TRANSFERUURTJE: 'Club met voeten op de grond, sensatie rond Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club met voeten op de grond, sensatie rond Lukaku'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge denkt al aan versterking voor komend seizoen en werd onder meer aan Christos Tzolis gelinkt. Maar de Griekse journalist Johnny Georgopoulos liet aan onze redactie weten dat de kans op zijn komst bijzonder klein is. "De minimumprijs bedraagt 15 miljoen euro en de verwachting is dat hij 20 miljoen euro zal opleveren. Ik denk niet dat Tzolis naar Club Brugge zal verhuizen", klinkt het. Zijn huidige club PAOK zou Michael Krmencik dan weer wel willen overnemen van de Bruggelingen.

Antwerp FC heeft zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen beet. De Great Old kondigt immers aan dat Jules-Anthony Vilsaint, een 18-jarige Canadese aanvaller, een profcontract getekend heeft tot 2025. De jongeling van Haïtiaanse origine maakte de voorbije jaren indruk bij Canadese jeugd- en amateurploegen en krijgt nu dus zijn kans bij Antwerp.

Mats Möller Daehli zou wel eens definitief kunnen vertrekken bij KRC Genk. De Deense middenvelder kwam niet langer in de plannen voor en werd in januari verhuurd aan FC Nürnberg. Daar doet hij het wel goed. De nummer 14 uit de tweede Bundesliga zou dan ook overwegen om hem definitief over te nemen. Volgens BILD bedraagt de afkoopsom in de huurovereenkomst van Daehli zo'n 1.5 miljoen euro. De amper twaalfjarige Zuid-Afrikaanse aanvaller Riley Swarts werd dan weer overgenomen van MVV.

La Capitale weet dat Standard en KV Kortrijk concrete interesse hadden in Sami Lahssaini. De 22-jarige middenvelder was einde contract komende zomer, maar FC Metz dribbelde iedereen en de speler tekende bij. Vooral de Rouches baalden, want zij dachten dat ze hun ex-jeugdspeler bijna beet hadden

BUITENLAND
De geruchten over een mogelijke terugkeer van Romelu Lukaku naar Chelsea FC zwengelen alsmaar meer aan. Het Engelse The Telegraph meldde zaterdag al dat de Blues mikken op een comeback van de sterspeler van Internazionale. Ook Christian Falk, de chef voetbal van BILD, bevestigt nu dat Thomas Tuchel de Rode Duivel er graag bij wil als Erling Braut Haaland onhaalbaar zou blijken. Het laatste woord lijkt dus zeker nog niet geschreven in dit verhaal.

Het heeft er alle schijn van dat Kevin De Bruyne weldra zijn kribbel zal zetten onder een nieuw en verbeterd contract in het Etihad Stadium. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano, die beschikt over heel wat goed geplaatste bronnen in het internationale voetbal, kwam via Twitter immers met een update over de situatie. Hij stelt dat Manchester City overtuigd is van een goede afloop en dat het 'slechts een kwestie van tijd is' alvorens de deal beklonken wordt.

Borussia Dortmund dreigt dan toch snel afscheid te moeten nemen van Erling Braut Haaland. Zo blijft de interesse ondanks de enorme vraagprijs bijzonder groot. Volgens SPORT hebben FC Barcelona, Real Madrid, Chelsea, Manchester City, Manchester United én Bayern München al contact opgenomen met Mino Raiola, de zaakwaarnemer die de belangen van de twintigjarige goalgetter behartigt. Het medium weet dat City zelfs al een officieel bod van 115 miljoen euro uitgebracht heeft voor de diensten van Haaland.

FC Barcelona of Real Madrid zouden weleens een koopje kunnen gaan doen. Volgens SPORT liggen beide grootmachten net als Atletico Madrid immers op vinkenslag voor Fabian Ruiz. De middenvelder maakte de voorbije seizoenen indruk bij Napoli en groeide ook uit tot een vaste waarde bij de Spaanse nationale ploeg. Bij Napoli worden ze straks mogelijk genoodzaakt om mee te werken aan een transfer, als ze zich niet zouden weten te plaatsen voor de Champions League.

LEES OOK: Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

7
7
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

41
41
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

2
2
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

22
22
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

69
69
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

14
14
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

26
26
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

48
48
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

113
113
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

86
86
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

36
36
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

186
186
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

120
120
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

349
349
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

124
124
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

160
160
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

200
200
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

315
315
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

316
316
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

65
65
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

386
386
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

318
318
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

183
183
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

340
340
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

324
324

Meer sportnieuws