TRANSFERUURTJE: 'Club met voeten op de grond, sensatie rond Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club met voeten op de grond, sensatie rond Lukaku'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge denkt al aan versterking voor komend seizoen en werd onder meer aan Christos Tzolis gelinkt. Maar de Griekse journalist Johnny Georgopoulos liet aan onze redactie weten dat de kans op zijn komst bijzonder klein is. "De minimumprijs bedraagt 15 miljoen euro en de verwachting is dat hij 20 miljoen euro zal opleveren. Ik denk niet dat Tzolis naar Club Brugge zal verhuizen", klinkt het. Zijn huidige club PAOK zou Michael Krmencik dan weer wel willen overnemen van de Bruggelingen.

Antwerp FC heeft zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen beet. De Great Old kondigt immers aan dat Jules-Anthony Vilsaint, een 18-jarige Canadese aanvaller, een profcontract getekend heeft tot 2025. De jongeling van Haïtiaanse origine maakte de voorbije jaren indruk bij Canadese jeugd- en amateurploegen en krijgt nu dus zijn kans bij Antwerp.

Mats Möller Daehli zou wel eens definitief kunnen vertrekken bij KRC Genk. De Deense middenvelder kwam niet langer in de plannen voor en werd in januari verhuurd aan FC Nürnberg. Daar doet hij het wel goed. De nummer 14 uit de tweede Bundesliga zou dan ook overwegen om hem definitief over te nemen. Volgens BILD bedraagt de afkoopsom in de huurovereenkomst van Daehli zo'n 1.5 miljoen euro. De amper twaalfjarige Zuid-Afrikaanse aanvaller Riley Swarts werd dan weer overgenomen van MVV.

La Capitale weet dat Standard en KV Kortrijk concrete interesse hadden in Sami Lahssaini. De 22-jarige middenvelder was einde contract komende zomer, maar FC Metz dribbelde iedereen en de speler tekende bij. Vooral de Rouches baalden, want zij dachten dat ze hun ex-jeugdspeler bijna beet hadden

BUITENLAND
De geruchten over een mogelijke terugkeer van Romelu Lukaku naar Chelsea FC zwengelen alsmaar meer aan. Het Engelse The Telegraph meldde zaterdag al dat de Blues mikken op een comeback van de sterspeler van Internazionale. Ook Christian Falk, de chef voetbal van BILD, bevestigt nu dat Thomas Tuchel de Rode Duivel er graag bij wil als Erling Braut Haaland onhaalbaar zou blijken. Het laatste woord lijkt dus zeker nog niet geschreven in dit verhaal.

Het heeft er alle schijn van dat Kevin De Bruyne weldra zijn kribbel zal zetten onder een nieuw en verbeterd contract in het Etihad Stadium. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano, die beschikt over heel wat goed geplaatste bronnen in het internationale voetbal, kwam via Twitter immers met een update over de situatie. Hij stelt dat Manchester City overtuigd is van een goede afloop en dat het 'slechts een kwestie van tijd is' alvorens de deal beklonken wordt.

Borussia Dortmund dreigt dan toch snel afscheid te moeten nemen van Erling Braut Haaland. Zo blijft de interesse ondanks de enorme vraagprijs bijzonder groot. Volgens SPORT hebben FC Barcelona, Real Madrid, Chelsea, Manchester City, Manchester United én Bayern München al contact opgenomen met Mino Raiola, de zaakwaarnemer die de belangen van de twintigjarige goalgetter behartigt. Het medium weet dat City zelfs al een officieel bod van 115 miljoen euro uitgebracht heeft voor de diensten van Haaland.

FC Barcelona of Real Madrid zouden weleens een koopje kunnen gaan doen. Volgens SPORT liggen beide grootmachten net als Atletico Madrid immers op vinkenslag voor Fabian Ruiz. De middenvelder maakte de voorbije seizoenen indruk bij Napoli en groeide ook uit tot een vaste waarde bij de Spaanse nationale ploeg. Bij Napoli worden ze straks mogelijk genoodzaakt om mee te werken aan een transfer, als ze zich niet zouden weten te plaatsen voor de Champions League.

LEES OOK: Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

10
10
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

64
64
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

48
48
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

7
7
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

47
47
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

122
122
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

165
165
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

115
115
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

198
198
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

261
261
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

443
443
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

249
249
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

95
95
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

55
55
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

65
65
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

77
77
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

81
81
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

44
44
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

82
82
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

206
206
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

135
135
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

190
190
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

181
181
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

654
654
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

86
86

Meer sportnieuws