TRANSFERUURTJE: 'Club houdt hart vast, Tottenham wil nieuwe Duivel'

744 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt hart vast, Tottenham wil nieuwe Duivel'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Noa Lang kent een uitstekend eerste seizoen bij Club Brugge en speelt zich nu ook in de kijker bij Jong Oranje. De kans bestaat dan ook dat hij snel weer vertrekt op Jan Breydel. In een uitgebreid interview met Algemeen Dagblad werd hij alvast aan de tand gevoeld over een eventuele transfer. Zoals hij eerder al vermeldde, houdt Lang alle opties open. Zelfs een vertrek tijdens de komende zomermercato sluit hij niet op voorhand uit. Maar momenteel blijft zijn focus op Club Brugge liggen. "Ik weet niet hoe mijn toekomst eruit zal zien. Daarom roep ik nu ook niet dat ik zeker blijf. Er kan van alles gebeuren", klinkt het.

Antwerp FC wil steeds hoger inzetten op de eigen jeugd en voegt nu ook de daad bij het woord. Via de officiële kanalen maakte het stamnummer één namelijk bekend dat Koby Van Acker zijn eerste profcontract tekende op de Bosuil. De 18-jarige linkspoot, die zowel achterin als op het middenveld uit de voeten kan en dus over een handig profiel beschikt, komt momenteel nog uit voor de U21.

Anderlecht had zijn zinnen gezet op Mykola Kukharevych. De 19-jarige spits leek enkele maanden geleden stevig op weg naar RSCA, maar de deal sprong in januari uiteindelijk af. Nu mag RSC de rijzige spits definitief vergeten. Volgens het medium Zorya Londonsk ruilt hij na het seizoen Rukh Lviv immers in voor Troyes, momenteel leider in de Ligue 2. Jonkie Bram Van Laere verlaat RSCA dan weer voor Lokeren-Temse.

BUITENLAND
Tottenham Hotspur heeft volgens The Daily Mail een shortlist met meerdere doelmannen opgesteld. Koen Casteels is er daar één van. De 28-jarige Rode Duivel is al jaren een sterkhouder bij Wolfsburg en lijkt alvast klaar voor een stap hogerop. De Londense club houdt verder ook de verrichtingen van Lille-keeper Mike Maignan en Nick Pope van Burnley in de gaten.

Erling Haaland wordt nadrukkelijk gelinkt aan een zomerse toptransfer. ESPN is echter categoriek: de afkoopsom van Haaland gaat pas in 2022 in en dus zullen geïnteresseerde clubs komende zomer op tafel moeten leggen wat Borussia Dortmund eist. De Duitsers zouden daarom een te nemen of te laten prijskaartje van 180 miljoen euro aan Haaland gehangen hebben, in de hoop zo de lonkende grootmachten af te schrikken

De huidige verbintenis van Paulo Dybala loopt medio 2022 af. Juventus wil de Argentijn (27) niet transfervrij laten gaan, waardoor een zomers vertrek onvermijdelijk lijkt indien een doorbraak aan de onderhandelingstafel uitblijft. De Italiaanse topclub is de opties momenteel aan het bestuderen, zo weet AS. De Italianen realiseren zich dat het lastig gaat worden om de hoofdprijs te pakken in deze tijd, waardoor ook een ruildeal bespreekbaar is.

In de Premier League neemt de belangstelling voor Arnaut Danjuma (ex-Club Brugge) alsmaar toe. Zo meldt The Sun nu dat ook West Ham United, momenteel knap vijfde in de stand, zich bij Bournemouth heeft gemeld. Wie weet zit er dus zelfs een toptransfer in voor de tweevoudig international van Oranje.

Jesus Corona schittert tegenwoordig bij FC Porto. De Mexicaan, die door de omstandigheden zijn bijnaam 'Tecatito' op zijn shirt heeft laten zetten, doet het zo goed dat Chelsea serieuze interesse in hem heeft, weet onder meer ESPN te melden. De Londenaren hebben naar verluidt een kleine 30 miljoen euro voor hem klaarliggen. Daarnaast zou CFC ook een extra spits willen.

Volgens de Spaanse krant Marca heeft FC Barcelona het vizier gericht op Fabio Blanco, een 17-jarige winger van Valencia. De beloftevolle Blanco wordt in Spanje alvast de de 'nieuwe Ferran Torres' genoemd, de 21-jarige die voor Manchester City uitkomt. Blanco is één van de meest veelbelovende talenten van Valencia.

LEES OOK: Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Is Haaland 180 miljoen waard?

Meest recent

'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

39
39
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

26
26
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

150
150
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

166
166
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

571
571
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

104
104
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

397
397
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

143
143
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

147
147
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

247
247
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

89
89
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

453
453
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

176
176
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

267
267
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

147
147
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

194
194
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

119
119
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

990
990
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1211
1211
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

656
656
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

194
194
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

298
298
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

684
684
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

174
174

Meer sportnieuws