TRANSFERUURTJE: 'Club houdt hart vast, Tottenham wil nieuwe Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt hart vast, Tottenham wil nieuwe Duivel'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Noa Lang kent een uitstekend eerste seizoen bij Club Brugge en speelt zich nu ook in de kijker bij Jong Oranje. De kans bestaat dan ook dat hij snel weer vertrekt op Jan Breydel. In een uitgebreid interview met Algemeen Dagblad werd hij alvast aan de tand gevoeld over een eventuele transfer. Zoals hij eerder al vermeldde, houdt Lang alle opties open. Zelfs een vertrek tijdens de komende zomermercato sluit hij niet op voorhand uit. Maar momenteel blijft zijn focus op Club Brugge liggen. "Ik weet niet hoe mijn toekomst eruit zal zien. Daarom roep ik nu ook niet dat ik zeker blijf. Er kan van alles gebeuren", klinkt het.

Antwerp FC wil steeds hoger inzetten op de eigen jeugd en voegt nu ook de daad bij het woord. Via de officiële kanalen maakte het stamnummer één namelijk bekend dat Koby Van Acker zijn eerste profcontract tekende op de Bosuil. De 18-jarige linkspoot, die zowel achterin als op het middenveld uit de voeten kan en dus over een handig profiel beschikt, komt momenteel nog uit voor de U21.

Anderlecht had zijn zinnen gezet op Mykola Kukharevych. De 19-jarige spits leek enkele maanden geleden stevig op weg naar RSCA, maar de deal sprong in januari uiteindelijk af. Nu mag RSC de rijzige spits definitief vergeten. Volgens het medium Zorya Londonsk ruilt hij na het seizoen Rukh Lviv immers in voor Troyes, momenteel leider in de Ligue 2. Jonkie Bram Van Laere verlaat RSCA dan weer voor Lokeren-Temse.

BUITENLAND
Tottenham Hotspur heeft volgens The Daily Mail een shortlist met meerdere doelmannen opgesteld. Koen Casteels is er daar één van. De 28-jarige Rode Duivel is al jaren een sterkhouder bij Wolfsburg en lijkt alvast klaar voor een stap hogerop. De Londense club houdt verder ook de verrichtingen van Lille-keeper Mike Maignan en Nick Pope van Burnley in de gaten.

Erling Haaland wordt nadrukkelijk gelinkt aan een zomerse toptransfer. ESPN is echter categoriek: de afkoopsom van Haaland gaat pas in 2022 in en dus zullen geïnteresseerde clubs komende zomer op tafel moeten leggen wat Borussia Dortmund eist. De Duitsers zouden daarom een te nemen of te laten prijskaartje van 180 miljoen euro aan Haaland gehangen hebben, in de hoop zo de lonkende grootmachten af te schrikken

De huidige verbintenis van Paulo Dybala loopt medio 2022 af. Juventus wil de Argentijn (27) niet transfervrij laten gaan, waardoor een zomers vertrek onvermijdelijk lijkt indien een doorbraak aan de onderhandelingstafel uitblijft. De Italiaanse topclub is de opties momenteel aan het bestuderen, zo weet AS. De Italianen realiseren zich dat het lastig gaat worden om de hoofdprijs te pakken in deze tijd, waardoor ook een ruildeal bespreekbaar is.

In de Premier League neemt de belangstelling voor Arnaut Danjuma (ex-Club Brugge) alsmaar toe. Zo meldt The Sun nu dat ook West Ham United, momenteel knap vijfde in de stand, zich bij Bournemouth heeft gemeld. Wie weet zit er dus zelfs een toptransfer in voor de tweevoudig international van Oranje.

Jesus Corona schittert tegenwoordig bij FC Porto. De Mexicaan, die door de omstandigheden zijn bijnaam 'Tecatito' op zijn shirt heeft laten zetten, doet het zo goed dat Chelsea serieuze interesse in hem heeft, weet onder meer ESPN te melden. De Londenaren hebben naar verluidt een kleine 30 miljoen euro voor hem klaarliggen. Daarnaast zou CFC ook een extra spits willen.

Volgens de Spaanse krant Marca heeft FC Barcelona het vizier gericht op Fabio Blanco, een 17-jarige winger van Valencia. De beloftevolle Blanco wordt in Spanje alvast de de 'nieuwe Ferran Torres' genoemd, de 21-jarige die voor Manchester City uitkomt. Blanco is één van de meest veelbelovende talenten van Valencia.

LEES OOK: ‘Man Utd bombardeert mercato: 150 miljoen voor sterspeler’

Is Haaland 180 miljoen waard?

Meest recent

HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

73
73
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

91
91
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

31
31
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

161
161
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

144
144
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

642
642
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

259
259
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

211
211
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

91
91
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

210
210
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

85
85
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

189
189
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

145
145
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

135
135
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

327
327
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

336
336
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

569
569
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

230
230
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

298
298
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

250
250
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

161
161
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

136
136
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

418
418
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

493
493

Meer sportnieuws