Transfergoeroe komt met groot nieuws over De Bruyne

541
Transfergoeroe komt met groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne is weer helemaal terug nadat hij begin dit kalenderjaar even out was met een blessure. Intussen maakt hij achter de schermen ook werk van zijn toekomst. Zo lopen intussen al enkele maanden onderhandelingen met Manchester City over een nieuw contract.


Die liepen tot dusver niet van een leien dakje, want het eerste voorstel werd door De Bruyne van de hand gewezen. Maar de Rode Duivel is wel van plan om bij City te blijven en dus blijven de onderhandelingen verdergaan. Volgens verschillende bronnen heeft de club hem intussen al een nieuw en verbeterd voorstel gedaan. Daarbij zou De Bruyne meer gaan verdienen dan de 18 miljoen euro die hij tegenwoordig op jaarbasis opstrijkt. Grote haast om de deal af te ronden is er niet, want de middenvelder ligt sowieso nog vast tot 2023.

UPDATE 17/03
Het heeft er alle schijn van dat KDB weldra zijn kribbel zal zetten onder een nieuw en verbeterd contract in het Etihad Stadium. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano, die beschikt over heel wat goed geplaatste bronnen in het internationale voetbal, kwam via Twitter immers met een update over de situatie. Hij stelt dat City overtuigd is van een goede afloop en dat het 'slechts een kwestie van tijd is' alvorens de deal beklonken wordt.

Er zou verder ook werk gemaakt worden van een nieuwe verbintenis voor Raheem Sterling. Over de toekomst van Sergio Agüero, die na het seizoen einde contract is, werd nog geen beslissing genomen.

LEES OOK: Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

De Bruyne is momenteel de beste middenvelder ter wereld ...

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

57
57
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

24
24
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

19
19
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

110
110
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

27
27
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

49
49
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

30
30
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

168
168
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

43
43
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

120
120
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

73
73
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

209
209
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

193
193
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

250
250
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

143
143
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

229
229
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

265
265
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

308
308
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

257
257
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

334
334
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

511
511
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

237
237

Meer sportnieuws