'Club vraagt volle pot voor transfer sterkhouder'

door
'Club vraagt volle pot voor transfer sterkhouder'

Het bestuur van Club Brugge had zijn handen tijdens de huidige interland-break meer dan vol. De verwachte beursgang moest immers in extremis stopgezet worden wegens een gebrek aan interesse bij de beleggers. Daarnaast werd ook de komende zomermercato ongetwijfeld al voorbereid.


Het beloven immers drukke transfermaanden te worden bij Blauw-Zwart. Een pak huurspelers keert terug naar het Belfius Basecamp en over hun moet een beslissing genomen worden. Daarnaast zal Club zichzelf ook willen versterken én moet het mogelijk op zoek naar vervanging voor een aantal sterkhouders. Enkele Bruggelingen zijn namelijk grof wild op de Europese markt. Met name Odilon Kossounou, die dit seizoen helemaal ontbolsterde, kan rekenen op de nodige interesse. Onder meer Internazionale zou de Ivoriaanse verdediger in het vizier hebben.

Enkele weken geleden klonk het dat de leider uit de Serie A de vraagprijs voor Kossounou wel zou proberen te drukken door doelman Ionut Radu in de deal op te nemen. Volgens het Roemeense DigiSport is de kans echter klein dat Club op zo'n voorstel zal ingaan. Door de aanwezigheid van Simon Mignolet is een extra doelman immers geen prioriteit, ook al is het contract van tweede keeper Ethan Horvath aflopend. Daarnaast wil Blauw-Zwart gewoonweg de volle pot vangen voor Kossounou. Zo wordt opnieuw gewag gemaakt van een transfersom tot 20 miljoen euro.

LEES OOK: 'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Denkt u dat Kossounou volgend seizoen nog voor Club speelt?

Meest recent

Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

3
3
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

26
26
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

79
79
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

14
14
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

158
158
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

151
151
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

78
78
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

45
45
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

121
121
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

208
208
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

342
342
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

132
132
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

76
76
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

61
61
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

66
66
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

161
161
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

151
151
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

392
392
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

84
84
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

36
36
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

146
146
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

178
178
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

73
73

Meer sportnieuws