Transfergoeroe komt met groot nieuws over De Bruyne

door
Transfergoeroe komt met groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne is weer helemaal terug nadat hij begin dit kalenderjaar even out was met een blessure. Intussen maakt hij achter de schermen ook werk van zijn toekomst. Zo lopen intussen al enkele maanden onderhandelingen met Manchester City over een nieuw contract.


Die liepen tot dusver niet van een leien dakje, want het eerste voorstel werd door De Bruyne van de hand gewezen. Maar de Rode Duivel is wel van plan om bij City te blijven en dus blijven de onderhandelingen verdergaan. Volgens verschillende bronnen heeft de club hem intussen al een nieuw en verbeterd voorstel gedaan. Daarbij zou De Bruyne meer gaan verdienen dan de 18 miljoen euro die hij tegenwoordig op jaarbasis opstrijkt. Grote haast om de deal af te ronden is er niet, want de middenvelder ligt sowieso nog vast tot 2023.

UPDATE 17/03
Het heeft er alle schijn van dat KDB weldra zijn kribbel zal zetten onder een nieuw en verbeterd contract in het Etihad Stadium. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano, die beschikt over heel wat goed geplaatste bronnen in het internationale voetbal, kwam via Twitter immers met een update over de situatie. Hij stelt dat City overtuigd is van een goede afloop en dat het 'slechts een kwestie van tijd is' alvorens de deal beklonken wordt.

Er zou verder ook werk gemaakt worden van een nieuwe verbintenis voor Raheem Sterling. Over de toekomst van Sergio Agüero, die na het seizoen einde contract is, werd nog geen beslissing genomen.

LEES OOK: De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

De Bruyne is momenteel de beste middenvelder ter wereld ...

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: 'Raman terug naar AA Gent?'

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

18
18
Garcia opgelet: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

40
40
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

270
270
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

181
181
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

97
97
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

28
28
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

36
36
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

127
127
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

136
136
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

446
446
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

104
104
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

193
193
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

40
40
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

144
144
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

143
143
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

336
336
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

142
142
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

96
96
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

394
394
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

74
74
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

155
155
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

170
170
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

350
350
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

482
482
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

153
153

Meer sportnieuws