'Lukaku kan iedereen verbazen met sensationele transfer'

door
'Lukaku kan iedereen verbazen met sensationele transfer'

De Rode Duivels rekenen zaterdagavond in Tsjechië opnieuw op de doelpunten van Romelu Lukaku om het verschil te maken. Onze landgenoot is dan ook aan een geweldig seizoen bezig en werpt zich bij Internazionale op tot één van de betere spitsen ter wereld. Die goede prestaties zouden wel eens een nieuwe toptransfer kunnen opleveren.


Inter wil Lukaku in principe liefst behouden en die intenties zijn ook wederzijds. La Gazzetta dello Sport meldde onlangs nog dat de spits normaal gezien blijft om volgend seizoen met de Nerazzurri te schitteren in de Champions League. Maar de Chinese eigenaars van de Italiaanse club kampen met de nodige financiële problemen en dus is men mogelijk toch genoodzaakt om enkele sterkhouders van de hand te doen. Aan interesse in Lukaku alvast geen gebrek.

In de afgelopen weken werden onder meer Manchester City en FC Barcelona genoemd als potentiële bestemming voor de doelpuntenmachine. The Telegraph komt nu echter met een totaal ander gerucht op de proppen. Zo maakt het Britse medium gewag van 'a sensational return' naar Chelsea FC. De Blues willen coach Thomas Tuchel komende zomer absoluut van een extra topspits voorzien. Erling Braut Haaland (Borussia Dortmund) staan bovenaan de lijst, maar de Noor is mogelijk onhaalbaar.

CHAMPIONS LEAGUE EEN MUST
Indien de pogingen voor Haaland op niets uitdraaien, zou het vizier weerlegd worden op Lukaku. Die speelde in het verleden uiteraard al op Stamford Bridge, maar kon er destijds niet doorbreken. Na geslaagde passages bij West Bromwich en Everton, werd hij ook al eens gelinkt aan een terugkeer. Toen koos hij echter voor Manchester United. Nu zouden de Blues dus een nieuwe poging overwegen. Maar dan zullen ze sowieso een smak geld moeten neertellen. Bovendien lijkt kwalificatie voor de Champions League een must om Lukaku te verleiden.

LEES OOK: Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

Lukaku moet gewoon nog enkele jaren bij Inter blijven ...

Meest recent

Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

24
24
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

145
145
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

203
203
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

179
179
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

160
160
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

23
23
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

320
320
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

338
338
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

73
73
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

184
184
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

44
44
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

87
87
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

325
325
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

786
786
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

349
349
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

923
923
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

98
98
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

310
310
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

460
460
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

69
69
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

286
286
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

51
51
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

350
350
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

26
26

Meer sportnieuws