Transfergoeroe komt met groot nieuws over De Bruyne

door
Transfergoeroe komt met groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne is weer helemaal terug nadat hij begin dit kalenderjaar even out was met een blessure. Intussen maakt hij achter de schermen ook werk van zijn toekomst. Zo lopen intussen al enkele maanden onderhandelingen met Manchester City over een nieuw contract.


Die liepen tot dusver niet van een leien dakje, want het eerste voorstel werd door De Bruyne van de hand gewezen. Maar de Rode Duivel is wel van plan om bij City te blijven en dus blijven de onderhandelingen verdergaan. Volgens verschillende bronnen heeft de club hem intussen al een nieuw en verbeterd voorstel gedaan. Daarbij zou De Bruyne meer gaan verdienen dan de 18 miljoen euro die hij tegenwoordig op jaarbasis opstrijkt. Grote haast om de deal af te ronden is er niet, want de middenvelder ligt sowieso nog vast tot 2023.

UPDATE 17/03
Het heeft er alle schijn van dat KDB weldra zijn kribbel zal zetten onder een nieuw en verbeterd contract in het Etihad Stadium. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano, die beschikt over heel wat goed geplaatste bronnen in het internationale voetbal, kwam via Twitter immers met een update over de situatie. Hij stelt dat City overtuigd is van een goede afloop en dat het 'slechts een kwestie van tijd is' alvorens de deal beklonken wordt.

Er zou verder ook werk gemaakt worden van een nieuwe verbintenis voor Raheem Sterling. Over de toekomst van Sergio Agüero, die na het seizoen einde contract is, werd nog geen beslissing genomen.

LEES OOK: 'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

De Bruyne is momenteel de beste middenvelder ter wereld ...

Meest recent

'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

27
27
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

51
51
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

105
105
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

77
77
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

218
218
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

113
113
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

266
266
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

59
59
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

21
21
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

158
158
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

274
274
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

233
233
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

90
90
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

680
680
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

131
131
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

425
425
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

94
94
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

447
447
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

455
455
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

136
136
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

495
495
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

351
351
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

537
537
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

640
640
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

457
457

Meer sportnieuws