'Genk ziet kansen op terugkeer voormalig topschutter stijgen'

door
'Genk ziet kansen op terugkeer voormalig topschutter stijgen'

Bij KRC Genk bereidt men zich in stilte voor op een drukke transferzomer. Sterkhouders als Lucumi en Onuachu lijken de Limburgers in de komende mercato te gaan verlaten, en dat zorgt er onrechtstreeks voor dat de ‘Genkies’ op inkomend vlak heel wat werk voor de boeg hebben.


Volgens Fenerway maakt KRC Genk werk van een bijzondere terugkeer. Zo meldt het medium dat de Limburgers een bod van drie miljoen euro voorbereiden op Ally Samatta. De Tanzaniaanse aanvaller speelt momenteel op uitleenbasis bij Fenerbahce, maar daar loopt het niet op wieltjes voor Samatta. Zo was hij in totaal maar nog goed voor vier doelpunten in 23 wedstrijden.

Het is nog onduidelijk of er ook waarheid schuilt in de Turkse bron, al staat het wel vast dat Genk deze zomer op zoek gaat naar een vervanger voor Onuachu. De huidige topschutter uit onze competitie geniet heel wat interesse, en zou klaar zijn voor een stap richting het buitenland. De inmiddels 28-jarige Samatta zou dus in theorie de ‘perfecte’ vervanger kunnen zijn voor de Nigeriaan.
UPDATE 29/03
Als we Sabah Spor mogen geloven, dan is de kans op een terugkeer van Samatta richting KRC Genk reëel. Volgens de Turkse nieuwssite zullen de Limburgers binnenkort een officieel bod neerleggen voor de Tanzaniaan. Het is vooralsnog onduidelijk welk bedrag men bij Fenerbahce wil vangen voor de 28-jarige Samatta. 

Het staat immers wel vast dat Fenerbahce de verguisde Samatta niet zomaar zal laten vertrekken. De Turkse topclub betaalde enige tijd geleden nog zes miljoen euro voor de Tanzaniaan, en zal een deel van dat bedrag ongetwijfeld willen recupereren. 

LEES OOK: Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Moet KRC Genk alles uit de kast halen om Samatta terug te halen?

Meest recent

'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

0
0
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

10
10
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

30
30
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

94
94
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

40
40
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

67
67
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

55
55
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

45
45
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

268
268
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

287
287
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

208
208
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

52
52
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

57
57
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

53
53
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

262
262
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

442
442
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

175
175
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

113
113
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

252
252
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

544
544
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

436
436
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

118
118
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

426
426
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

491
491

Meer sportnieuws