Transfergoeroe komt met groot nieuws over De Bruyne

door
Transfergoeroe komt met groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne is weer helemaal terug nadat hij begin dit kalenderjaar even out was met een blessure. Intussen maakt hij achter de schermen ook werk van zijn toekomst. Zo lopen intussen al enkele maanden onderhandelingen met Manchester City over een nieuw contract.


Die liepen tot dusver niet van een leien dakje, want het eerste voorstel werd door De Bruyne van de hand gewezen. Maar de Rode Duivel is wel van plan om bij City te blijven en dus blijven de onderhandelingen verdergaan. Volgens verschillende bronnen heeft de club hem intussen al een nieuw en verbeterd voorstel gedaan. Daarbij zou De Bruyne meer gaan verdienen dan de 18 miljoen euro die hij tegenwoordig op jaarbasis opstrijkt. Grote haast om de deal af te ronden is er niet, want de middenvelder ligt sowieso nog vast tot 2023.

UPDATE 17/03
Het heeft er alle schijn van dat KDB weldra zijn kribbel zal zetten onder een nieuw en verbeterd contract in het Etihad Stadium. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano, die beschikt over heel wat goed geplaatste bronnen in het internationale voetbal, kwam via Twitter immers met een update over de situatie. Hij stelt dat City overtuigd is van een goede afloop en dat het 'slechts een kwestie van tijd is' alvorens de deal beklonken wordt.

Er zou verder ook werk gemaakt worden van een nieuwe verbintenis voor Raheem Sterling. Over de toekomst van Sergio Agüero, die na het seizoen einde contract is, werd nog geen beslissing genomen.

LEES OOK: 'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

De Bruyne is momenteel de beste middenvelder ter wereld ...

Meest recent

'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

0
0
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

28
28
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

11
11
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

56
56
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

175
175
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

192
192
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

58
58
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

303
303
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

275
275
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

163
163
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

481
481
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

170
170
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

195
195
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

136
136
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

233
233
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

263
263
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

126
126
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

421
421
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

104
104
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

93
93
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

782
782
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

163
163
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

272
272
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

313
313

Meer sportnieuws