Club gaat transferstrijd aan: "We zullen hem verkopen"

door
Club gaat transferstrijd aan:

Club Brugge zal komende zomer weer nood hebben aan vers bloed op de flank. Emmanuel Dennis wordt dan allicht definitief van de hand gedaan, huurlingen Tahith Chong en Nabil Dirar keren normaal gezien terug naar hun respectievelijke moederclubs. Bovendien valt niet uit te sluiten dat smaakmaker Noa Lang zijn prima seizoen meteen verzilverd.


En dus zou Blauw-Zwart het vizier hebben gericht op een oude bekend. Volgens het Zweedse medium Fotbolldirekt wil de landskampioen namelijk een nieuwe poging ondernemen om Sead Haksabanovic aan boord te halen. De intussen 21-jarige buitenspeler stond in 2016 al op het punt de overstap te wagen vanuit Zweden, maar besloot toen uiteindelijk nog bij Halmstads BK te blijven.

Vandaar trok het een jaar later naar West Ham, waar de Montenegrijns international echter nooit wist door te breken. Sinds januari 2019 vertoeft hij weer in Zweden bij IFK Norrköping, dat vorige zomer 2,6 miljoen op tafel legde om hem definitief over te nemen. Sindsdien was Haksabanovic, wiens marktwaarde op vier miljoen wordt geschat, er goed voor 21 goals en evenveel assists in 69 optredens. Nog volgens Fotbolldirekt vraagt Norrköping een slordige vijf miljoen voor haar goudhaantje.

UPDATE 25/03
Het zal voor Club niet gemakkelijk worden om Haksabanovic binnen te hengelen. Niet alleen zou er concurrentie heersen van onder meer AS Roma, Atalanta en New York Red Bulls. Daarnaast zal Norrköping proberen het onderste uit de kan te halen. Al lijkt de club wel van plan om mee te werken aan een transfer. "Sead is één van de beste spelers in de Zweedse competitie, het is logisch dat hij heel wat interesse heeft van clubs uit verschillende landen. Vroeg of laat zullen we hem verkopen, maar ik weet niet wanneer. Het hangt af van welke aanbiedingen we binnen krijgen", aldus hoofdscout Stig Torbjörnsen bij het Italiaanse ForzaRoma.

LEES OOK: Controverse bij Club Brugge: Hayen spreekt klare taal

Club moet in de zomer sowieso een extra flankaanvaller aantrekken ...

Meest recent

Garcia speelt open kaart over spitsenkwestie Rode Duivels

Rudi Garcia maakte zopas zijn 26-koppige selectie voor de komende WK-kwalificatieduels tegen ...

22
22
Controverse bij Club Brugge: Hayen spreekt klare taal

Club Brugge kon woensdag de zege ruiken tegen Atalanta, maar na blunders van Cisse Sandra en Nordin ...

148
148
Stroeykens out: Hasi bevestigt mokerslag Anderlecht

Hoogspanning in het Lotto Park, waar zondag aartsrivaal Standard over de vloer komt. Na de matige ...

163
163
KRC Genk in zak en as: hard verdict voor El Ouahdi

KRC Genk kon tegen Ferencvaros helaas geen vervolg breien aan de deugddoende zeges tegen Rangers en ...

159
159
"Zieke geest!"- BV veegt de vloer aan met Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht moest het de laatste jaren meermaals ontgelden in de Vlaamse pers. Dat had uiteraard ...

103
103
Antwerp-ontslag op tafel? Wils reageert op wankele stoel

Royal Antwerp FC was goed aan het seizoen begonnen, maar de resultaten vallen de afgelopen weken dik ...

178
178
Fans ergeren zich dood aan Garcia: “Snap ik écht niet!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt. De Rode ...

125
125
Selectie Rode Duivels bekend: Garcia verrast met comeback

De Rode Duivels staan voor een belangrijk tweeluik in de WK-kwalificatiepoule. Rechtstreekse ...

208
208
Verbazing alom bij Ferencvaros: “Heel vreemd van Genk”

KRC Genk was met een zege tegen Rangers uitstekend begonnen in de Europa League, maar tegen ...

207
207
Engeland in rep en roer: Tuchel dumpt sterspeler(s)

De Engelse nationale ploeg snakt naar een prijs. Ondanks het grote aanbod aan kwaliteit was het ...

60
60
‘Volgende knaltransfer Antwerp is al op komst’

Royal Antwerp FC verkoopt elke mercato spelers om financieel gezond te blijven. The Great Old wil ...

275
275
Thorgan Hazard doet straffe transferonthulling

Anderlecht staat onder hoogspanning voor de klassieker tegen Standard van zondag. Het blijft dit ...

290
290
Nu al hoogspanning: fans Anderlecht vandaliseren Sclessin

Zondag staat er een Super Sunday voor de deur in de Jupiler Pro League. Die wordt afgetrapt met de ...

285
285
Vanhaezebrouck kondigt 3 toptransfers aan bij Club

Club Brugge beleefde een waanzinnige transferzomer, waarin het meer dan 80 miljoen incasseerde met ...

539
539
Twijfels bij Garcia: keert ancien terug bij Rode Duivels?

Om 15u maakt Rudi Garcia de selectie bekend van de Rode Duivels voor de nakende interlands tegen ...

92
92
Derksen doet Nederland daveren met pikante naaktscène

Bij het begin van elke aflevering van Vandaag Inside is het inmiddels traditie: een kort, vaak ...

43
43
Eerste grote revolutie op Anderlecht is een feit

Er staat in de komende weken heel wat op til bij Anderlecht. Marc Coucke werkt volop aan een nieuwe ...

266
266
TRANSFERUURTJE: 'Club casht alweer, exiit Wils bij Antwerp?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Ongezien: Kompany staat voor historisch record

Vincent Kompany kreeg nog voor de aanvang van het nieuwe seizoen kritiek van enkele clubiconen van ...

165
165
Zulte-coach Vandenbroeck snoeihard voor Jelle Vossen

Zulte Waregem won vorig seizoen de titel in de Challenger Pro League waardoor het dit seizoen weer ...

556
556
Maakt Jan Vertonghen onverwachte comeback?

Jan Vertonghen werd na zijn voetbalcarrière in de bloemetjes gezet met een award door al het ...

479
479
‘Van kwaad naar erger: zoveelste klap Lammens bij Man Utd'

Senne Lammens maakte afgelopen zomertransferperiode de knaltransfer naar Manchester United. Royal ...

439
439
Belgische refs ook in Europa afgemaakt: bizarre penaltyfase

De Belgische refs krijgen veel kritiek in de Jupiler Pro League, maar ook in Europa zijn ze niet ...

193
193
‘Club jubelt: nieuwe optie Rode Duivels door blessureleed’

Vrijdagmiddag maakt bondscoach Rudi Garcia de selectie van de Belgische nationale ploeg bekend. De ...

172
172
WK 2026 gaat nu al van start: dit is de straffe WK-bal

Adidas heeft afgelopen nacht in Las Vegas de nieuwe WK-bal voorgesteld. De TRIONDA zag er het ...

36
36

Meer sportnieuws