TRANSFERUURTJE: 'Club met voeten op de grond, sensatie rond Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club met voeten op de grond, sensatie rond Lukaku'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge denkt al aan versterking voor komend seizoen en werd onder meer aan Christos Tzolis gelinkt. Maar de Griekse journalist Johnny Georgopoulos liet aan onze redactie weten dat de kans op zijn komst bijzonder klein is. "De minimumprijs bedraagt 15 miljoen euro en de verwachting is dat hij 20 miljoen euro zal opleveren. Ik denk niet dat Tzolis naar Club Brugge zal verhuizen", klinkt het. Zijn huidige club PAOK zou Michael Krmencik dan weer wel willen overnemen van de Bruggelingen.

Antwerp FC heeft zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen beet. De Great Old kondigt immers aan dat Jules-Anthony Vilsaint, een 18-jarige Canadese aanvaller, een profcontract getekend heeft tot 2025. De jongeling van Haïtiaanse origine maakte de voorbije jaren indruk bij Canadese jeugd- en amateurploegen en krijgt nu dus zijn kans bij Antwerp.

Mats Möller Daehli zou wel eens definitief kunnen vertrekken bij KRC Genk. De Deense middenvelder kwam niet langer in de plannen voor en werd in januari verhuurd aan FC Nürnberg. Daar doet hij het wel goed. De nummer 14 uit de tweede Bundesliga zou dan ook overwegen om hem definitief over te nemen. Volgens BILD bedraagt de afkoopsom in de huurovereenkomst van Daehli zo'n 1.5 miljoen euro. De amper twaalfjarige Zuid-Afrikaanse aanvaller Riley Swarts werd dan weer overgenomen van MVV.

La Capitale weet dat Standard en KV Kortrijk concrete interesse hadden in Sami Lahssaini. De 22-jarige middenvelder was einde contract komende zomer, maar FC Metz dribbelde iedereen en de speler tekende bij. Vooral de Rouches baalden, want zij dachten dat ze hun ex-jeugdspeler bijna beet hadden

BUITENLAND
De geruchten over een mogelijke terugkeer van Romelu Lukaku naar Chelsea FC zwengelen alsmaar meer aan. Het Engelse The Telegraph meldde zaterdag al dat de Blues mikken op een comeback van de sterspeler van Internazionale. Ook Christian Falk, de chef voetbal van BILD, bevestigt nu dat Thomas Tuchel de Rode Duivel er graag bij wil als Erling Braut Haaland onhaalbaar zou blijken. Het laatste woord lijkt dus zeker nog niet geschreven in dit verhaal.

Het heeft er alle schijn van dat Kevin De Bruyne weldra zijn kribbel zal zetten onder een nieuw en verbeterd contract in het Etihad Stadium. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano, die beschikt over heel wat goed geplaatste bronnen in het internationale voetbal, kwam via Twitter immers met een update over de situatie. Hij stelt dat Manchester City overtuigd is van een goede afloop en dat het 'slechts een kwestie van tijd is' alvorens de deal beklonken wordt.

Borussia Dortmund dreigt dan toch snel afscheid te moeten nemen van Erling Braut Haaland. Zo blijft de interesse ondanks de enorme vraagprijs bijzonder groot. Volgens SPORT hebben FC Barcelona, Real Madrid, Chelsea, Manchester City, Manchester United én Bayern München al contact opgenomen met Mino Raiola, de zaakwaarnemer die de belangen van de twintigjarige goalgetter behartigt. Het medium weet dat City zelfs al een officieel bod van 115 miljoen euro uitgebracht heeft voor de diensten van Haaland.

FC Barcelona of Real Madrid zouden weleens een koopje kunnen gaan doen. Volgens SPORT liggen beide grootmachten net als Atletico Madrid immers op vinkenslag voor Fabian Ruiz. De middenvelder maakte de voorbije seizoenen indruk bij Napoli en groeide ook uit tot een vaste waarde bij de Spaanse nationale ploeg. Bij Napoli worden ze straks mogelijk genoodzaakt om mee te werken aan een transfer, als ze zich niet zouden weten te plaatsen voor de Champions League.

LEES OOK: Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

4
4
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

71
71
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

8
8
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

67
67
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

136
136
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

13
13
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

34
34
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

13
13
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

282
282
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

141
141
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

180
180
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

56
56
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

220
220
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

104
104
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

119
119
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

355
355
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

466
466
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

275
275
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

217
217
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

499
499

Meer sportnieuws