KBVB de mist in: Standard-speler draaft op als arbiter

489 stemmen
KBVB de mist in: Standard-speler draaft op als arbiter

Standard moet de komende weken nog vol aan de bak als het nog een plaats in de top acht en een ticket voor de play-offs wil veroveren, maar met een vier op 24 zijn de Rouches niet bepaald sterk bezig in de competitie. Vrijdagmiddag kreeg hun vertrouwen een nieuwe deuk, want nu kregen ze in een vriendschappelijek wedstirjd ook klop van de Jonge Duivels.


Mbaye Leye kon nochtans rekenen op een behoorlijk elftal, waarin onder meer Bodart, Lestienne, Gavory, Bastien en Carcela hun opwachting maakten. De Jonge Duivels zijn dan weer net begonnen met de voorbereiding van een nieuwe cyclus, waardoor het de eerste keer was dat Jacky Mathijssen zijn nieuwe jonkies samen in een match aan het werk kon zien.

De bondscoach kan alvast tevreden zijn, want de Belgische beloften smeerden Standard een 0-3 nederlaag aan. Openda opende na een dik kwartier de score, vroeg in de tweede helft sloegen doelpunten van Vertessen en Van der Brempt op amper twee minuten tijd vervolgens een definitieve kloof. Standard kon daar zelf dan weer amper iets tegenover stellen.

UPDATE 16u20
Ondanks de aanwezigheid van het nodige geweld tussen de lijnen, werd de oefenpot tussen Standard en de Jonge Duivels blijkbaar toch in vrij amateuristische omstandigheden afgewerkt. Zo weet Het Nieuwsblad dat de KBVB simpelweg vergeten was om een scheidsrechter aan te duiden voor het duel.

In de eerste helft moest daarom de Luikse reservedoelman Jean-François Gillet depanneren als spelleider, terwijl een physical coach en kinesist met behulp van hesjes als lijnrechters fungeerden. Na de pauze kwam er alsnog een arbiter opdagen, maar de voetbalbond slaat zo dus toch weer een mal figuur.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"
109

Vindt u de KBVB te amateuristisch?

Meest recent

Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

5
5
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

66
66
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

45
45
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

132
132
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

509
509
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

16
16
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

408
408
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

76
76
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

192
192
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

722
722
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

109
109
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

197
197
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

204
204
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

539
539
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

457
457
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

907
907
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

320
320
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

508
508
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

292
292
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

183
183
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

434
434
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

48
48
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

521
521
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

110
110
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

345
345

Meer sportnieuws