TRANSFERUURTJE: 'Club met voeten op de grond, sensatie rond Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club met voeten op de grond, sensatie rond Lukaku'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge denkt al aan versterking voor komend seizoen en werd onder meer aan Christos Tzolis gelinkt. Maar de Griekse journalist Johnny Georgopoulos liet aan onze redactie weten dat de kans op zijn komst bijzonder klein is. "De minimumprijs bedraagt 15 miljoen euro en de verwachting is dat hij 20 miljoen euro zal opleveren. Ik denk niet dat Tzolis naar Club Brugge zal verhuizen", klinkt het. Zijn huidige club PAOK zou Michael Krmencik dan weer wel willen overnemen van de Bruggelingen.

Antwerp FC heeft zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen beet. De Great Old kondigt immers aan dat Jules-Anthony Vilsaint, een 18-jarige Canadese aanvaller, een profcontract getekend heeft tot 2025. De jongeling van Haïtiaanse origine maakte de voorbije jaren indruk bij Canadese jeugd- en amateurploegen en krijgt nu dus zijn kans bij Antwerp.

Mats Möller Daehli zou wel eens definitief kunnen vertrekken bij KRC Genk. De Deense middenvelder kwam niet langer in de plannen voor en werd in januari verhuurd aan FC Nürnberg. Daar doet hij het wel goed. De nummer 14 uit de tweede Bundesliga zou dan ook overwegen om hem definitief over te nemen. Volgens BILD bedraagt de afkoopsom in de huurovereenkomst van Daehli zo'n 1.5 miljoen euro. De amper twaalfjarige Zuid-Afrikaanse aanvaller Riley Swarts werd dan weer overgenomen van MVV.

La Capitale weet dat Standard en KV Kortrijk concrete interesse hadden in Sami Lahssaini. De 22-jarige middenvelder was einde contract komende zomer, maar FC Metz dribbelde iedereen en de speler tekende bij. Vooral de Rouches baalden, want zij dachten dat ze hun ex-jeugdspeler bijna beet hadden

BUITENLAND
De geruchten over een mogelijke terugkeer van Romelu Lukaku naar Chelsea FC zwengelen alsmaar meer aan. Het Engelse The Telegraph meldde zaterdag al dat de Blues mikken op een comeback van de sterspeler van Internazionale. Ook Christian Falk, de chef voetbal van BILD, bevestigt nu dat Thomas Tuchel de Rode Duivel er graag bij wil als Erling Braut Haaland onhaalbaar zou blijken. Het laatste woord lijkt dus zeker nog niet geschreven in dit verhaal.

Het heeft er alle schijn van dat Kevin De Bruyne weldra zijn kribbel zal zetten onder een nieuw en verbeterd contract in het Etihad Stadium. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano, die beschikt over heel wat goed geplaatste bronnen in het internationale voetbal, kwam via Twitter immers met een update over de situatie. Hij stelt dat Manchester City overtuigd is van een goede afloop en dat het 'slechts een kwestie van tijd is' alvorens de deal beklonken wordt.

Borussia Dortmund dreigt dan toch snel afscheid te moeten nemen van Erling Braut Haaland. Zo blijft de interesse ondanks de enorme vraagprijs bijzonder groot. Volgens SPORT hebben FC Barcelona, Real Madrid, Chelsea, Manchester City, Manchester United én Bayern München al contact opgenomen met Mino Raiola, de zaakwaarnemer die de belangen van de twintigjarige goalgetter behartigt. Het medium weet dat City zelfs al een officieel bod van 115 miljoen euro uitgebracht heeft voor de diensten van Haaland.

FC Barcelona of Real Madrid zouden weleens een koopje kunnen gaan doen. Volgens SPORT liggen beide grootmachten net als Atletico Madrid immers op vinkenslag voor Fabian Ruiz. De middenvelder maakte de voorbije seizoenen indruk bij Napoli en groeide ook uit tot een vaste waarde bij de Spaanse nationale ploeg. Bij Napoli worden ze straks mogelijk genoodzaakt om mee te werken aan een transfer, als ze zich niet zouden weten te plaatsen voor de Champions League.

LEES OOK: 'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

11
11
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

13
13
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

123
123
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

52
52
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

14
14
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

49
49
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

62
62
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

79
79
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

141
141
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

298
298
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

69
69
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

27
27
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

138
138
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

28
28
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

388
388
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

312
312
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

508
508
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

442
442
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

416
416
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

173
173
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

432
432

Meer sportnieuws