'Lukaku ergerde zich bij Rode Duivels'

door
'Lukaku ergerde zich bij Rode Duivels'

De verplaatsing van zaterdagavond naar Tsjechië, leverde de Rode Duivels uiteindelijk slechts een punt op. En daar mochten ze al bij al nog blij mee zijn want de prestatie in Praag was niet bepaald om over naar huis te schrijven. Iets wat ook voor onderlinge irritaties bij de spelers zorgde.


Slechts een paar Duivels waren tegen de Tsjechen op niveau. Daarbij ook Romelu Lukaku, die andermaal een erg belangrijk doelpunt scoorde. Maar de spits moest bij momenten wel erg diep terugzakken. En wanneer hij hoog druk wou gaan zetten, werd hij niet altijd voldoende geholpen door zijn middenveld. Hij stond dus vaak op een eiland en dat leverde irritaties op. Zo stelde analist Alexandre Teklak vast dat Lukaku zich wat ergerde aan Youri Tielemans, die zelf een matige partij kende.

In zijn column voor La Dernière Heure stelt Teklak dat de spits veel te weinig steun kreeg van de middenvelder. Wanneer Lukaku de bal bijhield, kwam er amper aansluiting. En zo kon de Tsjechische controleur Tomas Soucek druk zetten op de aanvaller zonder dat er afspeelmogelijkheden waren. Dat zou echter vooral te maken met het feit dat Tielemans de wedstrijd verkeerd inschatte. Ook het gebrek aan flankspelers met een actie speelde hierin een rol. Iets wat logischerwijs voor wat ergernis zorgde bij Lukaku, al zal dit ongetwijfeld al uitgesproken zijn.

LEES OOK: ‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Martinez maakte tactisch geen goede beurt tegen de Tsjechen ...

Meest recent

'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

13
13
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

18
18
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

156
156
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

104
104
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

150
150
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

158
158
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

140
140
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

278
278
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

247
247
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

75
75
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

151
151
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

320
320
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

287
287
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

246
246
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

51
51
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

171
171
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

401
401
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

226
226
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

428
428
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

205
205
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

346
346
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

200
200
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

563
563
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

255
255

Meer sportnieuws