'Lukaku kan iedereen verbazen met sensationele transfer'

door
'Lukaku kan iedereen verbazen met sensationele transfer'

De Rode Duivels rekenen zaterdagavond in Tsjechië opnieuw op de doelpunten van Romelu Lukaku om het verschil te maken. Onze landgenoot is dan ook aan een geweldig seizoen bezig en werpt zich bij Internazionale op tot één van de betere spitsen ter wereld. Die goede prestaties zouden wel eens een nieuwe toptransfer kunnen opleveren.


Inter wil Lukaku in principe liefst behouden en die intenties zijn ook wederzijds. La Gazzetta dello Sport meldde onlangs nog dat de spits normaal gezien blijft om volgend seizoen met de Nerazzurri te schitteren in de Champions League. Maar de Chinese eigenaars van de Italiaanse club kampen met de nodige financiële problemen en dus is men mogelijk toch genoodzaakt om enkele sterkhouders van de hand te doen. Aan interesse in Lukaku alvast geen gebrek.

In de afgelopen weken werden onder meer Manchester City en FC Barcelona genoemd als potentiële bestemming voor de doelpuntenmachine. The Telegraph komt nu echter met een totaal ander gerucht op de proppen. Zo maakt het Britse medium gewag van 'a sensational return' naar Chelsea FC. De Blues willen coach Thomas Tuchel komende zomer absoluut van een extra topspits voorzien. Erling Braut Haaland (Borussia Dortmund) staan bovenaan de lijst, maar de Noor is mogelijk onhaalbaar.

CHAMPIONS LEAGUE EEN MUST
Indien de pogingen voor Haaland op niets uitdraaien, zou het vizier weerlegd worden op Lukaku. Die speelde in het verleden uiteraard al op Stamford Bridge, maar kon er destijds niet doorbreken. Na geslaagde passages bij West Bromwich en Everton, werd hij ook al eens gelinkt aan een terugkeer. Toen koos hij echter voor Manchester United. Nu zouden de Blues dus een nieuwe poging overwegen. Maar dan zullen ze sowieso een smak geld moeten neertellen. Bovendien lijkt kwalificatie voor de Champions League een must om Lukaku te verleiden.

LEES OOK: Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Lukaku moet gewoon nog enkele jaren bij Inter blijven ...

Meest recent

'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

30
30
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

253
253
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

310
310
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

124
124
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

122
122
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

307
307
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

71
71
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

151
151
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

519
519
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

165
165
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

316
316
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

555
555
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

197
197
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

108
108
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

180
180
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

171
171
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

448
448
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

76
76
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

202
202
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

811
811
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

692
692
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

378
378
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

627
627
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

199
199
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

448
448

Meer sportnieuws