen euro voorbereiden op Ally Samatta. De Tanzaniaanse aanvaller speelt momenteel op uitleenbasis bij Fenerbahce, maar daar loopt het niet op wieltjes voor Samatta. Zo was hij in totaal maar nog goed voor vier doelpunten in 23 wedstrijden.

Het is nog onduidelijk of er ook waarheid schuilt in de Turkse bron, al staat het wel vast dat Genk deze zomer op zoek gaat naar een vervanger voor Onuachu. De huidige topschutter uit onze competitie geniet heel wat interesse, en zou klaar zijn voor een stap richting het buitenland. De inmiddels 28-jarige Samatta zou dus in theorie de ‘perfecte’ vervanger kunnen zijn voor de Nigeriaan.
UPDATE 29/03
Als we Sabah Spor mogen geloven, dan is de kans op een terugkeer van Samatta richting KRC Genk reëel. Volgens de Turkse nieuwssite zullen de Limburgers binnenkort een officieel bod neerleggen voor de Tanzaniaan. Het is vooralsnog onduidelijk welk bedrag men bij Fenerbahce wil vangen voor de 28-jarige Samatta. 

Het staat immers wel vast dat Fenerbahce de verguisde Samatta niet zomaar zal laten vertrekken. De Turkse topclub betaalde enige tijd geleden nog zes miljoen euro voor de Tanzaniaan, en zal een deel van dat bedrag ongetwijfeld willen recupereren. 

LEES OOK: 'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

Moet KRC Genk alles uit de kast halen om Samatta terug te halen?

Meest recent

De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

36
36
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

127
127
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

261
261
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

34
34
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

47
47
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

52
52
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

97
97
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

169
169
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

269
269
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

317
317
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

117
117
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

110
110
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

206
206
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

617
617
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

227
227
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

769
769
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

221
221
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

141
141
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

171
171
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

261
261
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

687
687
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

82
82
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

404
404
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

360
360
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

189
189

Meer sportnieuws