'Lukaku ergerde zich bij Rode Duivels'

2393 stemmen
'Lukaku ergerde zich bij Rode Duivels'

De verplaatsing van zaterdagavond naar Tsjechië, leverde de Rode Duivels uiteindelijk slechts een punt op. En daar mochten ze al bij al nog blij mee zijn want de prestatie in Praag was niet bepaald om over naar huis te schrijven. Iets wat ook voor onderlinge irritaties bij de spelers zorgde.


Slechts een paar Duivels waren tegen de Tsjechen op niveau. Daarbij ook Romelu Lukaku, die andermaal een erg belangrijk doelpunt scoorde. Maar de spits moest bij momenten wel erg diep terugzakken. En wanneer hij hoog druk wou gaan zetten, werd hij niet altijd voldoende geholpen door zijn middenveld. Hij stond dus vaak op een eiland en dat leverde irritaties op. Zo stelde analist Alexandre Teklak vast dat Lukaku zich wat ergerde aan Youri Tielemans, die zelf een matige partij kende.

In zijn column voor La Dernière Heure stelt Teklak dat de spits veel te weinig steun kreeg van de middenvelder. Wanneer Lukaku de bal bijhield, kwam er amper aansluiting. En zo kon de Tsjechische controleur Tomas Soucek druk zetten op de aanvaller zonder dat er afspeelmogelijkheden waren. Dat zou echter vooral te maken met het feit dat Tielemans de wedstrijd verkeerd inschatte. Ook het gebrek aan flankspelers met een actie speelde hierin een rol. Iets wat logischerwijs voor wat ergernis zorgde bij Lukaku, al zal dit ongetwijfeld al uitgesproken zijn.

LEES OOK: Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

Martinez maakte tactisch geen goede beurt tegen de Tsjechen ...

Meest recent

Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

0
0
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

0
0
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

23
23
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

94
94
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

42
42
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

184
184
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

61
61
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

23
23
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

103
103
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

414
414
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

137
137
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

50
50
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

262
262
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

205
205
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

116
116
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

167
167
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

437
437
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

73
73
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

505
505
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

120
120
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

329
329
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

202
202
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

505
505
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

522
522

Meer sportnieuws